Site verfied

Mājaslapa pārbaudīta

Withdrawal verified

Izmaksas pārbaudītas

1st deposit verified

Bonusi pārbaudīti

gift

Saņem 100% Līdz 200€
+ 200 FREE SPINI

Loterija Miljons

Loterija, kurā iespējams laimēt veselu miljonu eiro? Jā, tagad tā ir realitāte arī iekš pašmāju robežām! Pirmoreiz Latvijas vēsturē Latvijas Loto rīko valsts mēroga izlozi, kuras galvenās balvas apmērs sasniedz 1 miljonu eiro. Iespaidīgi? Par to nav ne mazāko šaubu! Loterija ''Miljons'' jau paspējusi kļūt par vienu no karstākajiem tematiem mūsmāju momentloteriju pasaulē. Un, kas to lai zina, varbūt tieši šī izloze ir tavs ceļš uz miljonāra statusu? Ja nespēlēsi, neuzzināsi! Nepalaid garām savu iespēju, iepazīsties ar loterijas noteikumiem un steidz iegādāties biļeti!

100% līdz 500€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

400 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

15% līdz 35€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 4 / 5

100% līdz 200€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5
gift Vēlies saņemt īpašu bonusu?
Atstāj mums savu e-pastu
Saņemt

100% līdz 100€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 4 / 5

100% līdz 1500€ + 500 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

33% cashback up to €300

full star 5 / 5

300 bezriska griezieni

full star 4 / 5

15% cashback up to €120

full star 4 / 5

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 50€ + 300 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 4 / 5

500 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 1000€ + 30 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 100€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 4 / 5

100% līdz 50€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 3 / 5

100% līdz 35 + 50 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 3 / 5

10% līdz 100€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 225€ + 225 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 3 / 5

100% līdz 1000€ + 125 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

full star 5 / 5

Kā spēlēt? Seko šai 5 soļu sistēmai!

Vēlies pretendēt uz lielo balvu? Ja šī ir pirmā reize, kad esi iecerējis izmēģināt spēkus momentloterijā, tev noderēs mūsu izveidotā 5 soļu sistēma.

1

Iegādājies loterijas biļeti

Dodies uz savai atrašanās vietai tuvāko biļešu tirdzniecības vietu vai pērc biļeti tiešsaistē. Tuvākās tirdzniecības vietas vari apskatīt Latvijas Loto mājaslapā. Ej uz sadaļu ''Par loterijām'' un klikšķini uz ''Tirdzniecības vietas''.

lock icon
2

Iepazīsties ar izlozes nosacījumiem

Pirms biļetes nokasīšanas, ir vērts iepazīties ar spēles nosacījumiem. Kāpēc? Iedomājies situāciju. Tu dodies uz laimesta izņemšanas vietu, lai saņemtu savu laimestu. Taču ierodoties izrādās, ka tava laimīgā biļete nemaz nav tik laimīga kā sākotnēji licies. Nepakļauj sevi sirdssāpēm - izlasi noteikumu sekciju!

money icon
3

Sāc kasīt!

Uz katras no biļetēm, tu atradīsi 4 spēļu laukumus. Rūpīgi nokasi katru no tiem un uzzini, vai veiksme šodien ir bijusi tava sabiedrotā.

dice icon
4

Pārbaudi biļetes statusu

Ja neesi pārliecināts par spēļu iznākumu, vari doties uz kādu no biļešu tirdzniecības vietām. Tur tevi laipni apkalpos ar Latvijas Loto termināla palīdzību. Terminālis norādīs uz biļetes statusu (laimējusi/nelaimējusi), lai ne tev, ne personālam nebūtu jālauza sava galva. Savukārt, ja esi iegādājies biļeti tiešsaistē, tās laimesta statusu uzzināsi automātiski, uzreiz pēc virtuālas biļetes nokasīšanas.

avatar icon
5

Izņem laimestu vai piesakies papildspēlei

Laimīgās biļetes gadījumā laimestu līdz 100€ varēsi izņemsi jebkurā biļešu tirdzniecības vietā. Turklāt, ja esi laimējis spēlējot digitāli, laimesti līdz 1'000€ tiks ieskaitīti uz tavā iLOTO profilā norādīto bankas kontu. Neaizmirsti, ka nelaimējušās biļetes iespējams iesniegt papildspēlei. ''Miljons'' papildspēles kopējais laimestu fonds sasniedz 200'000€, kurus izspēlēs vairākās loterijas izložu kārtās.

vector icon
pros

Loterijas Miljons plusi

Pirmais šāda apjoma laimests Latvijā

Momentloterija ''Miljons'' ir pirmā šāda apjoma loterija Latvijas valsts vēsturē. Tā ir vēl nebijusi iespēja tikt pie ''viegla'' miljona, vienkārši nokasot loterijas biļeti.

Iespēja piedalīties papildspēlē

Nelaimējusi biļete? Ikkatru no tām iespējams piereģistrēt ''Miljona'' papildspēlei. Jāpiemin arī papildspēles acīm un ausīm tīkamais budžets - 200'000€.

Viena biļete un divdesmit iespējas laimēt

Katra no momentloterijas biļetēm sastāv no 4 ''ātrajām'' spēlēm. Visas spēles kopā dod spēlētājam iespēju laimēt veselas 20 reizes vienas biļetes ietvaros.

cons

Loterijas Miljons mīnusi

Miljons apliekams ar IIN

Tiem laimīgajiem, kas tiks pie loterijas iekārojamākā laimesta, jārēķinās ar IIN (iedzīvotāju ienākuma nodoklis). Šim laimestam tas noteikts 31% apjomā.

Salīdzinoši dārga biļetes cena

Loterijas biļetes ''Miljons'' cena ir salīdzinoši dārga, ņemot vērā citas mūsmājās spēkā esošās momentloterijas. Taču, ja vari un vēlies šķirties no 20€, šī nianse noteikti nestāsies tev ceļā.

Ilgs lielā laimesta apstrādes laiks

Miljona apstrādes un izmaksas laiks var aizņemt līdz pat 30 dienām.

Starta bonuss:

100% līdz 100€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 500€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

Loterija Miljons

Galvenā informācija

Jauna mašīna? Māja? Jahta? Varbūt ceļojums uz Ibizu un vakariņas pasaules dārgākajā restorānā, kur par maltīti jāšķiras vismaz no 2'400€? Pirms sāc veidot savu sapņu pirkumu un galamērķu sarakstu, tev noteikti jāizpēta sava ''laimes aka'' līdz sīkākajai lāsītei. Šajā gadījumā ''laimes akas'' godu ieņem loterija ''Miljons''. Tevis dēļ esam pacentušies apkopot visu būtiskāko informāciju saprotamā un viegli pārskatāmā veidā. Lasi, veic piezīmes un īsteno savas kvēlākās vēlmes!

Pamata informācija, kas jāzina ikvienam ''Miljona'' spēlētājam ir sekojoša:

 • Lai piedalītos loterijā, spēlētājam jābūt vismaz 18 gadu vecam;

 • ''Miljons'' ir kasāmā tipa momentloterija (nokasi aizsargslāni un uzzini, vai esi laimējis);

 • Vienas loterijas biļetes cena ir 20€;

 • Galvenais izlozes laimests - 1'000'000€;

 • Galveno laimestu iegūs nevis 1, bet veseli 2 spēlētāji!;

 • Loterija sastāv arī no sekojošajiem laimestiem - 3'000€, 1'000€, 200€, 100€, 40€ un 20€;

 • Uz katras nokasāmās biļetes izvietotas 4 ''ātrās'' spēles;

 • Šīs 4 spēles piedāvā veselas 20 iespējas laimēt;

 • Konkrētā izloze ir saņēmusi Latvijas Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas (IAUI) piešķirtu licenci.

Kur iegādāties loterijas biļetes?

Kur iegādāties

''Miljons'' momentloterijas biļetes iespējams iegādāties 2 veidos. Ja vēlies iegādāties drukātu biļeti, tev jādodas uz kādu no loterijas biļešu tirdzniecības vietām. Piemēram, Latvijas Pasta filiālēm, tirdzniecības centriem, degvielas uzpildes stacijām utt. Vaicā pēc ''Miljona'', nepieciešamības gadījumā uzrādi personu apliecinošu dokumentu un veic pirkuma apmaksu. Tas arī viss. Vari doties mājup, vai, ja esi īpaši nepacietīgs, nokasīt biļeti turpat uz vietas.

Tie spēlētāji, kas vēlas piedalīties loterijā neizejot no mājām, loterijas biļetes var iegādāties digitāli. Ej uz Latloto vietni, spied uz ''Momentloterijas'' un izvēlies loteriju ''Miljons''. Izlem, cik digitālās biļetes vēlies iegādāties un pievieno izvēlēto skaitu savam virtuālajam groziņam. Tiesa, ja vēlies spēlēt virtuāli, tev vajadzēs reģistrēties Latvijas Loto mājaslapā. Šis process neaizņems daudz laika un sniegs iespēju spēlēt arī citas momentloterijas, tostarp ''Pērle'', ''Bagāts'', ''Simtgades loterija'' u.c. Turpat varēsi izmēģināt veiksmi arī skaitļu loterijās (Vikinglotto, Superbingo, Eurojackpot utt.).

Kamēr esi tiešsaistē, izmanto iespēju izaicināt veiksmi arī citās laimes spēlēs. Kā būtu ar visiem labi zināmajiem un laimestu bagātajiem slotiem? Ienāc kādā no pašmāju populārākajiem kazino (Klondaika, Laimz, Optibet, Spins, Pafbet utt.) un papildus aizraujošai spēlei saņem arī dāsnus bonusus!

Četras spēles jeb divdesmit iespējas laimēt

Kā jau minējām iepriekš, katra loterijas biļete piedāvā veselas 20 iespējas laimēt. Galējo laimestu spēlētājs uzzina, nokasot visus 4 spēļu laukumus. Lasi tālāk un noskaidro, ar ko šīs spēles atšķiras un kāda ir tajās atrodamo simbolu nozīme.

Šeit atradīsi visu informāciju, kas tev jāzina par katru no ''ātrajām'' spēlēm:

 • Pirmā spēle - nokasi uz spēles laukuma esošo aizsargslāni. Ja zem tā ieraugi skaitli 40, tu esi laimējis 40€. Apsveicam!;

 • Otrā spēle - ja pēc attiecīgā laukuma nokasīšanas atrodi skaitli 100, esi kļuvis par 100€ bagātāks. Neslikti!;

 • Trešā spēle - atkārto kasīšanas procesu. Gadījumā, ja zem kāda no trešās spēles lodziņiem redzi skaitli 200, tavs laimests ir 200€. Jo tālāk, jo labāk!;

 • Ceturtā spēle - par spīti nogurušajiem pirkstiem, turpini kasīt. Šajā spēlē tev tiks piedāvāti ''Laimīgie skaitļi''. Tas nozīmē, ka kādam no spēles laukumā esošajiem skaitļiem ir jāsakrīt ar kādu no ''laimīgajiem skaitļiem''. Ja skaitļi sakrīt, esi laimējis summu, kas norādīta zem attiecīgā lauciņa. P.S. Tieši ceturtā spēle ir tā, kurā varētu būt paslēpies tavs pirmais miljons!

Simboli un atšķirības

Jāatzīmē, ka ceturtajā spēlē tev nāksies pievērst uzmanību arī simboliem. Ja konkrētās spēles laukumā pamani dimanta simbolu, esi laimējis 100€. Turklāt, ja tavām acīm paveras pakava simbols, esi ticis pie naudas balvas 1'000€ apmērā. Atceries, ka visās 4 spēles iegūtās naudas balvas summējas!

Ievēro, ka spēlēšana ar internetā vai tirdzniecības vietā iegādātu biļeti atšķiras ar zemāk aprakstītajām niansēm:

 • Lai spēlētu digitāli, vispirms būs jāpiereģistrējas Latvijas Loto vietnē;

 • Arī uz virtuālo biļeti attiecas tas pats nokasīšanas princips. Šajā gadījumā tas tiek paveikts virtuāli, proti, ar datorpeli vai pirkstu;

 • Laimējot ar digitālo biļeti, laimesta summa uzrādīsies automātiski;

 • Ja, spēlējot digitāli, nevēlies tērēt laiku laukumu nokasīšanai, izvēlies opciju ''atklāt biļeti uzreiz''.

Laimestu skaits

Laimestu skaits

Tas, ka iespēju tikt pie miljona saņems vien 2 spēlētāji, nenozīmē, ka arī citi ''Miljona'' entuziasti netiks pienācīgi atalgoti. Spēlējot tev tiks sniegta iespēja laimēt arī sekojošās naudas summas:

 • 50 laimesti ar 3'000€ lielu naudas balvu;

 • 100 laimesti ar 1'000€ lielu naudas balvu;

 • 4'000 laimesti ar 200€ lielu naudas balvu;

 • 34'500 laimesti ar 100€ lielu naudas balvu;

 • 95'000 laimesti ar 40€ lielu naudas balvu;

 • 175'000 laimesti ar 20€ lielu naudas balvu.

Konkrētais laimestu skaits attiecināms uz 1 loterijas ''Miljons'' biļešu sēriju. 1 sērijā ietilpst 1 miljons momentloterijas biļešu. Ņem vērā arī faktu, ka nelaimējušo biļešu skaits sasniedz visai iespaidīgu ciparu - 691'348.

Paturi prātā, ka momentloterijas, tāpat kā online kazino un bingo, ir tīra laimes spēle. Tāpēc, pirms lem par biļetes iegādi, izvērtē savas finanšu iespējas. Taču atceries arī veco labo teicienu - ''kas neriskē, tas nedzer šampanieti!''

Laimesta izņemšana

Turpināsim loterijas ''Miljons'' apskatu ar vienu no svarīgākajām niansēm. Proti, ar to, kā norit emocijām bagātais laimesta izņemšanas process. Apskatīsim arī konkrētus laimestu izmaksas laikus.

Tirdzniecības vietās iegādātas biļetes

Ja laimīgā biļete iegādāta kādā no tirdzniecības vietām, naudas balvas izņemšanai tiek piemēroti šādi noteikumi:

 1. Ja esi laimējis laimestu līdz 100€, to iespējams saņemt uz vietas - tevis izvēlētajā biļešu tirdzniecības vietā. Iesniedz biļeti pārdevējai, sagaidi apstiprinošu atbildi no biļešu termināla un dodies mājup par veseliem 100€ bagātāks;

 2. Lai saņemtu 200€ laimestu, tev jādodas uz Latvijas Loto veikalu (Rīga, Meistaru iela 19). Arī tur biļete tiks pārbaudīta ar termināla palīdzību. Veiksmīgas pārbaudes rezultātā, laimestu izsniegs nekavējoties;

 3. Laimestus sākot no 1'000€ būs nepieciešams pieteikt. Tas nozīmē to, ka tev būs jādodas uz Latvijas Loto biroju (Rīga, Meistaru iela 19), jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte), kā arī laimējusī biļete. Ievēro, ka laimestu pieteikumus Latvijas Loto pieņem vien darba dienās (no plkst. 9:00 līdz 17:30). Šo laimesta apmēru loterijas organizētājs solās izmaksāt 3 darba dienu laikā;

 4. Turklāt, ja tev paspīdējusi lielā veiksme un esi ticis pie 3'000€ vai 1'000'000€, tev būs jāizpilda papildu nosacījums. Proti, jāizpilda klienta izpētes anketa un jāatbild uz tajā ietvertajiem jautājumiem. Šis solis tiek piemērots atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam. Laimesta izmaksas laiks - līdz 30 dienām no tā pieteikšanas brīža.

Internetā iegādātas biļetes

Ja savu ''atslēgu'' uz lielo laimestu esi iegādājies ar interneta starpniecību, tev jāseko šiem nosacījumiem:

 1. Ja biļete norāda uz laimestu, kas sasniedz 1'000€, tev ir ļoti paveicies. Kādēļ? Jo šāda apjoma laimesti tiek pārskaitīti uz laimesta ieguvēja bankas kontu. Viss, kas jāizdara tev, ir jāpārliecinās par tavā iLOTO profilā norādītās informācijas pareizību. Laimesta izmaksas laiks - nekavējoties vai tuvākās darbas dienas laikā;

 2. Arī 3'000€ naudas balva tiks novirzīta uz tavā iLOTO profilā norādīto bankas kontu. Tiesa šajā gadījumā Latvijas Loto var pieprasīt papildu informāciju no spēlētāja. Piemēram, personas apliecinoša dokumenta uzrādīšanu un klienta izpētes anketas izpildi. Ievēro, ka laimestu izsniegs tikai tad, kad būsi izpildījis šo papildu soli (līdz 3 darba dienām);

 3. Diviem laimīgajiem miljona saņēmējiem jārēķinās ar prāvāku pacietības devu. Arī šajā gadījumā laimesta ieguvējam jādodas uz jau iepriekš minēto Latvijas Loto biroju. Princips paliek nemainīgs. Iesniedz laimesta pieteikumu, uzrādi personu apliecinošu dokumentu, aizpildi klienta izpētes anketu un pacietīgi gaidi laimesta izmaksu. Laimesta izmaksas laiks - 30 dienu laikā no tā pieteikšanas dienas.

Situācijas, kad laimestu neizmaksā

Spēlējot momentloterijas, reti kurš rēķinās ar to, ka tik ļoti kārotais laimests var tikt arī neizmaksāts. Kā pārliecināties, ka tas nenotiks ar tevi? Velti minūti laika, lai iepazītos ar situācijām, kad naudas balvas patiešām var palikt loterijas organizētāja īpašumā.

Laimestus jebkurā apmērā var neizmaksāt, ja:

 • Termināla pārbaudes laikā biļetes statuss tiek apstiprināts kā ''nelaimējusi'';

 • Spēlētāja uzrādītā biļete ir bojāta (nav iespējams noteikt tās autentiskumu, ir bojāts biļetes unikālais kods);

 • Centrālā izložu un datu apstrādes sistēma uzrāda, ka konkrētā naudas balva jau tikusi izmaksāta;

 • Laimesta pieteikšanas termiņš ir iztecējis (laimestus izmaksā konkrētās loterijas darbības laikā. Šajā gadījumā līdz 28.09.2023. jeb brīdim, kad noteikta licences pārreģistrācija);

 • Uz biļetes esošie dati atšķiras no tiem datiem, kas pieejami biļešu sistēmā.

''Miljons'' papildspēle

Miljons papildspēle

Kas gan būtu īsta momentloterija bez patīkamas papildspēles? Loterijas ''Miljons'' papildspēle ir tava iespēja pārvērst nelaimējušu biļeti laimestā. Šīs papildspēles laimestu fonds sasniedz vērā ņemamus 200'000€. Lai pretendētu uz šīs summas saņemšanu, tev atliek izdarīt vienu - piereģistrēt biļeti papildspēlei.

Kā to izdarīt? Ja nelaimīgo biļeti esi iegādājies internetā, tev automātiski tiks piedāvāta opcija pieteikt biļeti papildspēlei. Tev tikai jānospiež šo darbību akceptējošs lodziņš. Taču, ja biļete nākusi no tirdzniecības vietas, tev būs nedaudz jāpapūlas. Vispirms jādodas uz Latvijas Loto mājaslapu un jāatrod sadaļa ''Papildspēles''. Tad jāspiež uz loteriju ''Miljons''. Tur tu atradīsi lodziņus sekojošās informācijas ievadei: biļetes drošības kods (sastāv no 10 cipariem), biļetes numurs (sastāv no 13 cipariem), vārds, uzvārds, telefona numurs un e-pasts.

Ņem vērā, ka:

 • Papildspēles laiks ir ierobežots (šai informācijai vari sekot līdzi loterijas organizētāja mājaslapā);

 • Spēlē var pieteikt tikai nelaimējušās loterijas biļetes;

 • Katru no biļetēm iespējams pieteikt tikai 1 reizi;

 • Laimētāju skaits katrai izlozei var atšķirties. Tas tiek noteikts ar oficiālu loterijas organizētāja rīkojumu;

 • Katrs papildspēles laimētājs iegūs naudas balvu 1'000€ apmērā;

 • Papildspēles izlozes notiek katra mēneša otrajā sestdienā;

 • Tevis piereģistrētā biļete piedalīsies tuvākajā iespējamā izlozē (pēc tās piereģistrēšanas brīža).

Mēs iesakām:

400 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 200€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties
faq

FAQ

Vai no lielā laimesta tiks ieturēts IIN?

Saskaņā ar valsts likumdošanu, ja laimests pārsniedz 78'100€, tad laimesta daļai, kas pārsniedz šo summu, piemērojams IIN 31% apmērā. Tātad, ja esi ticis pie miljona, tev būs jāatvadās no ievērojamas summiņas, proti, 285’789€.

Cik biļešu ir loterijas ''Miljons'' sērijā?

Konkrētās loterijas vienā sērijā ietilpst 1'000'000 biļešu. Tās ir biļetes gan drukātā, gan digitālā formātā. Savukārt plānotais kopējais biļešu skaits veido 10 miljonus. Varam secināt, ka šī nebūs pirmā un vienīgā iespēja tikt pie tik branga laimesta.

Kur atrast papildspēlē laimējušo spēlētāju vārdus?

Papildspēlē laimējušo spēlētāju vārdi vispirms redzami un dzirdami TV ekrānos - LTV1 raidījuma ''Latvijas Loto izlozes'' laikā. Uzreiz pēc šīs izlozes tie tiek publicēti Latvijas Loto mājaslapā. Atver sadaļu ''Rezultāti'' un pārbaudi, vai esi laimētāju vidū!