Privātuma un Datu Drošības Politika

Mājaslapas Speletajiem.com (turpmāk tekstā - mājaslapa) apmeklētājiem var tikt pieprasīta personīgā informācija, lai klienti varētu pieteikties vietne...

Mājaslapas Speletajiem.com (turpmāk tekstā - mājaslapa) apmeklētājiem var tikt pieprasīta personīgā informācija, lai klienti varētu pieteikties vietnes e-pasta jaunumiem un reģistrēties platformas sistēmā. Lai izmantotu šo mājaslapu, apmeklētājiem ir jāpiekrīt privātuma politikas noteikumiem, kas ir aprakstīti šajā lapā.

Lasīt vairāk

Privātuma politika paskaidro: 1) kādu personīgu informāciju apkopo un uzglabā mājaslapa; 2) kā tiek ievākta personīgā informācija; 3) kam tiek izmantota personīgā informācija; 4) informācijas drošība un uzglabāšana. Mājaslapa apņemas lietotāju iesniegto personisko informāciju konfidenciāli un nenodot trešajām personām.

Kādu Jūsu personīgo informāciju apkopo un uzglabā uzņēmums?

Mājaslapa apkopo un uzglabā tikai e-pasta adresi, kas tiek izmantota iknedēļas īpašā piedāvājuma izsūtīšanai. Ikvienam klientam jebkurā laikā ir iespējams atteikties no e-pasta saņemšanas.

Papildus vietne var apkopot publiski pieejamo informāciju, piemēram, jūsu IP adresi un aptuveno atrašanās vietu. Mājaslapa izmanto sīkfailus, lai noteiktu savu apmeklētāju paradumus - sesijas ilgumu, iesaisti, apmeklētās lapas u.c. Šī informācija mums palīdz noteikt, kā mājaslapu padarīt pievilcīgāku mūsu auditorijai.

Kā tiek ievākta personīgā informācija?

Mājaslapas apmeklētāju personīgie dati tiek saglabāti divos gadījumos:

  • Reģistrējoties speletajiem.com sistēmā - personas dati nonāk mūsu rīcībā, kad apmeklētājs brīvprātīgi reģistrējas mājaslapas sistēma;

  • Piesakoties jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem e-pastā - personīgie dati tiek saglabāti, kad apmeklētājs brīvprātīgi piesakās mājaslapas jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai e-pastā.

Kādiem mērķiem tiek izmantota apmeklētāju e-pasta adreses?

Mājaslapa ir tiesīga izmantot apmeklētāju personīgos datus dažādiem mārketinga mērķiem. Speletajiem.com komanda katru nedēļu izsūta 1-2 e-pastus, lai sniegtu informāciju par jaunumiem, īpašajiem piedāvājumiem un akcijām. E-pasta adreses netiek izmantotas citiem mērķiem. Ikvienam interesentam ir iespēja atteikties no e-pastu saņemšanas.

Informācijas drošība un uzglabāšana

Pēc e-pasta adreses norādīšanas, tā tiek saglabāta mājaslapas personīgajā datubāzē. Dati tiek izmantoti mājaslapas interneta mārketinga aktivitātēm un netiek nodota trešajām personām. Informācijai var piekļūt tikai speletajiem.com darbinieki.

Sīkdatnes un kāpēc mēs tās izmantojam?

Sīkdatnes (Cookies) ir katras vietnes uzbūves būtiska sastāvdaļa. Mājaslapa izmanto sīkfailus, lai varētu atpazīt katras personas intereses un nodrošināt vislabāko pārlūkošanas pieredzi.

Sīkfaili ir nelieli faili, kas tiek automātiski saglabāti jūsu datorā vai citā viedierīcē, kad apmeklējat mājaslapu. To mērķis ir ļaut vietnei atcerēties jūsu intereses un darbības, valodu, fonta lielumu u.c. Mājaslapa izmanto sīkfailus, lai ļautu Jums piedāvāt visveiksmīgāko lietotāja pieredzi!

Šo privātuma un datu drošības politiku pēdējo reizi atjaunināja 2024. gada 29. februārī.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!