Prognozē spēles precīzu rezultātu un laimē Latvijas izlases fanu kreklu!

... Lasīt vairāk

Latvija vs Kanāda hokejs

Pasaules čempionāts hokejā jau ir klāt, tāpēc sagatavojām jaunu akciju visiem Latvijas līdzjutējiem! Prognozē spēles Kanāda - Latvija pamatlaika precīzu rezultātu un viens pareizās prognozes autors laimēs mūsu izlases fanu kreklu.

Balva
Viens no pareizā rezultāta prognozes autoriem laimēs Latvijas hokeja izlases fanu kreklu. Par izmēru un piegādes vietu sazināsimies e-pastā. Gadījumā, ja vairāku dalībnieku prognozes būs precīzas, uzvarētāju izvēlēsimies ar izlozes palīdzību.

  Kā piedalīties?
  Spied uz vienas no 'Prognozēt' pogām, nospied uz katras komandas gūto vārtu skaitļa, ievadi telefona numuru vai epastu, piekrīti lapas lietošanas noteikumiem, un nosūti savu rezultātu. Kā arī tiem, kuri to vēlēsies, e-pastā vai telefonā nosūtīsim pavisam jaunu sporta bonusu.

  Kas drīkst piedalīties?
  Hokeja krekla izlozē drīkst piedalīties visas personas, kuras dzīvo Latvijā un sasniegušas 18 gadu vecumu.  

  Noteikumi

  • Katrs dalībnieks drīkst prognozēt tikai vienreiz.
  • Dalībnieks izsaka precīza rezultāta prognozi Kanāda - Latvija spēles pamatlaikam.
  • Laimētais fanu krekls tiks izsūtīts izmantojot Omniva pakomātu.
  • Ja spēli pareizi prognozējuši vairāk kā viens dalībnieks, balva tiks izvēlēta pēc nejaušības principa starp pareizi atminējušajiem dalībniekiem.
  • Norādes, par balvas saņemšanu tiks nosūtītas uzvarētāja epastā vai telefonā.
  • Veicot prognozi, Jūs piekrītiet Speletajiem.com lapas lietošanas noteikumiem, privātuma politikai, kā arī jaunumu un akciju SMS ziņu saņemšanai. No SMS ziņu saņemšanas variet atteikties jebkurā laikā, atbildot “STOP”. Atbildes ziņa var būt maksas.

  prognozēt