Coin master bezmaksas griezieni

...

Lasīt vairāk

Coin Master ir jauna un vēl nebiju stratēģijas spēle, kas mazliet atgādina kādreizējo pašmāju portāla draugiem piedāvāto spēli Ferma. Lai Monētu meistarā spēlēšana noritētu veiksmīgāk, uzņēmums katru dienu piedāvā iespēju iegūt bezmaksas bonusus. 

Veidi, kā iegūt vēl papildus monētas un griezienus

Uzaicini draugus. Par katru draugu, ko uzaicināsi pievienoties spēlei, tu saņemsi 30 bezmaksas griezienus. Lai iegūtu balvu, uzaicinātajam draugam ir jāapstiprina uzaicinājums, jālejupielādē spēle un jāpievienojas tai ar savu Facebook profilu. Jo vairāk draugus pievienosi, jo vairāk bonusus dabūsi!

Sniedz un saņem dāvanas. Spēle piedāvā opciju, kurā Tu vari saviem 100 draugiem katru dienu aizsūtīt griezienus un monētas, kas netiek atņemtas no Tava profila. Bet vispatīkamākais - arī tu vari katru dienu pretī vari saņemt 100 griezienus.

Mazliet pacietības. Katru stundu Tavā profilā tiek pievienoti pieci griezieni, taču to skaits nevar pārsniegt 50. Tas nozīmē, ka spēli vajadzētu apmeklēt vismaz reizi desmit stundās, lai maksimāli izmantotu sniegto piedāvājumu.

Nāksies atvērt maciņu. Protams, ka arī Coin Master piedāvā iespēju iegādāties monētas un griezienus par īstu naudu. Pirms to dari, izvērtē, vai tas ir tā vērts.

Kas ir Coin Master?

Spēli 2015. gadā izlaida kāda Izraēlas kompānija Moon Active, bet īpašu ievērību lietotāju vidū tā ieguva 2019. gadā, turpinot augt līdz pat šodienai. Līdz 2019. gada beigām Monētu meistaru bija lejupielādējuši vairāk nekā 81 miljons cilvēku.

2016. gadā Coin Master video platformā Youtube izlaida spēles treileri:

Coin Master ir stratēģijas spēle ar visai vieglu mērķi: griez spēļu automātu, lai virzītos uz priekšu un kļūtu bagātāks par citiem. Slotos var laimēt monētas, papildus griezienus, iespēju uzbrukt un aplaupīt citu spēlētāju bāzes jeb ciematus, kā arī vairogus, kas aizsargā tavu bāzi no garnadžu uzbrukumiem. Visas spēles pamatā ir spēļu automāts. Par nopelnītajām monētām spēlētājs uzlabo savu ciemu un, kad tas ir pilnībā gatavs, virzās uz nākamo. Monētu spēlē kopumā ir 293 ciemati.

Spēle ir ļoti vienkārša un ļoti aizraujoša, tāpēc to atzīst gan jaunāka, gan vecāka gada gājuma auditorija. Turklāt, lai kļūtu par Monētu valdnieku savu draugu lokā, nav jāapgūst nekādas papildus zināšanas - viss ir pavisam vienkārši. Jāpiemin gan, ka savu līmeni daudz vieglāk un ātrāk var attīstīt, ja katru dienu atver linkus, par ko tiek piešķirti bezmaksas griezieni.