Superbingo

Brīva nedēļas nogale? Ja regulāri pieķer sevi laiskojamies pie TV ekrāna ar kafijas krūzi rokās, tad zini, ka tavu brīvo laiku iespējams izmantot arī lietderīgāk. Tu jautāsi - kā? Mēs atbildam - uzspēlējot Superbingo! Latvijas Loto rīkotā Superbingo izloze ir valsts mēroga skaitļu loterija. Tā sastāv no vienas pamata izlozes, vairākām aizraujošām papildspēlēm un TV auditorijas spēlēm. Mēs garantējam - šī izloze kļūs par neaizvietojamu sabiedroto tavam svētdienas rītam. Superīgi laimesti, tostarp 750'000€ spēlējot papildspēli Džokers 7, unikāla spēlēšanas pieredze un superīgi pavadīts laiks. Met slinkumu pie malas, iepazīsties ar izlozes nosacījumiem, pērc biļeti un laimē!

200
Bonuss
200
Bezriska griezieni
5 / 5
500
Bonuss
200
Bezriska griezieni
5 / 5
300
Bonuss
200
Bezriska griezieni
4 / 5
Vēlies saņemt īpašu bonusu? Atstāj mums savu e-pastu Saņemt

Spēlēt Superbingo ir vienkārši!

Par spīti tam, ka sākotnēji konkrētā izloze var likties pietiekoši sarežģīta, patiesībā spēlēt Superbingo ir ārkārtīgi vienkārši. Kas jādara, lai sāktu spēli? Izpildi zemāk aprakstītos soļus un esi par dažiem centimetriem tuvāk potenciālajam laimestam!

Saņem bezmaksas Superbingo kuponu
Lai sāktu spēlēt, jādodas pēc bezmaksas Superbingo kupona. To atradīsi jebkurā Latvijas Loto apstiprinātā tirdzniecības vietā. Ja vēlies spēlēt internetā, reģistrējies vai ielogojies iLOTO sistēmā. Kad esi ienācis savā spēlētāja kontā, izvēlies sadaļu ''Superbingo'' un tiec pie virtuāla spēles kupona.
Atzīmē vēlamos skaitļus
Superbingo spēles variants sastāv no 5 kolonnām. Katrā no tām nepieciešams atzīmēt 4 skaitļus. Tātad katrā no variantiem jābūt atzīmētiem veseliem 20 skaitļiem pēc tavas brīvas izvēles. Nekā sarežģīta!
Izlem par piedalīšanos papildspēlēs
Papildspēles ir tava iespēja laimēt vairāk. Piemēram, spēlējot Superbingo ar atzīmi par dalību Džokers, tu vari laimēt līdz pat 150'000€. Savukārt, spēlējot Superbingo ar atzīmi par dalību Džokers 7, tu iegūsi iespēju pretendēt uz laimestu 750'000€ apmērā.
Pārbaudi kvīts saturu
Pirms iesniedz kuponu pārdevējai vai apstiprini tā iesniegšanu pārlūkā, pārliecinies, ka esi atzīmējis visus nepieciešamos lauciņus. Neaizmirsti pārbaudīt arī pašus skaitļus. Ja esi iegādājies kuponu drukātā veidā, rūpīgi apskati pārdevējas izsniegto kvīti. Ja pamani tajā nepilnības vai kļūdas, tev ir tiesības to apmainīt pret citu.
Iesniedz kvīti un seko līdzi izlozei
Kad visi iepriekšējie soļi izpildīti, laiks iesniegt kvīti un cerēt, ka lototrons izvēlēsies tās bumbiņas, uz kurām attēloti tieši tavi laimīgie skaitļi. Ievēro, ka tevis iegādātais spēles kupons ir derīgs tikai uz vienu, kupona iegādes brīdim tuvāko Superbingo izlozi.

Galvenā informācija par Superbingo

Superbingo gadu gaitā jau kļuvis par tādu kā pašmāju skaitļu izložu klasiku. Tikai retais nav pazīstams ar šo Latvijas Loto veidoto izlozi. Ja arī tu vismaz reizi esi iedomājies sevi Superbingo spēlētāja lomā, tev noteikti jāiepazīstas ar šīs izlozes nosacījumiem. Taču par visu pēc kārtas! Sāksim ar galveno informāciju, kas jāzina ikvienam Superbingo laimesta tīkotājam.

Interesē Superbingo? Pirms biļetes kupona iegādes, iepazīsties ar zemāk esošo info:

Kur saņemt Superbingo kuponus?

Superbingo skaitļu izlozes kuponus var iegādāties 2 veidos: drukātā formā (Latvijas Loto biļešu tirdzniecības vietās) vai digitāli (Latvijas Loto mājaslapā).

Pērc biļeti tirdzniecības vietā

Plāno doties ''šopingā''? Ļoti iespējams, ka tev pa ceļam būs arī viena vai vairākas Latvijas Loto biļešu tirdzniecības vietas. Tās visai ērti iespējams apskatīt arī internetā (sadaļā ''Tirdzniecības vietas uz kartes''). Taču, ja tiešsaistes līkloči nav tava stiprā puse, tad zini, ka Superbingo bezmaksas kuponus var saņemt arī tādos pieturpunktos kā: Narvesen, Rimi Latvia, Latvijas Pasts, Circle K, Virši, Maxima u.c. Turpat atradīsi ''Vikinglotto'', ''Eurojackpot'' kā arī momentloterijas to starpā arī visaprunātāko jaunumu uz pašmāju loteriju skatuves - momentloteriju ''Miljons''.

Kā aizpildīt tirdzniecības vietā iegādātu kuponu?

Kad bezmaksas kupons rokās, laiks izlemt, cik variantus vēlies spēlēt. Uz viena kupona izvietoti 5 spēles varianti. Ja vēlies spēlēt vairāk, tev būs nepieciešami vairāki kuponi. Ievēro, ka viena Superbingo varianta cena ir 1,50€.

Ejam tālāk! 1 spēles variants sastāv no 5 skaitļu kolonnām. Tavs uzdevums ir katrā no tām nosvītrot 4 skaitļus. Tātad, lai spēles laukums būtu aizpildīts korekti, tajā jābūt nosvītrotiem 20 skaitļiem. Būtiski ievērot - tevis izraudzītajiem skaitļiem jābūt nosvītrotiem ar ''x'' atzīmi. Šī atzīme jāveic ar zilu vai melnu pildspalvu. Tātad, ja atzīmi veiksi, piemēram, apvelkot skaitļus ar zīmuli, tavs kupons tiks atzīts par neatbilštošu.

Pēc laimīgo ciparu atzīmēšanas, spēlētājam jāpievēršas papildspēlēm. Superbingo saviem spēlētājiem piedāvā piedalīties gan Džokers, gan Džokers 7 papildspēlē. Ko tās nozīmē? Vienkāršā valodā runājot, dalība vienā vai abās no šīm spēlēm nozīmē to, ka laimīgo skaitļu gadījumā, tu palielini savas iespējas laimēt. Veic atzīmi kādā no lauciņiem vai atstāj tos tukšus un turpini kupona sagatavošanu spēlei.

Neaizmirsti kuponu pārbaudīt vizuāli

Nākamais solis ir pašsaprotams. Pirms steidzies iesniegt kuponu pārdevējai, pārbaudi, vai kupons aizpildīts korekti. Vēlreiz pārskati sevis atzīmētos skaitļus un to, vai kuponā neiztrūkst kāda svarīga atzīme. Pēc kupona apskates, vari to nodot gādīgajās pārdevējas rokās. Tālāk par to parūpēsies viņas uzticamais sabiedrotais, proti, biļešu terminālis.

Pēc pirkuma apmaksas spēlētājs saņems biļešu termināla izdotu kvīti. Šī kvīts sastāvēs no tevis izvēlētā spēles variantu skaita. Katrs no šiem variantiem apkopos 20 skaitļus, kas izvietoti 5 skaitļu kolonnās. Katrā no kolonnām būs iekļauta arī izsaukuma zīme (''!'') jeb bingo simbols.

Atceries, ka pārdevējas izsniegtā kvīts ir uzskatāma par pierādījumu tavai dalībai Superbingo izlozē. Laimesta gadījumā to būs nepieciešams uzrādīt, tamdēļ esi uzmanīgs un glabā to īpaši saudzīgi. Ņem vērā, ka kvīti nav atļauts ielaminēt vai kā citādi iepakot. Ja tava kvīts būs bojāta, saturēs nesalasāmu kvīts numuru, tā var tikt atzīta par nederīgu.

Pērc biļeti internetā

Vēlies spēlēt Superbingo, neizkāpjot no dīvāna? Tev ir tāda iespēja! Dodies uz Latvijas Loto vietni un izpildi zemāk aprakstītās darbības, lai kvalificētos nākamajai tuvākajai izlozei. Ja reizi pa reizei esi ļāvies online bingo kaislībām, tev noteikti nebūs grūtību ''piešauties'' arī Superbingo izlozei.

Kā aizpildīt internetā iegādātu kuponu?

Ja neesi reģistrējies VAS Latvijas Loto izveidotajā iLOTO sistēmā, tad tas būs tavs pirmais solis. Reģistrācija aizņems vien dažas minūtes laika. Tas būs ātrāk nekā spēlētāja profila izveide kādā no pašmāju online kazino vietnēm! Kad esi izveidojis savu personīgo spēlētāja kontu, dodies uz Superbingo sekciju. Tajā tu ieraudzīsi virtuālu spēles kuponu. Pievērs uzmanību šīm divām opcijām: ''Jūsu izvēle'' un ''Superbingo AUTO izvēle''. Ja klikšķināsi uz lauciņu ''Jūsu izvēle'', skaitļus varēsi atzīmēt patstāvīgi. Savukārt, ja dosies uz ''Superbingo AUTO izvēle'', saņemsi jau aizpildītu kuponu ar iespēju tajā veikt labojumus. Automātiskais skaitļu atlases process visu paveiks tavā vietā. Taču, ja vēlies ar šo uzdevumu tikt galā pats, atzīmē 4, tavuprāt, laimīgos skaitļus katrā no 5 spēles kolonnām.

Pārliecinies par kupona statusu

Nākamais solis - dalība Džokers un/vai Džokers 7 papildspēlē. Kad lēmums pieņemts un atzīme par dalību veikta, pārbaudi, vai esi atzīmējis visu nepieciešamo veiksmīgai kupona reģistrācijai. Spied uz ''Pievienot grozam'' un dodies uz sekciju ''Apmaksāt''. Pēc pirkuma apmaksas, tu saņemsi apstiprinājumu par dalību izlozē. Tas tiks nosūtīts uz tavā iLOTO kontā norādīto e-pasta adresi. Tiem, kas vēlas pārliecināties divreiz, lieti noderēs sekcija ''Mani kuponi''. Tajā tu varēsi apskatīt visus savus iesniegtos spēles kuponus. Ja biļetes statuss atzīmēts kā ''Likme pieņemta'', tu vari būt mierīgs - viss ir vislabākajā kārtībā! Šo soli derētu atcerēties arī tiešsaistes totalizatoru cienītājiem. Labāk septiņas reizes nomērīt un tikai vienu reizi nogriezt!

Ātrspēle

Neatkarīgi no tā, vai spēlēsi ar tirdzniecības vietā vai internetā iegādātu biļeti, tev tiks piedāvāta opcija spēlēt ''Ātrspēli''. Pastāv 2 ātrspēles varianti - pilna un daļēja ātrspēle. Pilnās ātrspēles gadījumā terminālis visus skaitļus izvēlēsies automātiski. Taču, izvēloties daļēju ātrspēli, daļu no skaitļiem būs jāatzīmē spēlētājam, daļu terminālam. Daļējā ātrspēle izmantojama ar noteikumu, ka spēlētājs nosvītro mazāk nekā 4 skaitļus vienā spēles kolonnā. Termināls paveiks pārējo! Paturi prātā, ka vienā spēles kuponā iespējams pielietot abus ātrspēles veidus.

Seši dažādi iespējamie laimesti

Amerikāņu izgudrotājs Tomass Edisons reiz teicis: ''Vispareizākais ceļš uz veiksmi ir visu laiku mēģināt vēl vienu reizi.'' Nepaveicās ar pirmo Superbingo kuponu? Nemet plinti krūmos un mēģini atkārtoti! Varbūt tieši šī reize būs tā, kad tu tiksi iecelts laimētāja godā un tiksi pie viena no 6 iespējamiem Superbingo laimestiem.

Pirmais centrs

Pirmā centra laimestu savā īpašumā iegūst spēlētājs vai spēlētāji, kuri pirmie līdz 45. Superbingo bumbiņai ir atminējuši visus 6 skaitļus, kas izkārtoti spēles laukuma centrā.

Pirmais rāmis

Pirmā rāmja naudas balva pienākas tam spēlētājam vai spēlētājiem, kuri pirmie atmin tos 14 skaitļus, kas izvietoti spēles laukuma rāmī. Atbilstoši noteikumiem, tas jāpaveic līdz 45. Superbingo bumbiņai.

Centrs

Pie centra laimesta tiek visi spēlētāji, kuri līdz 45. bumbiņai atminējuši visus 6 spēles laukuma centrā esošos skaitļus.

Rāmis

Rāmja laimests pienākas tiem Superbingo entuziastiem, kuri līdz jau iepriekš minētajai 45. bumbiņai atminējuši visus spēles laukuma rāmī norādītos skaitļus.

Bingo

Laimestu ar nosaukumu Bingo piešķir tam spēlētājam vai spēlētājiem, kuri pirmie pareizi atminējuši visus 20 spēles laukumā redzamos skaitļus neatkarīgi no spēles sākumā noteiktās bumbiņas.

Superbingo

Lielais laimests jeb Superbingo pienākas tam spēlētājam vai spēlētājiem, kuri pirmie precīzi atmin visus 20 spēles skaitļus līdz spēles sākumā noteiktajai bumbiņai. Piemēram, ja Superbingo tiek izspēlēts līdz 42. bumbiņai, tad visi spēlētāji, kas atmin visus 20 skaitļus pēc šīs bumbiņas, tiek uzskatīti par Bingo laimētājiem. Taču, ja to izdevies izdarīt pirms 42. bumbiņas vai līdz ar tās izlozi, spēlētājs tiek pie ievērības cienīgā Superbingo laimesta.

Jāpiemin, ka Superbingo ieguvēji vienlaikus saņem arī Bingo laimestu. Svarīgi zināt, ka izloze netiek izbeigta, kamēr kāds no tās dalībniekiem nav ticis pie Bingo vai Superbingo laimesta.

Laimesta saņemšana

Patīkams satraukums, kņudinoša sajūta vēderā un neviltotas emocijas. Ja kādreiz esi ticis iecelts laimētāja godā, piemēram, spēlējot online kazino (Spins, Olybet, Klondaika, Pafbet utt.), tad šīs sajūtas tev noteikti ir vairāk nekā pazīstamas. Lai laimesta saņemšanas process noritētu pēc iespējas plūstošāk, esam apkopojuši visu būtisko informāciju, kas jāzina ikvienam Superbingo spēlētājam.

Biļete, kas iegādāta tirdzniecības vietā

Ja izlozē esi piedalījies un laimējis ar biļeti, kas iegādāta Superbingo biļešu tirdzniecības vietā, tad zini, ka:

Ņem vērā, ka, ierodoties pēc laimesta jebkurā apmērā, tev jāapbruņojas ar personu apliecinošu dokumentu (pase, eID karte) un laimīgo Superbingo kvīti. Tiem spēlētājiem, kas tikuši pie laimesta, kas mērāms 2 un vairāk tūkstošos, jārēķinās ar papildu niansi. Proti, lai saņemtu laimestu, tev būs jāaizpilda arī klientu izpētes anketa.

Biļete, kas iegādāta internetā

Laimīgā biļete iegādāta tiešsaistē? Uz iLOTO laimētājiem attiecas sekojošais noteikumu kopums:

Steidzies pēc laimesta? Ievelc elpu un atceries, ka arī iLOTO laimestu saņemšanai nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, eID karte). Nenāks par ļaunu ievērot arī Latvijas Loto biroja darba laiku (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30). Svarīgi paturēt prātā, ka iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai un vienīgi uz Latvijā reģistrētu kredītiestāžu bankas kontiem. Turklāt šim kontam obligāti jābūt reģistrētam uz laimētāja vārda.

Arī uz interneta laimestiem attiecas noteikums par klientu izpētes anketas izpildi. Proti, ja laimests sasniedz 2 līdz 3 tūkstošus, anketu iespējams izpildīt elektroniski. Taču, ja laimests pārsniedz 3 tūkstošus eiro, anketa būs jāaizpilda uz vietas Latvijas Loto birojā.

Superbingo abonēšana

Paši kaislīgākie Superbingo fani neapšaubāmi būs sajūsmā par iespēju abonēt biļešu kuponus. Abonē un nepalaid garām nevienu Superbingo spēli! Kā tas strādā? Tavai ērtībai esam izveidojuši viegli pārskatāmu un saprotamu 5 soļu sistēmu:

  1. Pieslēdzies savam iLOTO spēlētāja kontam vai uzsāc reģistrācijas procesu (abonēšanas opcija pieejama vien iLOTO spēlētājiem);

  2. Dodies uz sadaļu ''Superbingo'' un spied uz cilnes ar nosaukumu ''Abonēšana'';

  3. Atzīmē savus laimīgos skaitļus vai izvēlies ātrspēli. Nepiemirsti arī par atzīmes veikšanu dalībai Džokers un/vai Džokers 7 papildspēlē;

  4. Kad virtuālais kupons aizpildīts, spied uz ''Abonēt kuponu.'' Ievadi savas maksājumu kartes datus un izvēlies vēlamo kupona abonēšanas periodu;

  5. Saņem iegādāto kuponu ar sava e-pasta starpniecību. Vajadzības gadījumā to varēsi arī izdrukāt.

Kādēļ ir vērts abonēt?

Abonējot Superbingo kuponu, tu ietaupīsi savu laiku. Katrs spēles kupons tiks apmaksāts automātiski no tavam iLOTO kontam piesaistītās bankas kartes. Perfekts variants sliņķiem! Par ko padomāt? Pirms abonēšanas uzsākšanas, tev jāzina, ka izvēloties ātrspēli, skaitļu kombinācijas tavos spēles kuponos mainīsies katru izlozes reizi. Taču, ja skaitļus ievadīsi pats, tie saglabāsies nemainīgi visā kupona abonēšanas periodā. Vērts zināt, ka Superbingo abonementu iespējams gan apturēt uz tevis izvēlētu laika periodu, gan pārtraukt pilnībā.

Džokers un Džokers 7

Visbeidzot esam nonākuši arī līdz divām no populārākajām Superbingo papildspēlēm. Džokers un Džokers 7 no spēlētāja prasa visai minimālu ieguldījumu 1,50€ apmērā (cena uz vienu Superbingo izlozi). Smieklīgi mazs ieguldījums, vairāk nekā pārliecinoši laimesti! Atzīmē interesējošo papildspēli un turi visus iespējamos īkšķus!

Spēlē Džokers un tiec pie 150'000 eiro

Veicot atzīmi par dalību papildspēlē Džokers, tu saņemsi iespēju laimēt līdz pat 150'000€. Neslikti, vai ne? Superbingo spēlētāji piedalās Džokera sestdienas izlozē, kas tiek pārraidīta tieši pēc ''Panorāmas'' kanālā LTV1. Katras izlozes laikā tiks izlozēti 6 skaitļi. Katram no tiem tiek piemērota noteikta laimesta summa, proti:

Ar pilniem papildspēles Džokers noteikumiem vari iepazīties oficiālajā Latvijas Loto vietnē.

Spēlē Džokers 7 un kļūsti par 750'000 eiro bagātāks

Veicot atzīmi papildspēlē Džokers 7, tu varēsi pretendēt uz veseliem 750'000€. Arī Džokers 7 izloze tiek pārraidīta LTV1 raidījuma ''Latvijas Loto izlozes'' laikā (katru sestdienu pēc ''Panorāmas''). Džokers 7 izlozes laikā lototrons izlozēs 7 skaitļus. Uz tiem attiecināmi sekojošie laimesti:

Vairāk par papildspēles Džokers 7 noteikumiem lasi Latvijas Loto mājaslapā.

topic priekšrocības

1. Plašs papildspēļu un TV auditorijas izložu klāsts

Superbingo saviem spēlētājiem piedāvā neskaitāmas iespējas laimēt. Sākot no lielās skaitļu izlozes un Džokers, kā arī Džokers 7 papildspēlēm, un beidzot ar vairākām TV auditorijas spēlēm. Nedrīkst nepieminēt arī regulārās papildu izlozes, kuru dalībnieki tiek izvēlēti pēc nejaušības principa. Iesūti nelaimējušu Superbingo kvīti, kas iegādāta šajā kalendārajā gadā un pretendē uz lieliskiem laimestiem! Šo izložu un papildspēļu noteikumiem iesakam sekot līdzi VAS Latvijas Loto oficiālajā vietnē. Tie var atšķirties atkarībā no spēkā esošās izlozes.

2. Regulāra iespēja tikt pie jaunas automašīnas

Gan Superbingo lielais laimes rats, gan regulārās papildspēles (šobrīd ''Apdzen ziemu'' garantētās auto izlozes) sniedz spēlētājiem fantastisku iespēju tikt pie pavisam jauna automobiļa. Lielais laimes rats tiek iegriezts katru svētdienu. Tas sastāv no 40 spēles lauciņiem - 20 no tiem ir auto laimesti! Arī papildspēles notiek visai regulāri. Viss, kas jāizdara tev, ir jāiesūta Latvijas Loto norādītais biļešu komplekts un jācer uz iekļūšanu kādā no 2 starpfināliem. Tālāk - fināls! Un visai reāla iespēja doties mājup ar tikko no auto salona izbraukušu automobili.

3. Spēles kupona abonēšanas opcija

Ja vēlies spēlēt regulāri, taču neesi sajūsmā par biļešu iegādes procesā patērēto laiku, vari izvēlēties kupona abonēšanu. Abonējot kuponu, tu tiksi pie iespējas automātiski piedalīties katrā Superbingo izlozē - bez izņēmumiem! Atzīmē savus laimīgos skaitļus vai izvēlies ''ātrspēli'', atlasi kupona abonēšanas laiku un veic pirkuma apmaksu. P.S. Superbingo kvīšu abonementu iespējams apturēt vai atcelt jebkurā tev izdevīgā brīdī.

Superbingo izlozes trūkumi

1. Salīdzinoši vājas izredzes uz lielo laimestu

Vai zināji, ka varbūtība, ka tieši tu laimēsi galveno Superbingo skaitļu izlozes laimestu ir 1 pret 2'650'447? Superbingo ir tīra laimes spēle, kurā spēlētājam nelīdzēs nedz īpaši laimesta pielūgšanas rituāli, nedz mistiskas laimes spēļu stratēģijas.

2. Pieteikšanās TV izlozei ir ierobežota

Tavā īpašumā ir televīzijas pārraides laikā nosauktie TV izlozes cipari? Lieliski! Taču to sakritība vēl nenozīmē, ka tev garantēta iespēja pretendēt uz dalību studijas spēlēs. Pieteikšanās uz TV izlozēm tiek slēgta jau tuvāko 2 stundu laikā pēc TV izlozes ciparu izziņošanas. Papildu tam, tā tiek pārtraukta brīdī, kad pieteicies Latvijas Loto iepriekš noteikts dalībnieku skaits. Tāpēc nekavējies un paziņo par dalību izlozē laicīgi, lai nepaliktu aiz borta!

3. Laimestus var pieteikt tikai noteiktā laika periodā

Laimestus, kuru saņemšanai nepieciešams noformēt pieteikumu (laimesti sākot no 2'000€), var pieteikt vien 30 dienu laikā pēc laimesta izziņošanas. Proti, ja spēlētājs kāda iemesla dēļ piemirst par laimesta pieteikšanu, tas tiek anulēts atbilstoši Superbingo noteikumiem.

Kur iespējams apskatīt iepriekšējo spēļu rezultātus?

+

Ja esi palaidis garām TV izlozes pārraidi, tad izložu un papildspēļu rezultātus vari uzzināt 3 ērtos veidos. Ja esi interneta lietotājs, dodies uz Latvijas Loto mājaslapu un sameklē sadaļu ''Superbingo''. Tur varēsi apskatīt ne tikai konkrētā izlozē laimējušos skaitļus, bet arīdzan veiksminieku skaitu un laimēto naudas summu apmērus. Ņem vērā, ka zem šiem rezultātiem tiek publicēti arī auditorijas fināla spēlēs un citās papildspēlēs laimējušo vārdi un uzvārdi. Šajā sadaļā pieejams arī rezultātu arhīvs. Rezultātus iespējams uzzināt arī zvanot pa tālruni (67227728), vai apmeklējot kādu no on-line tirdzniecības vietām (biļešu pārdošanas vietas ar pieeju on-line terminālim).

Kā pieteikties dalībai Superbingo TV izlozē?

+

Dalībai Superbingo TV izlozei nepieciešami TV izlozes cipari. Tos vari atrast uz savas iegādātās Superbingo kvīts (4 ciparu kombinācija). TV izlozes cipari tiek izlozēti katras pārraides noslēgumā (pārraides notiek katru svētdienu plkst.10:00 kanālā TV3). Ja uz tavas biļetes esošie cipari sakrīt ar pārraidē izlozētajiem skaitļiem, tev ir tiesības piedalīties TV izlozē. Rīkojies sekojoši: zvani uz 67224906, nosauc izlozes ciparus, savu vārdu un uzvārdu, spēles kvīts numuru, kontakta tālruni un apdzīvoto vietu.

Kā tiek noteikts Superbingo izlozes laimestu fonds?

+

Superbingo izlozes laimestu fonds tiek noteikts atbilstoši iknedēļas pārdošanas kopsummai (60.5% apmērā). Šī summa tiek sadalīta starp galveno skaitļu izlozi un TV auditorijas spēlēm. VAS Latvijas Loto ir noteicis arī minimālos un maksimālos apmērus šim sadalījumam. Pamatspēles minimālais fonds ir vienāds ar 45%, taču maksimālais fonds sasniedz veselus 58% no kopējā pārdošanas apjoma. Savukārt TV auditorijas spēlēm šie apjomi ir sekojoši: minimālais 42%, maksimālais 55% vērtībā no attiecīgajā nedēļā sasniegtās pārdošanas kopsummas.