Prognozē Meivezera un Pola nokauta raundu un laimē picu

...

Lasīt vairāk

Prognozē Floida Meivezera un Logana Pola cīņas izšķirošo raundu un trīs pareizo prognožu autori saņems lielo picu. Prognoze tiek veikta raundam, kurā cīņa noslēgsies ar nokautu.

Kā piedalīties?
Spied uz vienas no 'Prognozēt' pogām, nospied uz raunda, kurā cīņa noslēgsies ar nokautu, ievadi telefona numuru, epastu, piekrīti lapas lietošanas noteikumiem, un nosūti savu rezultātu.

Balva

Trīs pareizā rezultāta prognozes autori laimēs lielo Lulu picu. Ar laimētājiem sazināsimies e-pastā. Gadījumā, ja vairāku kā trīs dalībnieku prognozes būs precīzas, uzvarētājus izvēlēsimies pēc nejaušības principa starp pareizo prognožu autoriem.

Kas drīkst piedalīties?
Izlozē drīkst piedalīties visas personas, kuras dzīvo Latvijā un sasniegušas 18 gadu vecumu.

Noteikumi

  • Katrs dalībnieks drīkst prognozēt tikai vienreiz.
  • Dalībnieks izsaka prognozi raundam, kurā cīņa noslēgsies ar nokautu. Gadījumā, ja neviens raunds nebeigsies ar nokautu un mača uzvarētājs tiks noteikts pēc punktiem, šajā prognožu spēlē nebūs laimētāju.
  • Laimētāji saņems e-dāvanu karti Lulu picas iegādei.
  • Ja spēli pareizi prognozējuši vairāk kā trīs dalībnieki, balvas tiks izvēlētas pēc nejaušības principa starp pareizi atminējušajiem dalībniekiem.
  • Norādes, par balvas saņemšanu tiks nosūtītas uzvarētāja epastā vai telefonā.
  • Veicot prognozi, Jūs piekrītiet Speletajiem.com lapas lietošanas noteikumiem, privātuma politikai, kā arī jaunumu un akciju SMS ziņu saņemšanai.

prognozēt