Lietošanas noteikumi

... Lasīt vairāk

Speletajiem.com ir izdevis šādus noteikumus un nosacījumus (“Noteikumi”) kā saistošu līgumu starp apmeklētājiem un mūsu “vietni”.

Šie noteikumi ir turpmākās mijiedarbības pamats starp mūsu lietotāju bāzi un mūsu pakalpojumu vai vienkārši “vietni”. Ņemot to vērā, ka šie nosacījumi attiecas uz visiem jūsu pieredzes aspektiem saistībā ar mājaslapu. Šie noteikumi var tikt mainīti pēc mūsu ieskatiem, taču šādos gadījumos atjaunināšanas datums tiks pienācīgi norādīts šajā lapā.

Visiem lietotājiem ir jāievēro Pakalpojuma noteiktie nosacījumi un jāpiekrīt tiem. Ja nepiekrītat, lūdzu, pārtrauciet jebkādu vietnes lietošanu.

Pakalpojumam var piekļūt tikai personas, kuras ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Ja jūs neatbilstat šai prasībai, lūdzu, pārtrauciet turpmāku vietnes izmantošanu. Neviens no pakalpojuma piedāvātajiem produktiem nav paredzēts nepilngadīgām personām un personām, kuras vēl nav sasniegušas konkrēto likumīgo vecumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka likumīgais Pakalpojuma lietošanas vecums var mainīties atkarībā no tā, no kurienes piekļūstat Vietnei

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!