Vikinglotto

Par Vikinglotto runā visi. Un tam, protams, ir savi iemesli. Šī Latvijas Loto piedāvātā izloze spēlētājiem asociējas ne tikai ar bezbailīgajiem viking... Lasīt vairāk

vulkanvegas logo
1500€ Bonuss
150 Bezriska griezieni
5/5
feniksscasino logo
300€ Bonuss
200 Bezriska griezieni
4/5
laimz logo
200€ Bonuss
200 Bezriska griezieni
5/5
Gift image Vēlies saņemt īpašu bonusu? Atstāj mums savu e-pastu Saņemt


Vikinglotto

Galvenā informācija par Vikinglotto

Vai zināji, ka lielākais Vikinglotto laimests visā loterijas vēsturē sastādīja 44 miljonus eiro? Lai gan šo summiņu nācās dalīt diviem laimīgajiem spēlētājiem, nevar noliegt, ka laimests bijis visai iespaidīgs. Un ko tu iesāktu ar 22 miljoniem? Par to pavisam noteikti ir vērts padomāt! Taču, pirms aizver acis un sāc sapņot, izlasi, mūsuprāt, svarīgāko informāciju par Vikinglotto.

Vēlies izmēģināt spēkus Vikinglotto izlozē? Apsveicams lēmums! Te būs galvenās nianses un fakti, kas Tev jāzina par šo populāro skaitļu loteriju:

 • Vikinglotto ir valsts mēroga skaitļu izloze. Tā apstiprināta ar Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas (IAUI) izsniegtu licenci (Nr. VL-26);

 • Šī izloze ir aktīva ne tikai Latvijā, bet arīdzan sekojošajās valstīs: Dānija, Somija, Slovēnija, Zviedrija, Īslande, Norvēģija, Igaunija, Lietuva, Beļģija;

 • 1 izlozes variants sastāv no 48 skaitļiem un 5 iespējamiem Vikingskaitļiem;

 • Vikingskaitlis ir skaitlis no 1 līdz 5 un tiek izlozēts pēc parasto skaitļu izlozēšanas;

 • Skaitļu izloze tiek veikta pēc nejaušības principa, izmantojot 2 atsevišķus lototronus;

 • Viena Vikinglotto varianta cena uz vienu izlozi ir 1€;

 • Šī skaitļu loterija sastāv no 8 dažādām laimestu grupām;

 • Vikinglotto spēlētājiem tiek sniegta iespēja piedalīties arī papildspēlēs (Džokers, Džokers 7, Vikinglotto AUTO papildspēle);

 • Loterijas izlozes notiek trešdienās (Norvēģija, Hāmara) un tiek pārraidītas ar ieraksta palīdzību. Tām var sekot līdzi katru trešdienas vakaru LTV1 kanālā plkst.21:05;

 • Izlozes uzkrājuma prognoze atkarīga no dalībnieku skaita. Tiešo uzkrājumu veido 60,5% no kopējā iknedēļas biļešu pārdošanas apjoma.

Spēlē ar drukātu kuponu

6 skaitļi un 1 Vikingskaitlis. Tā ir maģiskā Vikinglotto kombinācija, kuru cer uzminēt ikviens kaislīgs loterijas spēlētājs. Taču, pirms ķeries pie skaitļiem, jāpaveic vēl viens svarīgs darbiņš. Jāiegādājas Vikinglotto izlozes kupons. Ja dod priekšroku cilvēciskai saiknei, vari to iegādāties kādā no Latvijas Loto pilnvarotajām tirdzniecības vietām: Narvesen, Rimi Latvija, Latvijas Pasts, Circle K, Viada, Latvijas Nafta u.c. Savai atrašanās vietai tuvākos biļešu tirdzniecības punktus iespējams apskatīt arī internetā. Ej uz Latloto mājaslapu, sameklē iedaļu ''Tirdzniecības vietas uz kartes'', ievadi sev tuvāko pilsētu un apskati tuvākos iespējamos pieturpunktus.

Kā aizpildīt kuponu uz vietas?

Sapurinies, ņem talkā šarmu un uzsāc sarunu. Vaicā pēc bezmaksas Vikinglotto kupona. Saņemot kuponu, ieraudzīsi 8 spēles variantus. Katrs no tiem sastāv no 48 skaitļiem un 5 Vikingskaitļiem. Tavs primārais uzdevums ir atzīmēt 6 skaitļus no 48 skaitļiem, kā arī atlasīt 1 Vikingskaitli. Šī darbība jāatkārto tik reizes, ar cik variantiem esi nolēmis piedalīties gaidāmajā izlozē. Paturi prātā, ka laimīgo skaitļu izvēli vari uzticēt arī biļešu terminālim. Tas paveicams ar ātrspēles palīdzību.

Kad skaitļi izvēlēti, laiks atzīmēt vēlamo izložu skaitu. Ar vienu spēles kuponu, kas sastāv no viena vai vairākiem Vikinglotto variantiem, atļauts piedalīties vairākās izlozēs. Šāda rīcība ietaupīs spēlētāja laiku. Pie tam, ja esi azartisks Vikinglotto fans, tev nebūs jāuztraucas par kādas izlozes izlaišanu. Visbeidzot jāpievērš uzmanība papildspēlēm. Ja vēlies palielināt savas izredzes laimēt, kā arī pretendēt uz papildu laimestu 150 000€ vai 750 000€ apmērā, Džokers un Džokers 7 papildspēles būs Tavi labākie sabiedrotie.

Rūpīgi pārbaudi saņemto kvīts izdruku

Kad kupons aizpildīts pilnībā, vari to nodod pārdevējas rokās. Viņš/viņa to reģistrēs Vikinglotto izlozei ar on-line biļešu termināla starpniecību. Īsumā - tas arī viss! Tev atliek vien veikt pirkuma apmaksu un saņemt izdrukātu Vikinglotto kvīti. Taču esi vērīgs un nesteidzies pamest notikuma vietu! Tev obligāti jāveic arī vizuāla kvīts pārbaude. Apskati, vai esi atzīmējis visus atbilstošos lauciņus, kā arī to, vai terminālis nav pieļāvis kļūdu biļetes drukāšanas procesā. Atceries, ka termināla izdrukāto kvīti nepieciešams uzglabāt īpaši saudzīgi. Ja laimesta gadījumā nevarēsi uzrādīt vai uzrādīsi bojātu kvīti, laimests var netikt izmaksāts.

Kamēr pacietīgi gaidi Vikinglotto kvīts izdruku, izmanto laiku lietderīgi un aptausti vienu no šā brīža karstākajiem jaunumiem loterijas biļešu tirdzniecības vietās jeb momentloterijas ''Miljons'' biļeti! Turpat netālu atradīsi arī Vikinglotto radnieciskās dvēseles - Superbingo un Eurojackpot skaitļu loterijas.

Spēlē ar virtuālu kuponu

Spēlē ar virtuālu kuponu

Interneta lietotājus noteikti uzrunās Vikinglotto biļetes iegāde tiešsaistes režīmā. Lai iegādātos biļeti internetā, Tev vajadzēs reģistrēties vai pieslēgties iLOTO sistēmai. Reģistrācija iLOTO būs ātra un nesāpīga. Atver reģistrācijas lodziņu un ievadi nepieciešamo informāciju (e-pasts, personas kods). Apstiprini, ka esi vismaz 18 gadus vecs, un neaizmirsti izlasīt un piekrist iLOTO lietošanas nosacījumiem. Spied uz lauciņa ''Turpināt''. Nākamā soļa izpildei Latvijas Loto no tevis pieprasīs sekojošo informāciju: vārds, uzvārds, parole, tālrunis, izcelsmes valsts. Jāatzīmē, ka reģistrācijas procesu iLOTO iespējams paveikt 2 veidos: aizpildot pilnu reģistrācijas formu vai autentificējoties ar internetbanku.

Kā aizpildīt kuponu internetā?

Reģistrējies? Lieliski! Vikinglotto virtuālais kupons Tevi jau gaida! Atver Vikinglotto sekciju un uzmanīgi apskati savā priekšā esošo loterijas kuponu. Izlem, kā aizpildīsi savu biļeti - pašrocīgi vai automātiski. Ja laimīgos skaitļus vēlies izraudzīties pats, spied uz kupona augšā redzamā ''Jūsu izvēle'' lodziņa. Savukārt, ja dod priekšroku automātiskai skaitļu atlasei, klikšķini uz ''Populāra izvēle''. Šajā gadījumā iLOTO sistēma pati veiks visas nepieciešamās atzīmes.

Izvēlies savu 6+1 kombināciju

Tālākais kupona aizpildes process ne ar ko neatšķiras no drukāta kupona izpildes. Atzīmē 6 no 48 skaitļiem un 1 no 5 Vikingskaitļiem. Izvēlies vēlamo izložu skaitu un veic atzīmes par dalību papildspēlēs. Visa biļetes aizpildes procesa laikā tev ir iespēja sekot līdzi kupona kopsummai. Tā visā tās greznumā redzama vietnes apakšējā labajā stūrītī.

Ja biļetes izskats un kopsumma tevi pilnībā apmierina, vari droši klikšķināt uz pogas ''Pievienot grozam.'' Tālāk dodies uz sekciju ''Apmaksāt'' un norēķinies par pirkumu. To iespējams izdarīt gan caur Tavu personīgo iLOTO spēlētāja kontu, gan izmantojot internetbanku un bankas karti. Kad pirkums apmaksāts, pārliecinies par kupona statusu. Kā to izdarīt? Tev jādodas uz ''Mani kuponi'' un jāpārliecinās, vai kupona statuss atzīmēts kā ''Likme pieņemta''.

Vikinglotto sistēmas spēle

Vikinglotto sistēmas spēle

Kā ietaupīt laiku, spēlējot Vikinglotto? Tas ir vienkāršāk nekā tu domā! Ja esi regulārs un cītīgs Vikinglotto spēlētājs, tad noteikti zini, ka vairāku kuponu aizpilde katras nedēļas ietvaros var būt gana laikietilpīga. Tāpēc, lai ietaupītu Tavu laiku, Vikinglotto ir parūpējies par īpašu sistēmas spēles izstrādi. Spēlējot sistēmas spēli, spēlētājs var atzīmēt vairāk par 6 parastajiem skaitļiem un 1 Vikingskaitli vienā spēles variantā. Šādi spēlētājs iegūst pieeju neskaitāmām skaitļu kombinācijām.

Piemēram, nosvītrojot 10 parastos skaitļus un 1 Vikingskaitli, Tu iegūsi 210 skaitļu kombinācijas. Šīs kombinācijas Tev izmaksās 210€ (summa par dalību vienā izlozē). Ar sistēmas spēli pavisam noteikti ir vērts eksperimentēt! Taču jāatceras, ka sistēmas spēle piemērojama visiem uz kupona atzīmētajiem spēles variantiem. Tātad, ja vienam variantam tiks pielāgoti sistēmas spēles nosacījumi, tā būs jāspēlē arī visus atlikušajos variantos.

Vikinglotto laimestu grupas

Laimēt ir forši. Cilvēkus, kas šim apgalvojumam varētu nepiekrist, iespējams saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Laimēt ir viena lieta, taču izprast Vikinglotto laimestu sistēmu - pavisam cita. Vikinglotto izloze sastāv no 8 dažādām laimestu grupām. Tāpēc, pirms mērķē uz augstiem panākumiem, iepazīsties ar laimesta saņemšanai atbilstošajām kombinācijām.

Zemāk vari apskatīt ikkatru no Vikkinglotto laimestu grupām:

 • Pirmā laimestu grupa - 6 pareizi atminēti skaitļi un 1 precīzi atminēts Vikingskaitlis;

 • Otrā laimestu grupa - 6 pareizi atminēti skaitļi;

 • Trešā laimestu grupa - 5 pareizi atminēti skaitļi un 1 precīzi atminēts Vikingskaitlis;

 • Ceturtā laimestu grupa- 5 pareizi atminēti skaitļi;

 • Piektā laimestu grupa - 4 pareizi atminēti skaitļi un 1 precīzi atminēts Vikingskaitlis;

 • Sestā laimestu grupa - 4 pareizi atminēti skaitļi;

 • Septītā laimestu grupa - 3 pareizi atminēti skaitļi un 1 precīzi atminēts Vikingskaitlis;

 • Astotā laimestu grupa - 3 pareizi atminēti skaitļi.

Vairāku miljonu Vikinglotto uzkrājums liek tavai sirdij pukstēt straujāk? Uzturi sapni dzīvu, taču, pirms lielu līdzekļu ieguldīšanas, atceries, ka varbūtība laimēt pirmās grupas laimestu ir 1 pret 61 357 560. Laimēt tīkotājiem jāņem vērā arī fakts, ka ar 1 spēles variantu 1 izlozē iespējams laimēt tikai vienā laimestu grupā. Tātad, ja tavs kupons kvalificēsies vairāk nekā 1 laimestu grupai, tev izmaksās laimestu, kas ierindojas augstākajā no tām.

Laimestu izmaksas

Iespējams, ka visaizraujošākā un arī gaidītākā nianse jebkuras loterijas norises laikā ir iegūtā laimesta saņemšana. Daži simti vai vairāki miljoni eiro - saņemt papildu naudiņu vienmēr ir patīkami. Ja veiksmes pirksts šoreiz skāris arī tevi, zemāk tekstā aprakstītie laimestu saņemšanas nosacījumu var izrādīties pat īpaši lietderīgi.

Ja esi laimējis ar tirdzniecības vietā pirktu biļeti, ievēro, ka:

 • Laimests līdz 150€ saņemams jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā tirdzniecības vietā. Šī apmēra naudas balvas tiek izmaksātas nekavējoties;

 • Laimestus sākot no 150€ līdz 720€ iespējams saņemt Latvijas Loto veikala telpās (Meistaru iela 19, Rīga), kā arī visās pilnvarotajās biļešu tirdzniecības vietās. Šie laimesti izmaksājami nekavējoties;

 • Esi laimējis naudas balvu virs 720€? Konkrētā apmēra laimestus nepieciešams noformēt iepriekš, ierodoties Latvijas Loto birojā (Meistaru iela 19, Rīga). Ja laimests nepārsniedz 14 300€, tas sasniegs saņēmēju 3 darba dienu laikā pēc laimesta noformēšanas. Taču, ja iegūtā laimesta apmērs pārsniedz konkrēto summu, jārēķinās ar ilgāku izmaksas laiku (30 darba dienas pēc laimesta noformēšanas).

Svarīgi papildu nosacījumi

Kas gan būtu loterija bez papildu nosacījumiem? Tev kā spēlētājam jāzina, ka laimesti virs 2 000€ tiks izmaksāti tikai un vienīgi pēc veiksmīgas klientu izpētes anketas iesniegšanas. Protams, būtu vēlams atcerēties arī par laimīgās kvīts un personu apliecinoša dokumenta (pase, eID karte) nozīmīgumu laimesta saņemšanas procesā. Ja šos dokumentus būsi atstājis mājās, liktenīgo tikšanos nāksies atlikt uz citu reizi.

Ja esi laimējis ar internetā pirktu biļeti, ievēro, ka:

 • Naudas balvas, kuru summa nepārsniedz 1 999€, tiks pārskaitītas uz spēlētāja iLOTO kontu vai tajā norādīto bankas kontu. Izmaksas laiks - nākamajā darba dienā pēc izlozes noslēguma;

 • Ja esi ticis pie papildu 2 000€, tad zini, ka šis laimests tiks ieskaitīts tavā bankas kontā. Laimesta izmaksas laiks - 3 darba dienas pēc izlozes, kurā kupons laimējis;

 • Laimestus virs 3 000€ būs iepriekš jānoformē. To iespējams izdarīt Latvijas Loto birojā (Meistaru iela 19, Rīga). Naudas balvas no 3 000€ līdz 14 300€ sasniegs savus īpašniekus 3 darba dienu laikā pēc to noformēšanas. Savukārt laimesti virs 14 300€ tiks izmaksāti 30 dienu laikā kopš to noformēšanas brīža.

Latvijas Loto atgādina

Ja esi nokļuvis laimētāju klubiņā, spēlējot Vikinglotto citas valsts ietvaros (Lietuva, Igaunija, Zviedrija u.c.), ievēro, ka šos laimestus varēsi izņemt tikai attiecīgās valsts robežās. Šis noteikums attiecas gan uz internetā, gan tirdzniecības vietās iegādātām loterijas biļetēm. Paturi prātā, ka, laimējot ar iLOTO iegādātu kuponu, laimestus iespējams saņemt tikai uz laimētāja vārda reģistrēta bankas konta. Turklāt šim kontam jābūt atvērtam kādā no Latvijas Republikā reģistrētajām kredītiestādēm.

Vikinglotto AUTO papildspēle

Vikinglotto AUTO papildspēle

Arī Vikinglotto izloze laiku pa laikam nāk klajā ar jaunu un laimestiem bagātu papildspēli. Protams, arī vecajiem labajiem Džokers un Džokers 7 nav ne vainas, bet šoreiz parunāsim par jaunāko aktualitāti Vikinglotto pasaulē, proti, Vikinglotto AUTO papildspēli. Kādēļ ir vērts izmēģināt spēkus tieši šajā izlozē? AUTO papildspēles galvenā balva, kā var spriest pēc tās grandiozā nosaukuma, ir nekas citas kā jauna, tikko no salona izbraukusi Škoda Kodiaq.

Jaunās Škodas kārotājiem laiks sarosīties, jo šī papildspēle ir aktīva vien neilgu laiku posmu, proti, līdz 03.03.2023. Kas jādara, lai tiktu pie Škodas? Darbību secība ir sekojoša. Iesūti Vikinglotto kuponu, kas sastāv no vismaz 8 spēles variantiem uz vienas kvīts, atzīmē dalību papildspēlē Džokers un pretendē uz jaunā spēkrata īpašnieka lomu. Tiesa jaunais automobilis nav vienīgais laimests, kas iepriecinās Vikinglotto spēlētājus. Katru nedēļu tiks izspēlētas arī 2 naudas balvas gana pievilcīgu 1 000€ apmērā. Ja arī Tu vēlies pacīnīties par automašīnu vai ekstra kabatas naudu nedēļas nogalei, reģistrē savu kuponu spēlei jau tūliņ! Ej uz Latvijas Loto vietni, meklē sadaļu ''Vikinglotto'' un spied uz labajā lapas malā redzamās Škodas. Tur tu atradīsi gan drukāto, gan digitālo kuponu reģistrācijas lauciņu. Ievadi nepieciešamo informāciju (kupona nr., kvīts nr. pēdējie 6 cipari, vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis) un spēlē, cik jaudas!

Ja esi labi pazīstams ar online kazino spēlēm (Book Of Ra, Lucky Lady's Charm u.c.), kā arī populārākajiem pašmāju kazino (Spins, Olybet, Klondaika, Pafbet utt.), Tev noteikti jāizmēģina arī cits ampluā. Spēlē Vikinglotto, piedalies papildizlozēs un tiec pie ''vieglas'' naudas. Kas zina, varbūt tieši tu vari kļūt par nākamo miljonāru?

Vikinglotto izlozes
+ priekšrocības Zema cena par vienu spēles variantu Iespēja laimēt vairāk ar dalību papildspēlēs Ietaupi laiku ar sistēmas spēli
- trūkumi Ierobežotas iespējas saņemt laimestu uz vietas Nepieciešamība aizpildīt anketu Īss laimestu pieteikšanas laiks

FAQ

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!