Ārzemju Totalizatori

Starta bonuss:

100% līdz 100€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 500€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

Lai gan Latvijas totalizatoru piedāvājums ir visai plašs un mājaslapas ir pietiekami funkcionālas mūsdienu interneta lietotājam, daļa cilvēku izvēlas veikt likmes ārzemju totalizatoros, piemēram, Vulkan Bet, Vavada un Wazamba

Tam ir vairāki iemesli - ārzemēs licencētajos totalizatoros ir augstāki koeficienti, lielāki bonusi un apjomīgāka likmju izvēle, nemaz nerunājot par privātumu un izvairīšanos no nodevas valstij. Rakstā sīkāk apskatīsim katru no aspektiem.

Latvijas iedzīvotāji ārzemēs licencētajiem totalizatoriem var piekļūt izmantojot VPN sistēmu, vai spēlēt kādā no zemāk redzamajiem saitiem. Vienmēr svaigus linkus atradīsi pie mums.


Augstāki koeficienti

Ņemot vērā lielo pieprasījumu un apgrozījumu, ārzemēs licencētajos totalizatoros ir augstāki koeficienti, kas nozīmē lielākus laimestus vietnes lietotājiem. Protams, ka atšķirība vairs nav tik jūtama, cik tā bija pirms vairākiem gadiem, taču tā joprojām pastāv. Pat mazliet augstāki koeficienti nozīmē daudz lielāku peļņu ilgtermiņā.

Uzskatāmam piemēram tika izvēlēta 2020. gada 26. decembra Anglijas futbola premjerlīgas spēle, kurā tiksies Londonas Arsenal un Chelsea vienības.

Latvijā licencētā totalizatora Optibet koeficienti uz katru komandas uzvaru un neizšķirtu:

Bilde nav pieejama

Ārzemju totalizatora Betwinner koeficienti uz katru komandas uzvaru un neizšķirtu:

Bilde nav pieejama

Kā redzams, Optibet uz Arsenal uzvaru piedāvā koeficientu 3,75, bet Betwinner 3,86. Tā ir 0,11 atšķirība, bet lai tas būtu vēl uzskatāmāk - veicot 100 eiro likmi uz Arsenal uzvaru katrā totalizatorā, ārzemju piemērs veiksmīga iznākuma gadījumā izmaksās par 11 eiro vairāk kā pašmāju Optibet. Ne tik liela, bet tomēr manāma, ir arī Chelsea koeficientu atšķirība - 0,025. Uzliekot to pašu 100 eiro likmi, Betwinner uzvaras gadījumā izmaksās par 2,5 eiro vairāk, kas, skatoties no ilgtermiņa spektra, ir visai liela naudas summa.

Protams, ka pieminēšanas vērti ir arī ārzemju uzņēmumu piedāvātie bonusi, kas ir daudz lielāki (kā arī tiek izsniegti daudz biežāk) kā Latvijā.

Likmju izvēle

Saprotams, ka lielākais cilvēku kumoss izvēlas veikt likmes uz sporta grandiem - futbolu, basketbolu un hokeju, pa retam klāt piemetot kādu aktuālu notikumu citā sporta veidā. Tāpat šis kumoss visbiežāk prognozē populārāko līgu notikumus. Tādēļ lielākajai daļai spēļmaņu Latvijas totalizatoru izvēle var šķist pietiekama.

Tomēr ir cilvēki, kas izvēlas specializēties un likt naudu uz ne tik populāriem sporta veidiem, vai ne tik populārām līgām, kas bieži vien Latvijas vietnēs pat nav atrodamas. Tikmēr ārzemju azartspēļu vietnes ir veidotas tā, lai spēļu izvēle noklātu gandrīz visas pasaules sporta notikumus, tāpēc tajās atrodama gan šautriņu mešanas sacensības Ķīnā, gan Ugandas futbola līgas trešā spēļu kārta.

Papildus lielajai likmju izvēlei, svešzemju kantori piedāvā arī apjomīgāku likmju izvēli uz katru spēli (vairāki/izdevīgāki handikapi utml.), ko neski savā labā izmanto rūdītākie un zinošākie spēlmaņi.

Privātums

Latvija ir salīdzinoši maza valsts, un katram cilvēkam, visticamāk, ir draugs vai drauga draugs, kurš strādā kādā no azartspēļu uzņēmumiem ar pieeju redzēt tavus datus. Lai gan uzņēmuma darbiniekiem pavisam noteikti ir jāievēro konfidencialitātes likums, tāpat kāds vārds var pasprukt pa labi vai kreisi.

Vēl viens milzīgs faktors, kāpēc nespēlēt pašmāju vietnēs, ir kredītvēstures sabojāšana. Neviena banka nevēlēsies piešķirt personai kredītu, ja šis cilvēks spēlē azartspēles. Tikmēr ārzemju lapās ir vairāki iemaksu veidi, ko Latvijas sistēmas neredz, kā, piemēram, Skrill, Netent vai Bitcoin.

Nodokļi

Katru gadu Latvijas valsts kasi ar iespaidīgu summu papildina azartspēļu nodoklis, kas spēlmanim jāmaksā, ja laimests pārsniedz trīs tūkstošu eiro robežu.

Iedzīvotāja ienākuma nodokļa 15. panta 24. punkts atklāj: Ja spēlētājs laimējis izložu vai azartspēļu laimestu, kas pārsniedz trīs tūkstošu eiro (un tas izmaksāts vienā reizē vai vienā sesijā), bet nepārsniedz 55 tūkstošus, viņam jāmaksā nodokļa likme 23 procentu apmērā. Ja laimests pārsniedz 55 tūkstošus, tad nodoklis ir vēl lielāks - 31,4 procenti.

Savukārt, spēlējot ārzemju vietnēs, nodokļu nodeva nav jāmaksā, kas liela laimesta gadījumā ietaupa daudz līdzekļu un ir vienkārši patīkami.


Mēs iesakām:

400 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 1000€ + 100 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties

100% līdz 200€ + 200 BEZMAKSAS GRIEZIENI

Reģistrēties