Eurojackpot

Skaitļu loterijas, bez šaubām, ir viens no visu laiku populārākajiem azartspēļu veidiem. Tās iecienījis ļoti plašs patērētāju loks. Sākot no tikko pil

500
Bonuss
200
Bezriska griezieni
5 / 5
300
Bonuss
200
Bezriska griezieni
4 / 5
200
Bonuss
200
Bezriska griezieni
5 / 5
Vēlies saņemt īpašu bonusu? Atstāj mums savu e-pastu Saņemt

Eurojackpot priekšrocības

1. Iespaidīgs uzkrājums

Eurojackpot maksimālais uzkrājums sasniedz bagātīgus 120 miljonus eiro. Iespaidīgi? Tas būtu maigi teikts! Kontekstam vērts pieminēt arī minimālo uzkrājuma summu, kas arī nav slikta - 10 miljoni eiro.

2. 12 dažādas laimestu grupas

Ikviens Eurojackpot spēlētājs var pretendēt uz laimestu kādā no 12 laimestu grupām. Tev nav obligāti jāuzmin 5+2 skaitļu kombinācija, lai saņemtu pienācīgu naudas balvu. Turklāt, jo vairāk opciju, jo lielāks azarts!

3. Viens kupons uz vairākām izlozēm

Spēlē ar vienu kuponu, aizpildi vienu vai vairākus tā variantus un reģistrē to vairākām Eurojackpot izlozēm pēc kārtas. Izmantojot šo opciju, Tu vairs nekad nepalaidīsi garām nevienu gaidāmo loteriju!

Eurojackpot trūkumi

1. Zemas izredzes uz maksimālo laimestu

Atceries, ka Eurojackpot, līdzīgi kā citas skaitļu loterijas, ir tīra laimes spēle. Iespēja, ka kļūsi par lielā loterijas uzkrājuma likumīgo īpašnieku ir visai niecīga - 1 pret teju 140 miljoniem.

2. Ilgs lielo laimestu izmaksas laiks

Spēlētājiem, kas laimējuši naudas summas virs 14 300€, jārēķinās ar 30 dienu ilgu laimesta izmaksas periodu. Turklāt šāda apjoma laimestus nepieciešams arī iepriekš noformēt uz vietas, ierodoties Latvijas Loto birojā.

3. Izlozi var noskatīties tikai ierakstā

Interesē rezultāti? Diemžēl pašmāju spēlētājiem netiek piedāvāta iespēja sekot līdzi spēles rezultātiem ar tiešraides starpniecību. Ja gribi izsekot katru lototrona kustību, Tev atliek vien vērot spēles ierakstu.

Eurojackpot

Galvenā informācija

Sāksim ar pašu galveno. Ļoti iespējams, ka zemāk uzskaitītās nianses Tev nebūs nekas jauns. Taču, kā vēsta sena paruna - atkārtošana ir zināšanu māte.

Kāro tikt pie laimesta? Vispirms iepazīsties ar noteikumiem un svarīgāko informāciju! Tev jāzina, ka:

Spēlē Eurojackpot ar drukātu spēles kuponu

Ja reizi dzīvē esi iemēģinājis roku tādās skaitļu loterijās kā Superbingo un Vikinglotto, tad zini, ka spēlēšana ar drukātu un digitālu spēles kuponu atšķiras. Sāksim ar tirdzniecības vietās iegādātajiem Eurojackpot kuponiem. Pirmais solis ceļā uz uzvaru ir bezmaksas kupona saņemšana. Ja orientēšanās tirdzniecības vietās nav Tava stiprā puse, vaicā veikala personālam pēc norādēm.

Uz kupona Tu redzēsi sešus spēles variantus. Katru no tiem veido 50 parastie skaitļi un 12 papildskaitļi. Tavs uzdevums ir atzīmēt 5 skaitļus no 50 un 2 papildskaitļus no kuponā redzamajiem 12 skaitļiem. Uzticēties veiksmei vai paļauties uz jau pārbaudītiem skaitļiem (dzimšanas diena, telefona nr., Kristapa Porziņģa spēlētāja krekla nr. utt.) - tas ir tikai un vienīgi Tavā ziņā! Skaitļus nepieciešams atzīmēt ar zilu vai melnu pildspalvu. Aizmirsti par aplīšiem, rombiņiem un sirsniņām; šai darbībai derēs tikai atzīme ''x''.

Viens kupons, vairākas izlozes

Apsveicam, esi jau pusceļā! Ievēro, ka tavs spēles variants sastāvēs no 5 skaitļiem un 2 papildskaitļiem. Nepārvarama slinkuma gadījumā, vari ļauties ātrspēlei, kuras laikā skaitļus Tavā vietā izvēlēsies biļešu terminālis. Kad skaitļi atzīmēti, vari ķerties klāt izložu skaitam. Liels Eurojackpot pluss ir tas, ka viens vai vairāki spēles varianti var piedalīties vairākās izlozēs. Atzīmē, cik izlozēm gribi reģistrēt konkrēto biļeti (1, 2, 4, 8, 10 vai 20) un sper nākamo soli.

Ļaujies papildspēļu aicinājumam

Ja vēlies laimēt vairāk, Džokers un Džokers 7 papildspēles būs Tavi labākie draugi. Veicot atzīmi par dalību Džokers, varēsi pretendēt uz papildu 150 000€. Savukārt, atzīmējot dalību Džokers 7, Tavs potenciālais laimests palielināsies par 750 000€. Taču neļauj šīm summām sevi apžilbināt! Tev vēl jāpaveic pēdējais, bet ne mazāk svarīgākais solis - jānodod kupons apkalpojošā personāla rokās. Veic kupona apmaksu, saņem izdrukātu Eurojackpot kvīti, pārbaudi tās saturu un gaidi tuvāko izlozi!

Kamēr pacietīgi gaidi kvīts izdruku, īsini laiku izpētot šā brīža ''karstākās'' momentloterijas. Vajadzīgs ieteikums? Pievērs pastiprinātu uzmanību loterijai ''Miljons'', kas piedāvā laimē pirmo miljonu pašmāju momentloteriju vēsturē.

Eurojackpot izloze ar digitālu spēles kuponu

Spēlē ar digitālu kuponu

Esi aktīvs interneta lietotājs? Tev jāzina, ka iLOTO piedāvā ērti lietojamu un viegli pārskatāmu responsīvo dizainu mobilajām ierīcēm. Tiesa, lai spēlētu Eurojackpot ar digitālu kuponu, neiztikt bez iLOTO spēlētaja profila izveides. Ja esi pazīstams ar reģistrāciju, piemēram, online kazino vietnēs (Pafbet, Klondaika, Olybet, Laimz utt.), tad šis process Tev nesagādās grūtības. Kad profils izveidots, piesakies sistēmai un lūko pēc sadaļas ar nosaukumu ''Eurojackpot.'' Šajā brīdī tavā acu priekšā vajadzētu gozēties virtuālajam spēles kuponam.

Izvēlies pats vai ļauj to darīt terminālam

Virs virtuālā spēles kupona ieraudzīsi sekojošās opcijas - ''Populāra izvēle'' un ''Jūsu izvēle.'' Ja vēlies būt pats savas laimes noteicējs, spied uz lauciņa ''Jūsu izvēle''. Ņem talkā kursoru, atzīmē simpatizējošos skaitļus (5 no 50 un 2 no 12) un dodies uz papildspēļu sekciju. Taču, ja gribi paļauties uz tīru veiksmi, ņem talkā lauciņu ''Populāra izvēle''. Atlasot šo opciju, skaitļi tiks izvēlēti Tavā vietā. Pilnīgs nejaušības princips. Neesi apmierināts ar kādu no termināla piedāvātajiem skaitļiem? Izmanto iespēju un veic labojumus manuāli līdz esi simtprocentīgi apmierināts!

Seko līdzi kopsummai un laika atskaitei

Tevis izraudzītajiem skaitļiem (5 parastie skaitļi + 2 papildskaitļi) vajadzētu veidot sekojošo formātu - 1970011. Lai iesniegtu kuponu tuvākajai izlozei, tev jāizšķiras arī par dalību papildspēlēs. Izvēlies starp Džokers un Džokers 7 vai izmēģini veiksmi abās. Nekas nevar būt labāks par dubulttriecienu! Spēlējot tiešsaistē, varēsi sekot līdzi sava kupona kopsummai. Tā tiks uzrādīta vietnes augšējā labajā stūrītī. Tu noteikti pamanīsi arī to, ka blakus tavam digitālajam kuponam notiek arī laika atskaite. Tā uzskatāmi norādīs uz atlikušo laiku, kas palicis līdz biļetes reģistrēšanai tuvākajai iespējamai Eurojackpot izlozei.

Pēdējie klikšķi līdz finišam

Spied uz ''Pievienot grozam'' un klikšķini uz lauciņa ''Apmaksāt.'' iLOTO kuponus iespējams apmaksāt vairākos veidos: ar iekšējo spēles kontu, bankas karti un internetbanku. Ievēro, ka iemaksas un izmaksas iLOTO tiek pieņemtas tikai un vienīgi no uz konkrētā lietotāja vārda reģistrētas bankas kartes. Pēc veiksmīga apmaksas procesa savu loterijas biļeti varēsi apskatīt sadaļā ''Mani kuponi.'' Pie kupona manīsi arī īsu biļetes statusa raksturojumu: laimējusi, nelaimējusi, aktīva, neaktīva, turpina dalību izlozē.

Eurojackpot sistēmas spēle

Gribi spēlēt ar vairākām skaitļu kombinācijām? Tam paredzēta Eurojackpot sistēmas spēle. Spēlējot sistēmas spēli, varēsi atzīmēt vairāk par 5 skaitļiem un 2 papildskaitļiem viena varianta ietvaros. Tas ir ātrs un ērts veids, kā palielināt savas izredzes laimēt. Proti, jo vairāk iespējamo kombināciju, jo lielāka iespēja iegūt lielo laimestu! Tiesa, ja vēlies piedalīties izlozē ar sistēmas spēli, jāpievērš uzmanība dažādām niansēm. Piemēram, ja viens no variantiem tiek spēlēts ar sistēmas spēli, arī pārējie varianti tiek pielāgoti sistēmas spēles nosacījumiem.

Piemērs. Spēlētājs atzīmē 7 parastos skaitļus un 2 papildskaitļus uz 1 spēles varianta. Šie skaitļi kopā veido 21 iespējamo skaitļu kombināciju. Konkrētajā gadījumā tavas biļetes cena par dalību 1 izlozē būs 42 eiro. Ielāgo - ja vēlies spēlei pieiet gan ar sistēmas, gan tradicionālo skaitļu atlases piegājienu, tev jāiegādājas 2 atsevišķas biļetes.

Divpadsmit dažādas laimestu grupas

Skaitļi izvēlēti, biļetes jau kabatā. Ko tālāk? Mūsuprāt, nenāktu par sliktu uzrīkot ''ātro randiņu'' ar katru no 12 unikālajām Eurojackpot laimestu grupām. Jā, par dažādību Eurojackpot laimestu kategorijā sūdzēties patiešām nevar!

Ņem vērā, ka visām skaitļu loterijas dalībvalstīm šīs laimestu grupas ir absolūti vienādas. Un tās ir:

 1. Pirmā laimestu grupa (5+2). Precīzi atminēti 5 pamatskaitļi un 2 papildskaitļi;

 2. Otrā laimestu grupa (5+1). Precīzi atminēti 5 pamatskaitļi un 1 papildskaitlis;

 3. Trešā laimestu grupa (5). Precīzi atminēti 5 pamatskaitļi;

 4. Ceturtā laimestu grupa (4+2). Precīzi atminēti 4 pamatskaitļi un 2 papildskaitļi;

 5. Piektā laimestu grupa (4+1). Precīzi atminēti 4 pamatskaitļi un 1 papildskaitlis;

 6. Sestā laimestu grupa (3+2). Precīzi atminēti 3 pamatskaitļi un 2 papildskaitļi;

 7. Septītā laimestu grupa (4). Precīzi atminēti 4 pamatskaitļi;

 8. Astotā laimestu grupa (2+2). Precīzi atminēti 2 pamatskaitļi un 2 papildskaitļi;

 9. Devītā laimestu grupa (3+1). Precīzi atminēti 3 pamatskaitļi un 1 papildskaitlis;

 10. Desmitā laimestu grupa (3). Precīzi atminēti 3 pamatskaitļi;

 11. Vienpadsmitā laimestu grupa (1+2). Precīzi atminēts 1 pamatskaitlis un 2 papildskaitļi;

 12. Divpadsmitā laimestu grupa (2+1). Precīzi atminēti 2 pamatskaitļi un 1 papildskaitlis.

Paturi prātā, ka augstāk minētajām skaitļu kombinācijām jābūt atminētām tieši tādā secībā, kā tās attēlotas Eurojackpot izlozes ierakstā. Der zināt - ja tavā īpašumā nonākusi biļete, kas kvalificējas vairākām laimestu grupām, tu paturi tiesības tikai uz augstāko no tām.

Kur saņemt Eurojackpot laimestus?

Kur saņemt Eurojackpot laimestus

Spēlēt, protams, ir forši, taču nav nekā superīgāka un atalgojošāka par laimestu, kas jau gatavs ieripot Tavā maciņā. Kā jau ierasts teju visām pašmāju skaitļu loterijām, laimestu saņemšana ar drukātu un digitālu Eurojackpot kvīti nedaudz atšķiras. Tāpēc, bez liekām runāt, ķersimies vērsim pie ragiem!

Ja laimīgā kvīts iegādāta tirdzniecības vietā

Esi ticis pie laimīgās ciparu kombinācijas? Tev jāzina, ka:

Ja laimīgā kvīts pirkta internetā

Tiem, kas savu laimīgo Eurojackpot lozi iegādājušies tiešsaistē, der zināt, ka:

Info, kas noteikti jāpatur prātā

Neatkarīgi no iegūtā laimesta apmēriem, tos iespējams izņemt tikai un vienīgi tajā valstī, kurā esi iegādājies laimīgo biļeti. Tātad, ja loterijas kvīts iegādāta, piemēram, Igaunijā, Latvijas robežās šo kvīti pārvērst reālā naudā diemžēl nebūs iespējams. Jāpiemin, ka tiem spēlētājiem, kas laimējuši 2 vai vairāk tūkstošus, laimesti tiks izmaksāti vien tad, kad dalībnieks būs aizpildījis klientu izpētes anketu. Šis noteikums attiecas gan uz iLOTO, gan tirdzniecības vietās iegādātajām biļetēm. Un pats galvenais - atceries laimējušo kvīti glabāt un sargāt ar visu savu dzīvību! Bez tās Tavs laimests izgaisīs kā cigāra dūmi vējā.

Laimē vairāk ar Džokers un Džokers 7

Laimē vairāk ar Džokers un Džokers 7

Ikviens Eurojackpot spēlētājs ir laipni aicināts pieteikt dalību arī Džokers un Džokers 7 papildspēlē. Spēlējot Džokers, tu varēsi pretendēt uz papildu 150 000€. Savukārt, reģistrējot kuponu Džokers 7 izlozei, tavi potenciālā laimesta griesti var pacelties līdz 750 000€. Džokers un Džokers 7 - tā ir fantastiska iespēja laimēt vairāk, ieguldot nieka 1,50 eiro (cena uz 1 izlozi).

Gan Džokers, gan Džokers 7 loterija tiek pārraidīta katru trešdienu un sestdienu kanālā LTV1 (raidījuma ''Latvijas Loto izlozes'' ietvaros). Kā spēlēt? Izšķiries par labu kādai no papildspēlēm vai atzīmē dalību abās izlozēs. Ievēro, ka attiecīgo loteriju nepieciešams atzīmēt ar ''x'' simbolu. Šai atzīmei jābūt veiktai ar zilu vai melnu pildspalvu; savdabīgas mākslas izpausmes vari atstāt uz vēlāku laiku. Ņem vērā, ka spēlējot Džokers un Džokers 7 tirdzniecības vietās, skaitļus tavā vietā izraudzīsies ātrspēle. Taču, spēlējot internetā, laimīgos ciparus varēsi atlasīt pats.

Kāda ir varbūtība laimēt? Skaitļi runā paši par sevi! Apskati zemāk apkopoto info un izvērtē savas iespējas tikt pie laimesta:

Izpildi 5 vienkāršas darbības un piedalies izlozē

Vai zināji, ka lielākais laimests visā Eurojackpot loterijas vēsturē bijis 120 miljoni eiro? Jā, 7 laimīgie skaitļi kādam dāņu spēlētājam atvēruši durvis uz maksimālo iespējamo Eurojackpot laimestu. Turklāt tas noticis salīdzinoši nesen - 2022.gada 22. jūlijā. Mācība? Kamēr citi tikai sapņo, daži rīkojas! Pievienojies ''darītāju'' klubiņam, spēlē Eurojackpot un tiec pie vērtīgiem laimestiem!

Saņem savu bezmaksas kuponu
Saņem savu bezmaksas kuponu
Viss sākas ar kuponu. To iespējams saņemt gan Latvijas Loto pilnvarotajās tirdzniecības vietās, gan internetā. Kupons saņemams bez maksas un sastāv no 6 spēles variantiem.
Sāc atzīmēt laimīgos skaitļus
Sāc atzīmēt laimīgos skaitļus
Apskati nule iegūto kuponu. Katrā spēles variantā Tev jāatzīmē 5 parastie skaitļi no 50 piedāvātajiem skaitļiem. Tālāk seko papildskaitļi. Izvēlies 2 papildskaitļus no 12 uz kupona attēlotajām skaitļu opcijām. Ja skaitļus vēlies uzticēt biļešu terminālim vai iLOTO sistēmai, izvēlies ātrspēli.
Nosaki vēlamo izložu skaitu
Nosaki vēlamo izložu skaitu
Kad skaitļi un papildskaitļi izraudzīti, jānosaka izložu skaits. Vēlies ar šo pašu biļeti piedalīties 2, 8 vai pat 20 izlozēs? Atzīmē attiecīgo skaitli un turpini kupona aizpildīšanu. Neaizmirsti, ka no šīs izvēles būs atkarīga arī Tavas biļetes kopsumma.
Piedalies papildspēlēs
Piedalies papildspēlēs
Eurojackpot saviem spēlētājiem dod iespēju piedalīties arī visiem labi zināmajās Džokers un Džokers 7 papildspēlēs. Viss, kas jāizdara Tev, ir jāveic atzīme nepieciešamajā lodziņā.
Nodod stafeti pārdevējam/ai
Nodod stafeti pārdevējam/ai
Pārbaudi kupona saturu. Pārliecinies, ka esi veicis visas vajadzīgās atzīmes. Ja kupons Tevi pilnībā apmierina, nodod stafeti pārdevējam/ai. Viņš/viņa laipni reģistrēs kuponu izlozei ar biļešu termināla starpniecību. Ja kuponu esi aizpildījis tiešsaistē, Tev būs tas gods visu paveikt patstāvīgi.

Kāda ir varbūtība laimēt lielo Eurojackpot laimestu?

+

Tiem, kas liek cerības uz neko citu kā Eurojackpot lielo iknedēļas uzkrājumu, der zināt, ka varbūtība uzminēt visus 7 izlozes skaitļus ir 1 pret 139 838 160. Kontrastam jāpiemin arī mazākā (2+1) laimesta uzminēšanas varbūtība, proti, 1 pret 49. Paļauties uz varbūtību vai ticēt brīnumam - tā ir Tava brīva izvēle.

Kur, kad un cik bieži notiek Eurojackpot izlozes?

+

Eurojackpot skaitļu izlozes notiek katru piektdienu un otrdienu. Laimīgie cipari tiek izlozēti Helsinkos (Somija) plkst. 21:00 pēc Latvijas laika. Izlozi nodrošina Somijas loteriju uzņēmums Veikkaus OY. Pašmāju spēlētāji Eurojackpot ierakstu var noskatīties Latvijas Loto mājaslapā, kā arī uzņēmuma Youtube kanālā. Laimīgos skaitļus un laimestu apmērus var uzzināt arī Latvijas Loto pilnvarotajās tirdzniecības vietās (jau uzreiz pēc izlozes), kā arī zvanot pa sekojošo izziņu tālruni: 67227728.

Kad noris Eurojackpot biļešu pārdošanas pārtraukums?

+

Eurojackpot biļešu pārdošanas pārtraukuma periods attiecināms gan uz iLOTO sistēmu, gan Latvijas Loto tirdzniecības vietām. Gribi iegādāties biļeti uz tuvāko izlozi? Tas nebūs iespējams turpmāk minētajos laika posmos. Tirdzniecības vietās - katru otrdienu un piektdienu no plkst. 19:45 līdz 20.10. iLOTO biļešu sistēmā - katru otrdienu un piektdienu no plkst. 19:35 līdz 20:10.