en flag ru flag

Totalizatoru Bonusi Latvijā

Reitings
⭐ ⭐ ⭐ ⭐
570 Spēlētāju Izvēle
50% līdz
200€
+ 100 Free Spini
18+ tikai jaunajiem klientiem. Minimālā iemaksa 10€. Naudas atmaksa rēķināta par pirmajām 7 spēles dienām.
Reitings
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
703 Spēlētāju Izvēle
100 Bezmaksas Griezieni
+ 10€
+ 15% cash back
18+ tikai jaunajiem klientiem. Minimālā iemaksa 10€. Reģistrēšanās bonuss tiek automātiski ieskaitīts. Piedāvājums ir spēkā 7 dienas pēc konta reģistrācijas uzsākšanas. Hokeja boosts ir akcija, kurā palielināti sporta likmju koeficienti uz Latvijas izlases spēlēm.
Reitings
⭐ ⭐ ⭐ ⭐
594 Spēlētāju Izvēle
100% līdz
300€
+ ikdienas bonusi
18+ tikai jaunajiem klientiem. Jaunajiem klientiem. Minimālā iemaksa 1€. Lai saņemtu bonusu, atzīmējiet ''Piedalīties bonusa piedāvājumos'' pie reģistrācijas. 

Labs, peļņu ienesošs, klients ir tāds, kurš jūtas svarīgs un apčubināts. Šādu biznesa modeli piekopj vairums kompāniju, tikai katrs uzņēmums to panāk ar atšķirīgiem veidiem un līdzekļiem. Arī azartspēļu industrija savus topošos un pastāvīgos klientus apbalvo ar dažādiem bonusiem un izdevīgiem piedāvājumiem. Rakstā sīkāk apskatīsim online totalizatoru bonusus un kā ar tiem nopelnīt.

Online azartspēļu vietnes piedāvā vairāku veidu bonusus, bet par populārākajiem varētu saukt: reģistrēšanās bonusus, bezriska likmes, depozīta bonusus un lojalitātes programmas atalgojumus.

Disclosure: Lapā atrodamās partneru saites nav apmaksātas, taču mēs saņemam komisiju par piesaistītajiem klientiem.

Reģistrācijas bonuss

Reģistrācijas bonuss ir populārākais no visiem online totalizatoru bonusiem, ko piedavā visi uzņēmumi. Tas visbiežāk ir visizdevīgākais bonuss ne tikai jaunajam spēletājam, bet arī online azartspēļu vietnei, jo katrs klients vietnei var nopelnīt desmitus simtus, tūkstošus eiro. Šis bonuss klientam tiek piešķirts pēc reģistrācijas un depozīta veikšanas (lai gan vēl pastāv vietnes, pārsvarā ārzemju totalizatori, kas piedāvā bezdepozīta bonusus). Reģistrācijas bonusu katrs klients saņem tikai vienu reizi, tāpēc svarīgi to realizēt vislielākajā peļņas formā, nevis izniekot uz spontāni veiktām likmēm. Pirms pieteikšanās kādā totalizatorā, obligāti nepieciešams apskatīt vietnes piedāvājumu, ko var salīdzināt arī ar pārējo mājaslapu bonusiem.

Bezriska likmes

Bezriska likmes ir populārākais online totalizatoru bonuss jau esošajiem klientiem, taču 100% naudas atmaksas likmes ir arī visbiežāk sastopamais reģistrācijas bonuss. Likmju princips ir viegli saprotams - totalizators spēlētājam piešķir līdz konkrētai summai apdrošinātu likmi, tādējādi nav iespējams zaudēt. Piemēram, klientam tiek piešķirta 10 eiro apdrošināta likme. Spēlētājs veic likmi, ja tā zaudē, tad nauda tiek atgriezta atpakaļ, taču, ja tā uzvar, tad klients patur visu naudu. Jāņem vērā, ka bezriska likmes bieži tiek piešķirtas uz konkrētiem sporta notikumiem vai līgām. Tāpat bezriska likmes jāaizmanto noteiktā laika periodā, un akcijas noteikumos parasti ir punkts, kurā minēts par minimālo un maksimālo koeficientu, lai likme būtu apdrošināta.us vārtus, spēlētājs saņem 25 eiro bezriska likmi. Protams, pirms tam izpildot akcijas nosacījumus. Bieži vien manāmas vēl vairākas nianses, tāpēc pirms naudas investēšanas ieteicams rūpīgi iepazīties ar noteikumiem.

Totalizatora bonuss par depozītu

Arī bonuss par depozītu bieži vien ir daļa no reģistrācijas bonusa. Spēlētājs veic noteiktu iemaksu un totalizators par to piešķir noteikumos atrunātu procentuālu daļu klāt. Pārsvarā depozīta bonuss azartspēlmanim piešķir no 50 līdz 100 procentiem no iemaksātās summas. Piemēram, klients iemaksā savā kontā desmit eiro, bet vietne viņam piešķir vēl tikpat klāt. Nereti online totalizatori šajā bonusā paslēpuši kādu āķi. Populārākais no āķiem ir summas apgrozīšana likmēs - respektīvi, noteikumos ir atrunāts punkts, kur teikts, ka piešķirtais bonuss ir vismaz piecas reizes jāapgroza likmēs, lai to izskaitītu no konta.

Pie bonusa par depozītu var minēt arī likmju piešķiršanu pēc likmes veikšanas. Nereti saites piedāvā saviem klientiem veikt 20 eiro likmi uz kādu sporta notikumu, par to piešķirot, piemēram, piecu eiro bezriska live likmi.

Lojalitātes/VIP bonusi

Lojalitātes bonuss ir pilnīgi citādāks, salīdzinot ar klasiskajiem bonusiem. Ne visi online totalizatori pievērš lielu uzmanību lojālu spēlētāju atalgošanai, taču vairākos pat ir speciālas lojalitātes programmas, kurās spēlētāji krāj dažādus līmeņus.

Princips, pēc kāda darbojas lojalitātes bonusi, ir ļoti vienkāršs - totalizators novērtē lietotājus, kas ilgu laika posmu spēlē viņu vietnē un apgroza apjomīgus līdzekļus. Daudzās saitēs ir speciāla programma, kur lojalitāte krājas pa līmeņiem. Piemēram, spēlētājs sākotnēji ir bronzas statusā, taču pēc noteiktas summas apgrozījuma, pakāpjas uz sudraba lietotāja statusu. Ir totalizatori, kas par katra līmeņa sasniegšanu ļauj uzkrātos punktus samainīt pret naudu, taču pastāv arī vietnes, kas augstāka līmeņa lietotājiem piedāvā aizvien pievilcīgākus bonusus, līdz kamēr tie sasniedz vai pat pārsniedz reģistrācijas piedāvājumu. Visbiežak gan tie ir regulāru bezmaksas likmju vai griezienu piešķiršana.

Izmanto bonusus gudri un papildini savu bilanci

Kā viens no pirmajiem punktiem, lai spēlētu gudri un nopelnītu, noteikti ir - neveikt mirkļa iegribas likmes. Ja reiz totalizators tev ir piešķīris iespēju prognozēt notikumus bez zaudējuma iespējas, tad kārtīgi izpēti pieejamās likmes un veic vērtīgas likmes ar pievilcīgiem koeficientiem.

Tāpat ieteicams reģistrēties vairākos totalizatoros, jo katrā iegūsi pa bonusam, kas kopsummā ir liela naudas bagāža. Bieži vien likmju kantori piedāvā 10 eiro likmi par iepriekš veiktām 20 eiro derībām. Šo 20 eiro likmi vari izdarīt uz arbitrāžas likmēm, tādējādi nezaudējot naudu. Piemēram, atrodi sporta notikumus, kuros ir divi iznākumi ar koeficientu lielāku par 2.00, tādējādi veicot divas 20 eiro likmes, nav iespējas zaudēt un esi saņēmis desmit eiro bezriska likmi patiešām bez iepriekšēja riska. Prasmīgākie spēlmaņi izmanto arī Betfair un Tonybet likmju biržu.

Vēl viens no veidiem, kā iegūt papildus naudu spēlēšanai, ir online totalizatora ieteikšana draugam. Kā var noprast, princips ir pavisam vienkāršs - tu uzaicini draugu pievienoties kādam tiešsaistes totalizatoram un par to nopelni naudu. Ar šo bonusu paši izmanīgākie azartspēlmaņi var nopelnīt patiešām paprāvu naudas summu, jo viss intereneta bizness pastāv uz līdzīgu principu, ko sauc par affiliate marketing. Šādā mārketinga struktūrā ir cilvēki, kas tirgo preci, tad šo preci kāds cits cilvēks iesaka citiem, par to saņemot procentus no ietirgojuma. Tā ir win-win situācija abām pusēm. Lai nopelnītu no online azartspēļu vietnēm, tu vari uzaicināt savu ģimenes locekli vai draugu, turklāt pēc tam izmantot viņa bonusu, ja šī paziņa nav ieinteresēta šāda veida izklaidēs.

Protams, ka ir svarīgi vienmēr būt lietas kursā par aktuālajiem bonusiem. To var paveikt pievienojoties totalizatoru e-pastu un tālruņu sarakstiem, kā arī sekot šiem uzņēmumiem sociālajos tīklos. Paveicot šos vienkāršos soļus, tu vienmēr būsi informēts par šī brīža piedāvājumiem, nekad nepalaižot garām iespēju nopelnīt.