Vikinglotto

Par Vikinglotto runā visi. Un tam, protams, ir savi iemesli. Šī Latvijas Loto piedāvātā izloze spēlētājiem asociējas ne tikai ar bezbailīgajiem vikingu sirotājiem, bet arīdzan iespaidīgo iknedēļas uzkrājumu. Esi iecienījis skaitļu loterijas? Patīk vērot lototronā raiti skrejošās bumbiņas? Pavisam iespējams, ka Vikinglotto izloze ir kā radīta tieši tev! Šī ziemeļvalstu loterija jau paspējusi mainīt tūkstošiem ''mirstīgo'' ļaužu dzīves. Varbūt tavējā būs viena no tām? Ņem veiksmi aiz rokas un izmēģini spēkus Vikinglotto jau šodien, iegādājoties drukātu vai digitālu izlozes kuponu. Laime uzspīd tiem, kas dara!

200
Bonuss
200
Bezriska griezieni
5 / 5
1500
Bonuss
150
Bezriska griezieni
5 / 5
300
Bonuss
200
Bezriska griezieni
4 / 5
Vēlies saņemt īpašu bonusu? Atstāj mums savu e-pastu Saņemt

Spēlēt Vikinglotto ir vienkārši!

Kā spēlēt Vikinglotto? Jautājums vietā! Neuztraucies, mūsu mērķis nav ''piebāzt'' tavu galvu ar lieku un nekam nederīgu informāciju. Seko zemāk redzamajiem soļiem un spēlē bez aizķeršanās!

Saņem savu bezmaksas kuponu
Lai spēlētu, tev nepieciešams Vikinglotto spēles kupons. Ja vēlies saņemt drukātu kuponu, tev jādodas uz kādu no Latvijas Loto biļešu tirdzniecības vietām. Ja gribi spēlēt tiešsaistē, ej uz Latvijas Loto mājaslapu, spied uz ''Vikinglotto'' un saņem kuponu virtuālā formātā.
Iepazīsties ar kupona saturu
Rūpīgi apskati kuponu. Tas sastāvēs no 8 spēles variantiem. Savukārt katrs variants no 48 skaitļiem un 5 Vikingskaitļiem.
Izvēlies laimīgos skaitļus
Tavs uzdevums ir atzīmēt 6 skaitļus no 48 skaitļiem ar ''x''simbolu. Papildu tam tev jāizvēlas arī viens Vikingskaitlis (1 no 5). Vikinglotto spēles laukumu veidos tevis atzīmētie seši skaitļi un viens Vikingskaitlis (6+1). Jūties īpaši slinks? Izmanto iespēju spēlēt ātrspēli, kurā skaitļus tavā vietā izvēlēsies biļešu termināls vai iLOTO spēles sistēma.
Atzīmē, cik izlozēs gribi piedalīties
Ņem vērā, ka neatkarīgi no spēles variantu skaita, tavs kupons varēs piedalīties vairākās Vikinglotto izlozēs. Dodies uz lauciņu ''Izložu skaits'' un atzīmē sev tīkamāko opciju (1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozes). Ievēro, ka tavas biļetes summa būs atkarīga gan no variantu skaita, gan atzīmēto izložu skaita. Pie viena veic atzīmi par vēlmi ņemt dalību kādā no sekojošajām papildspēlēm - Džokers, Džokers 7.
Apmaksā kuponu un gaidi tuvāko izlozi
Laiks kupona apmaksai! Tirdzniecības vietā tevi laipni apkalpos tās personāls, taču internetā apmaksu varēsi veikt patstāvīgi. Pērkot biļeti uz vietas, tu saņemsi biļešu termināļa izdrukātu Vikinglotto kvīti. Iegādājoties to internetā, kupons tiks saglabās tavā iLOTO spēlētāja kontā. Uzdevums paveikts; vari ar nepacietību gaidīt tuvāko izlozi!


Galvenā informācija par Vikinglotto

Vai zināji, ka lielākais Vikinglotto laimests visā loterijas vēsturē sastādīja veselus 44 miljonus eiro? Lai gan šo summiņu nācās dalīt uz 2 laimīgajiem spēlētājiem, nevar noliegt, ka laimests bijis visai iespaidīgs. Un ko tu iesāktu ar 22 miljoniem? Par to pavisam noteikti ir vērts padomāt! Taču, pirms aizver acis un sāc sapņot, izlasi, mūsuprāt, svarīgāko informāciju par Vikinglotto.

Vēlies izmēģināt spēkus Vikinglotto izlozē? Apsveicams lēmums! Te būs galvenās nianses un fakti, kas tev jāzina par šo populāro skaitļu loteriju:

Spēlē ar drukātu kuponu

6 skaitļi un 1 Vikingskaitlis. Tā ir maģiskā Vikinglotto kombinācija, kuru cer uzminēt ikviens kaislīgs loterijas spēlētājs. Taču, pirms ķeries pie skaitļiem, jāpaveic vēl viens svarīgs darbiņš. Jāiegādājas Vikinglotto izlozes kupons. Ja dod priekšroku cilvēciskai saiknei, vari to iegādāties kādā no Latvijas Loto pilnvarotajām tirdzniecības vietām: Narvesen, Rimi Latvija, Latvijas Pasts, Circle K, Viada, Latvijas Nafta u.c. Savai atrašanās vietai tuvākos biļešu tirdzniecības punktus iespējams apskatīt arī internetā. Ej uz Latloto mājaslapu, sameklē iedaļu ''Tirdzniecības vietas uz kartes'', ievadi sev tuvāko pilsētu un apskati tuvākos iespējamos pieturpunktus.

Kā aizpildīt kuponu uz vietas?

Sapurinies, ņem talkā šarmu un uzsāc sarunu. Vaicā pēc bezmaksas Vikinglotto kupona. Saņemot kuponu, tu ieraudzīsi 8 spēles variantus. Katrs no tiem sastāv no 48 skaitļiem un 5 Vikingskaitļiem. Tavs primārais uzdevums ir atzīmēt 6 skaitļus no 48 skaitļiem, kā arī atlasīt 1 Vikingskaitli. Šī darbība jāatkārto tik reizes, ar cik variantiem esi nolēmis piedalīties gaidāmajā izlozē. Paturi prātā, ka laimīgo skaitļu izvēli vari uzticēt arī biļešu terminālim. Tas paveicams ar ātrspēles palīdzību.

Kad skaitļi izvēlēti, laiks atzīmēt vēlamo izložu skaitu. Ar vienu spēles kuponu, kas sastāv no viena vai vairākiem Vikinglotto variantiem, atļauts piedalīties vairākās izlozēs. Šāda rīcība ietaupīs spēlētāja laiku. Pie tam, ja esi azartisks Vikinglotto fans, tev nebūs jāuztraucas par kādas izlozes izlaišanu. Visbeidzot jāpievērš uzmanība papildspēlēm. Ja vēlies palielināt savas izredzes laimēt, kā arī pretendēt uz papildu laimestu 150'000€ vai 750'000€ apmērā, Džokers un Džokers 7 papildspēles būs tavi labākie sabiedrotie.

Rūpīgi pārbaudi saņemto kvīts izdruku

Kad kupons aizpildīts pilnībā, vari to nodod pārdevējas rokās. Viņš/viņa to reģistrēs Vikinglotto izlozei ar on-line biļešu termināla starpniecību. Lielos vilcienos tas arī viss! Tev atliek vien veikt pirkuma apmaksu un saņemt izdrukātu Vikinglotto kvīti. Taču esi vērīgs un nesteidzies pamest notikuma vietu! Tev obligāti jāveic arī vizuāla kvīts pārbaude. Apskati, vai esi atzīmējis visus atbilstošos lauciņus, kā arī to, vai terminālis nav pieļāvis kļūdu biļetes drukāšanas procesā. Atceries, ka termināla izdrukāto kvīti nepieciešams uzglabāt īpaši saudzīgi. Ja laimesta gadījumā nevarēsi uzrādīt vai uzrādīsi bojātu kvīti, laimests var netikt izmaksāts.

P.S. Kamēr pacietīgi gaidi Vikinglotto kvīts izdruku, izmanto laiku lietderīgi un aptausti vienu no šā brīža karstākajiem jaunumiem loterijas biļešu tirdzniecības vietās jeb momentloterijas ''Miljons'' biļeti! Turpat netālu atradīsi arī Vikinglotto radnieciskās dvēseles - Superbingo un Eurojackpot skaitļu loterijas.

Spēlē ar virtuālu kuponu

Interneta lietotājus noteikti uzrunās Vikinglotto biļetes iegāde tiešsaistes režīmā. Lai iegādātos biļeti internetā, tev vajadzēs reģistrēties vai pieslēgties iLOTO sistēmai. Reģistrācija iLOTO būs ātra un nesāpīga. Atver reģistrācijas lodziņu un ievadi nepieciešamo informāciju (e-pasts, personas kods). Apstiprini, ka esi vismaz 18 gadus vecs, un neaizmirsti izlasīt un piekrist iLOTO lietošanas nosacījumiem. Spied uz lauciņa ''Turpināt''. Nākamā soļa izpildei Latvijas Loto no tevis pieprasīs sekojošo informāciju: vārds, uzvārds, parole, tālrunis, izcelsmes valsts. Jāatzīmē, ka reģistrācijas procesu iLOTO iespējams paveikt 2 veidos: aizpildot pilnu reģistrācijas formu vai autentificējoties ar internetbanku.

Kā aizpildīt kuponu internetā?

Reģistrējies? Lieliski! Vikinglotto virtuālais kupons tevi jau gaida! Atver Vikinglotto sekciju un uzmanīgi apskati savā priekšā esošo loterijas kuponu. Izlem, kā aizpildīsi savu biļeti - pašrocīgi vai automātiski. Ja laimīgos skaitļus vēlies izraudzīties pats, spied uz kupona augšā redzamā ''Jūsu izvēle'' lodziņa. Savukārt, ja dod priekšroku automātiskai skaitļu atlasei, klikšķini uz ''Populāra izvēle''. Šajā gadījumā iLOTO sistēma pati veiks visas nepieciešamās atzīmes.

Izvēlies savu 6+1 kombināciju

Tālākais kupona aizpildes process ne ar ko neatšķiras no drukāta kupona izpildes. Atzīmē 6 no 48 skaitļiem un 1 no 5 Vikingskaitļiem. Izvēlies vēlamo izložu skaitu un veic atzīmes par dalību papildspēlēs. Visa biļetes aizpildes procesa laikā tev ir iespēja sekot līdzi kupona kopsummai. Tā visā tās greznumā redzama vietnes apakšējā labajā stūrītī.

Ja biļetes izskats un kopsumma tevi pilnībā apmierina, vari droši klikšķināt uz pogas ''Pievienot grozam.'' Tālāk dodies uz sekciju ''Apmaksāt'' un norēķinies par pirkumu. To iespējams izdarīt gan caur tavu personīgo iLOTO spēlētāja kontu, gan izmantojot internetbanku un bankas karti. Kad pirkums apmaksāts, pārliecinies par kupona statusu. Kā to izdarīt? Tev jādodas uz ''Mani kuponi'' un jāpārliecinās, vai kupona statuss atzīmēts kā ''Likme pieņemta''.

Vikinglotto sistēmas spēle

Kā ietaupīt laiku, spēlējot Vikinglotto? Tas ir vienkāršāk nekā tu domā! Ja esi regulārs un cītīgs Vikinglotto spēlētājs, tad noteikti zini, ka vairāku kuponu aizpilde katras nedēļas ietvaros var būt gana laikietilpīga. Tāpēc, lai ietaupītu tavu laiku, Vikinglotto ir parūpējies par īpašu sistēmas spēles izstrādi. Spēlējot sistēmas spēli, spēlētājs var atzīmēt vairāk par 6 parastajiem skaitļiem un 1 Vikingskaitli vienā spēles variantā. Šādi spēlētājs iegūst pieeju neskaitāmām skaitļu kombinācijām.

Piemēram, nosvītrojot 10 parastos skaitļus un 1 Vikingskaitli, tu iegūsi veselas 210 skaitļu kombinācijas. Šīs kombinācijas tev izmaksās 210€ (summa par dalību vienā izlozē). Ar sistēmas spēli pavisam noteikti ir vērts eksperimentēt! Taču jāatceras, ka sistēmas spēle piemērojama visiem uz kupona atzīmētajiem spēles variantiem. Tātad, ja vienam variantam tiks pielāgoti sistēmas spēles nosacījumi, tā būs jāspēlē arī visus atlikušajos variantos.

Vikinglotto laimestu grupas

Laimēt ir forši. Cilvēkus, kas šim apgalvojumam varētu nepiekrist, iespējams saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Laimēt ir viena lieta, taču izprast Vikinglotto laimestu sistēmu - pavisam cita. Vikinglotto izloze sastāv no 8 dažādām laimestu grupām. Tāpēc, pirms mērķē uz augstiem panākumiem, iepazīsties ar laimesta saņemšanai atbilstošajām kombinācijām.

Zemāk vari apskatīt ikkatru no Vikkinglotto laimestu grupām:

5.3 miljoni eiro jeb šā brīža Vikinglotto uzkrājums liek tavai sirdij pukstēt straujāk? Uzturi sapni dzīvu, taču, pirms lielu līdzekļu ieguldīšanas, atceries, ka varbūtība laimēt pirmās grupas laimestu ir 1 pret 61’357’560. Laimēt tīkotājiem jāņem vērā arī fakts, ka ar 1 spēles variantu 1 izlozē iespējams laimēt tikai vienā laimestu grupā. Tātad, ja tavs kupons kvalificēsies vairāk nekā 1 laimestu grupai, tev izmaksās laimestu, kas ierindojas augstākajā no tām.

Laimestu izmaksas

Iespējams, ka visaizraujošākā un arī gaidītākā nianse jebkuras loterijas norises laikā ir iegūtā laimesta saņemšana. Daži simti vai vairāki miljoni eiro - saņemt papildu naudiņu vienmēr ir patīkami. Ja veiksmes pirksts šoreiz skāris arī tevi, zemāk tekstā aprakstītie laimestu saņemšanas nosacījumu var izrādīties pat īpaši lietderīgi.

Ja esi laimējis ar tirdzniecības vietā pirktu biļeti, ievēro, ka:

Svarīgi papildu nosacījumi

Kas gan būtu loterija bez papildu nosacījumiem? Tev kā spēlētājam jāzina, ka laimesti virs 2'000€ tiks izmaksāti tikai un vienīgi pēc veiksmīgas klientu izpētes anketas iesniegšanas. Protams, būtu vēlams atcerēties arī par laimīgās kvīts un personu apliecinoša dokumenta (pase, eID karte) nozīmīgumu laimesta saņemšanas procesā. Ja šos dokumentus būsi atstājis mājās, liktenīgo tikšanos nāksies atlikt uz citu reizi.

Ja esi laimējis ar internetā pirktu biļeti, ievēro, ka:

Latvijas Loto atgādina

Ja esi nokļuvis laimētāju klubiņā, spēlējot Vikinglotto citas valsts ietvaros (Lietuva, Igaunija, Zviedrija u.c.), ievēro, ka šos laimestus varēsi izņemt tikai attiecīgās valsts robežās. Šis noteikums attiecas gan uz internetā, gan tirdzniecības vietās iegādātām loterijas biļetēm. Paturi prātā, ka, laimējot ar iLOTO iegādātu kuponu, laimestus iespējams saņemt tikai uz laimētāja vārda reģistrēta bankas konta. Turklāt šim kontam jābūt atvērtam kādā no Latvijas Republikā reģistrētajām kredītiestādēm.

Vikinglotto AUTO papildspēle

Arī Vikinglotto izloze laiku pa laikam nāk klajā ar jaunu un laimestiem bagātu papildspēli. Protams, arī vecajiem labajiem Džokers un Džokers 7 nav ne vainas, bet šoreiz parunāsim par jaunāko aktualitāti Vikinglotto pasaulē, proti, Vikinglotto AUTO papildspēli. Kādēļ ir vērts izmēģināt spēkus tieši šajā izlozē? AUTO papildspēles galvenā balva, kā var spriest pēc tās grandiozā nosaukuma, ir nekas citas kā jauna, tikko no salona izbraukusi Škoda Kodiaq.

Jaunās Škodas kārotājiem laiks sarosīties, jo šī papildspēle ir aktīva vien neilgu laiku posmu, proti, līdz 03.03.2023. Kas jādara, lai tiktu pie Škodas? Darbību secība ir sekojoša. Iesūti Vikinglotto kuponu, kas sastāv no vismaz 8 spēles variantiem uz vienas kvīts, atzīmē dalību papildspēlē Džokers un pretendē uz jaunā spēkrata īpašnieka lomu. Tiesa jaunais automobilis nav vienīgais laimests, kas iepriecinās Vikinglotto spēlētājus. Katru nedēļu tiks izspēlētas arī 2 naudas balvas gana pievilcīgu 1'000€ apmērā. Ja arī tu vēlies pacīnīties par automašīnu vai ekstra kabatas naudu nedēļas nogalei, reģistrē savu kuponu spēlei jau tūliņ! Ej uz Latvijas Loto vietni, meklē sadaļu ''Vikinglotto'' un spied uz labajā lapas malā redzamās Škodas. Tur tu atradīsi gan drukāto, gan digitālo kuponu reģistrācijas lauciņu. Ievadi nepieciešamo informāciju (kupona nr., kvīts nr. pēdējie 6 cipari, vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis) un spēlē, cik jaudas!

P.S. Ja esi labi pazīstams ar online kazino spēlēm (Book Of Ra, Lucky Lady's Charm u.c.), kā arī populārākajiem pašmāju kazino (Spins, Olybet, Klondaika, Pafbet utt.), tev noteikti jāizmēģina arī cits ampluā. Spēlē Vikinglotto, piedalies papildizlozēs un tiec pie ''vieglas'' naudas. Kas zina, varbūt tieši tu vari kļūt par nākamo ''ātro'' miljonāru?

topic priekšrocības

1. Zema cena par vienu spēles variantu

Vēlies spēlēt Vikinglotto? Tad zini, ka viens šīs skaitļu loterijas variants tev izmaksās tikai 1€ (cena uz vienu izlozi). Ieguldi 1 eiro un, visai iespējams, kļūsti par laimētāju. Tā ir neliela veiksmes daļiņa, kuru var atļauties ikviens!

2. Iespēja laimēt vairāk ar dalību papildspēlēs

Tiem, kas vēlas palielināt savus potenciālos ienākumus, noteikti jāpiedalās arī Vikinglotto atbalstītajās papildspēlēs. Spēlē Džokers 7 un veiksmes gadījumā pretendē uz veseliem 750'000€!

3. Ietaupi laiku ar sistēmas spēli

Ja skaitļu atzīmēšana vairākām izlozēm uz priekšu tevi nemaz nesajūsmina, vari izmantot iespēju spēlēt Vikinglotto sistēmas spēli. Ar tās palīdzību spēlētājs iegūs neskaitāmas skaitļu kombinācijas uz vairākām izlozēm. Kas to lai zina, varbūt kāda no tām izrādīsies īpaši veiksmīga?

Vikinglotto izlozes trūkumi

1. Ierobežotas iespējas saņemt laimestu uz vietas

Ja esi laimējis ar tirdzniecības vietā iegādātu biļeti, tad zini, ka uz vietas varēsi saņemt laimestu, kas nepārsniedz 720€. Summu, kas lielāka par 720€, būs jādodas izņemt uz Latvijas Loto biroju (Meistaru iela 19, Rīga).

2. Nepieciešamība aizpildīt anketu

Tiem spēlētājiem, kas laimējuši naudas summu sākot no 2 tūkstošiem eiro, tiek piemērota papildu prasība. Proti, veikt klientu anketas izpildi. Tātad - laimesta saņemšana var aizņemt vairāk laika nekā sākotnēji iecerēts.

3. Īss laimestu pieteikšanas laiks

Esi viens no laimīgajiem? Vari priekā uzgavilēt! Tikai atceries, ka naudas balvas, kas sasniedz vismaz 720€, vajadzēs iepriekš pieteikt. Ja esi laimējis ar drukātu spēles kvīti (iegādāta tirdzniecības vietā), laimesta pieteikšanai tiek atvēlētas 30 dienas kopš attiecīgās izlozes. Ja esi laimējis ar virtuālo spēles kuponu, šis 30 dienu periods attiecas uz laimestiem, kas pārsniedz 3 tūkstošus eiro.

Kur iespējams uzzināt Vikinglotto izlozē laimējušos skaitļus?

+

Vikinglotto izlozē laimējušie skaitļi un laimestu apmēri, kā arī laimīgo spēlētāju skaits, apskatāms 4 ērtos veidos. Ja rezultātus vēlies uzzināt pirmais, tev obligāti jāvēro spēles TV ieraksts (katru trešdienu plkst.21:05 kanālā LTV1). Ja TV ierakstu esi palaidis garām, vari doties uz Latvijas Loto mājaslapu. Tur apskatāmi gan jaunākie rezultāti, gan bagātīgs rezultātu arhīvs. Pastāv iespēja uzzināt rezultātus arī iegriežoties kādā no on-line biļešu tirdzniecības vietām. Taču, ja labprātāk vēlies ''uzsist klaču'', zvani uz Latvijas Loto izziņu tālruni (67227728).

Kādā laika periodā atļauts pieteikt Vikinglotto laimestus?

+

Jebkuru Vikinglotto laimestu, kura saņemšanai nepieciešama iepriekšēja pieteikšana (vairāk lasi sadaļā par laimestu izmaksu), var pieteikt 30 dienu laikā pēc attiecīgās izlozes. Šis noteikums neattiecas uz laimestiem, kas sasniedz vai pārsniedz 3 miljonu eiro atzīmi. Proti, šos laimestus varēsi pieteikt veselu 3 gadu laikā pēc notikušās Vikinglotto izlozes. Ievēro, ka šis 3 gadu periods konkrētajā gadījumā tiek uzsākts ar nākamā kalendāra gada sākumu (pēc izlozes) un beigts līdz ar trešā kalendārā gada beigām. Piemēram, ja laimests izziņots 15.02.2023., tad 3 gadu pieteikšanas periods tiek uzsākts vien 2024. gada 1.janvārī.

Kādās situācijas Vikinglotto laimests var netikt izmaksāts?

+

Katram spēlētājam jārēķinās arī ar faktu, ka pastāv dažādi scenāriji, kuros Vikinglotto izlozē iegūtās naudas balvas var netikt izmaksātas. Un tie ir: spēlētājs laimesta saņemšanai iesniedzis nelaimējušu kvīti, nav iespējams noteikt kvīts īstumu (tā ir bojāta utt.), centrālajā izložu datu apstrādes sistēmā nav informācijas par konkrētas kvīts reģistrāciju, pieteiktais laimests jau ticis izmaksāts, beidzies laimesta pieteikšanai paredzētais periods, laimīgā kvīts biļešu sistēmā atzīmēta kā anulēta jeb atcelta, uz kvīts redzamie dati atšķiras no sistēmas datiem.