Kā spēlēt totalizatoru?

Nav nekāds noslēpums – ja bliezīsiet likmes totalizatorā pa labi, pa kreisi kā Mežonīgais Bils Hičkoks lodes no sava revolvera, ātri vien paliksiet ar... Lasīt vairāk

vulkanbet logo
1000€ Bonuss
400 Bezriska griezieni
5/5
ggbet logo
1500€ Bonuss
500 Bezriska griezieni
5/5
olybet logo
250€ Bonuss
250 Bezriska griezieni
3/5
Gift image Vēlies saņemt īpašu bonusu? Atstāj mums savu e-pastu Saņemt


Ar ko sākt?

Ir jāsāk ar dažu zelta likumu iegaumēšanu. Tas ir tiešām svarīgi, lai nebūtu jāmetas no Vanšu tilta Likteņupē. Ir labāki veidi, kā tikt pie eklēriem…

  1. Finanses. Vienmēr spēlē tikai ar tādu naudas daudzumu, kuru vari atļauties zaudēt. Lai cik arī pārliecināts Tu esi par to, ka “Manchester City” uzvarēs līgas jaunpienācēju vai to, ka Stefs Karijs šonakt sametīs vismaz divdesmit punktu. Lai ko arī teiktu eksperti un sporta guru. Gadās visādi. Sarkanās kartītes, traumas, (ne)veiksme utt. Nespēlē uz naudu, kura Tev pēc nedēļas būs nepieciešama komunālo pakalpojumu segšanai. Neaizņemies no vecmāmiņas.
  2. Disciplīna. Ja gadās melnā strīpa un dienas/mēneša beigās esi mīnusā, necenties zaudējumus ātri atspēlēt. Tas ir īsais ceļš uz vēl lielākiem zaudējumiem. Tādos brīžos ieteiktu pagaidīt kādu vērtīgu akciju totalizatorā, piemēram, bezriska likmi.
  3. Seko līdzi sportam, iemācies novērtēt koeficientus. Izpēti iepriekšējo spēļu vēsturi. Kā teicis Edmunds Bērks – tie, kuri nezina vēsturi, ir nolemti to atkārtot.
  4. Ja kaut kas nav skaidrs – vai konkrētais totalizatora kantoris ir uzticams, ko nozīmē Āzijas handikaps, kāpēc man prasa dokumentu kopijas – droši jautā mums.

Kuru tiešsaistes totalizatoru izvēlēties?

Neizvēlēties. Totalizators nav Tava sieva, un Tev nav jāzvēr uzticība. Mans ieteikums – piereģistrējies visos iespējamajos totalizatoros, paņemot arī iepazīšanās bonusus (par to mazliet vēlāk). Vienā totalizatorā būs labāki koeficienti uz futbolu, citā – uz hokeju, bet vēl kāds piedāvās lielisku bonusu uz nākamo tenisa turnīru. Jo vairāk kantoros būsi reģistrējies, jo plašākas būs Tavas iespējas. Jā, arī totalizatoru pasaulē ir sliktie piemēri – kantori, kuri kavē izmaksas, atceļ likmes utt., tāpēc ieskaties Speletajiem.com sadaļā “TOTALIZATORI” un uzzini, kur spēlējam mēs.

Reģistrācija totalizatorā

Pirms reģistrēties totalizatorā, pārbaudi, vai tas piedāvā iepazīšanās bonusu. Ja tā ir, rūpīgi pārlasi noteikumus. Dažkārt gadās, ka akcijas kods jāievada jau reģistrācijas procesā, citādi vari palikt bez bonusa.

Reģistrējoties norādi adresi, uz kuru saņem kādu rēķinu, piemēram, par telefonu, internetu vai komunālajiem pakalpojumiem. Tas ir svarīgi, jo totalizators var palūgt dzīvesvietas pierādījumu, viesbiežāk, tas būs rēķins. Nav svarīgi, vai tā ir Tava deklarētā adrese, ja vien tā nav specifiska prasība.

Dokumentu apstiprināšana

Kad esi piereģistrējies totalizatorā, vari apsvērt identitātes apstiprināšanu. To visbiežāk var izdarīt sadaļā “mans konts”, augšuplādējot pases kopiju un/vai adreses pierādījumu. Identitāti var apstiprināt arī vēlāk, taču process var aizņemt kādu laiciņu, un naudu izskaitīt nebūs iespējams, kamēr konts nebūs apstiprināts.

Iemaksa un reģistrēšanās bonuss

Gandrīz katrs totalizators piedāvā reģistrēšanās bonusu. Tās var būt bezriska likmes, paaugstināti koeficienti vai peļņas palielinātāji. Reģistrēšanās bonusi visbiežāk ir ļoti dāsni, tādēļ tie ir lielisks veids kā palielināt banku jau pašā sākumā. Rūpīgi iepazīsties ar akcijas noteikumiem. Vai ieskaitot naudu ir jāievada bonusa kods? Kāda ir minimālā iemaksa, lai kvalificētos piedāvājumam? Vai pastāv kvalifikācijas likmesminimālā/maksimālā koeficienta ierobežojums? Kad esi iepazinies ar noteikumiem, veic iemaksu, izmantojot karti vai internetbanku.

1) Bezriska likme

nozīmē, ka likmes zaudējuma gadījumā, Tava nauda tiks atgriezta. Piemēram, ja izdarīsi 10 eiro likmi uz komandas “A” uzvaru ar koeficientu 3.0, tad uzvaras gadījumā Tev kontā ieripos 30 eiro, bet, ja komanda pievils, Tev tiks atgriezti 10 eiro. Šajā gadījumā zaudēt nav iespējams, var tikai uzvarēt.

2) Peļņas palielinātājs

nozīmē, ka likmes uzvaras gadījumā saņemsi lielāku laimestu kā paredz sākotnēji norādītais koeficients. Piemēram, ja tiek piedāvāts 100% peļņas palielinātājs līdz 100 eiro, uzvaras gadījumā vari saņemt līdz pat 100 eiro vairāk. Ja izdarīsi 100 eiro likmi uz komandas “A” uzvaru ar koeficientu 2.0, uzvaras gadījumā saņemsi 200 eiro + 100 eiro peļņas palielinātāju, tātad kopā tie būs 300 eiro. Zaudējuma gadījumā atgriezts nekas netiks.

3) Paaugstināts koeficients

ir vēl viens bieži sastopams reģistrēšanās akcijas paveids. Tas nozīmē, ka totalizators piedāvā paaugstinātu koeficientu Tavai pirmajai likmei. Piemēram, uz komandas “A” uzvaru tiek piedāvāts koeficients 10.0, lai gan citur aptuvenais koeficients ir 2.0. Šīs akcijas gadījumā būs likmes lieluma ierobežojums.

Kā palielināt iespējas laimēt ilgtermiņā?

Šis pavisam noteikti ir viens no vissvarīgākajiem jautājumiem. Vai esi spējīgs/a ilgtermiņā gūt peļņu, vai tomēr izvēlēties citu hobiju?

Vērtīgi koeficienti

Viena no biežāk sastopamajām jauno censoņu kļūdām ir likmes izdarīšana uz tā saucamajiem “grandiem” – slavenajiem sporta klubiem un spēlētājiem. Arī sporta eksperti, žurnālisti un bijušie sportisti studijās prognozē, ka Madrides “Real” jau nu noteikti uzvarēs Valensiju. Totalizatorā koeficients uz “karaliskā” kluba uzvaru ir 1.4, kas būtībā nozīmē, ka Tev jāriskē ar 100 eiro, lai nopelnītu 40. Rodas jautājums – vai šis koeficients ir vērtīgs? Vai Madride uzvarētu trīs no četrām savstarpējām spēlēm viesos, lai šāds koeficients atmaksātos? Spēle, par kuru rakstu ir reāla, tā norisinājās 2020. gada 8. novembrī. Velensija uzvarēja ar rezultātu 4:1. Jāpiebilst, ka Madrides “Real” ir svinējusi uzvaru tikai vienā no pēdējām trim savstarpējām spēlēm, kuras norisinājušās Valensijā. Tātad – nav svarīgi, vai domā, ka komanda uzvarēs. Svarīgi, vai uzskati, ka koeficients ir vērtīgs? Lūk absurds piemērs, bet tas lieliski ataino ieteikumu. Ja normālos apstākļos (visi spēlētāji ir veseli, drīkst piedalīties spēlē, kura nozīmīga abām komandām utt.) “Chelsea” spēlē pret “Everton”, un koeficients uz londoniešu uzvaru ir 1.05 , tad droši vien likmi neizdarīsi. Savukārt, ja koeficients uz šo pašu notikumu būtu 30.0, tad likme noteikti būtu jāizdara.

Likmju analīze

Pirms izdarīt likmi, ir svarīgi veikt analīzi. Jo tālāk pagātnē lūkojies, jo tālāku nākotni spēsi paredzēt – tā savulaik teicis Vinstons Čērčils. Paskaties, kā komandas spēlējušas vēsturiski savā starpā (ir parocīgi, neparocīgi pretinieki, derbiji utt.). Arī treneri. Deividam Moizam, piecpadsmit tikšanās reizēs, nekad nav izdevies uzvarēt Žuzē Morinju.

Kā komandām šosezon klājies, spēlējot attiecīgi mājās un viesos? Ir komandas, kuras ir izteikti spēcīgas mājās, taču izbraukumā spēlē sliktāk. Iemesli var būt dažādi – pieradums pie laukuma, pārceļošana, ģeogrāfiskie apstākļi (piemēram, Bolīvijas futbola komandas “La Plaz” stadions atrodas 3600 m v.j.l.), līdzjutēji utt.

Ir sportisti, kuri ieskrienas lēnāk, taču pēc tam uzņem pamatīgus apgriezienus. Novaks Džokovičs ir uzvarējis vairāk kā 70 trīs setu spēles pēc tam, kad pirmajā setā atradies iedzinējos. Tenisista, kurš zaudējis pirmo setu trīs setu mačā, izredzes uzvarēt spēlē ir 21.7%. Tikai trīs tenisisti ir uzvarējuši vairāk kā 40% gadījumu pēc tam, kad zaudēts pirmais sets – Pīts Samprass, Novaks Džokovičs un Rodžers Federers.

Dažām komandām lieliski padodas spēlēt kā otrajam numuram, taču, kad jāuzņemas kontrole, neizdodas atrast risinājumus. Tās lieliski var nospēlēt uz pretuzbrukumiem pret komandām, kas daudz spēlē ar bumbu, taču, kad jāspēlē pret vājākām komandām un jāuzņemas bumbas kontrole, uzbrukumu veidošana nesokas.

Ir komandas, kuras mēdz atslābt pie lielākas vadības un izlaist uzvaru spēles izskaņā. Vai gluži otrādi – tādas, kas nekad nepadodas. Šī statistika var izrādīties svarīga, izdarot “live” likmes.

Pirms spēles ir svarīgi ielūkoties savainoto spēlētāju sarakstā. Gadās, ka sportistiem aizliegts piedalīties spēlē, jo tie izcieš disciplināru sodu. Vai komandai varēs palīdzēt visi svarīgie vilcējspēki?

Iepazīsti attiecīgos sporta veidus/ komandas, pirms ķeries pie likmēm. Un iepazīsties ar mūsu ekspertu prognozēm sadaļā “PROGNOZES”.

Kur izdarīt likmi?

Kad esi veicis attiecīgos priekšdarbus un atradis komandu, uz kuru izdarīt likmi, ir jāatrod piemērotākais totalizators. Pirmais solis – ir jānoskaidro, kurš kantoris uz attiecīgo notikumu piedāvā visaugstāko koeficientu. Vari ieiet katra totalizatora, piemēram, Olybet mājaslapā un noskaidrot koeficientu. Vai aiztaupīt laiku un izmantot meklētāju, kas salīdzina visu totalizatoru koeficientus.

Otrais solis – paskaties, vai kādā totalizatorā nav piedāvājums, kas pievienotu likmei vērtību. Piedāvājumi mēdz būt daudz un dažādi, minēsim dažus piemērus.

Betsafe dažkārt piedāvā iegūt bezriska likmes par noteiktu apgrozījumu uz attiecīgo sporta veidu.

Fenikss mēdz piedāvāt peļņas būsterus – vari saņemt lielāku laimestu, ja likme uzvar.

Mēdz būt arī sarežģītāki bonusi. Piemēram, Tavs likmes uz hokeju laimests tiks dubultots, ja uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Šajā gadījumā ir svarīgi izpētīt, cik procentos spēļu uzvarētājs tiešām tiek noskaidrots pēcspēles metienu sērijā un izrēķināt, vai piedāvājums ir izdevīgs. Galu galā, citā totalizatorā koeficients uz Tavu izvēlēto notikumu var būt augstāks.

Centīsimies Tevi informēt par aktuālajiem bonusiem un un tiešām vērtīgajām akcijām, atsijājot “muļķu zeltu”.

Author image
autors
Juris Rumba e-pasts

Pēc izglītības žurnālists, bet sirdī kazino spēlētājs ar vairāk kā 15 gadus ilgu pieredzi.