RB Leipzig - Bayer Leverkusen

30/01/2021 (19:30)

Jansons
Jansons
28/01/2021 22:29

Vācijas futbola Bundeslīgas kopvērtējuma kaimiņu duelis. Leipcigas Red Bull sestdien, 30. janvārī, savā laukumā uzņems Leverkūzenes Bayer vienību. Mača sākums pulksten 19.30.

Visai ierasts, ka divas augstas raudzes komandas savā starpā spēlē piesardzīgi un ar cieņu pret savu pretinieku, tāpēc nereti šādi mači noslēdzas bez uzvarētāja noteikšanas jeb neizšķirti. Uzskatu, ka Leipcigas Red Bull un Leverkūzenes Bayer pārlieki neriskēs, kas var novest pie neizšķirta rezultāta. Komandas bez uzvarētāja noteikšanas palikušas pēdējos trīs dueļos - visi noslēdzās ar vienādu rezultātu 1:1!

Skatoties no turnīra kopvērtējuma viedokļa, uzvara šobrīd vairāk nepieciešama Leverkūzenes Bayer, kas 18 spēlēs izcīnījusi 32 punktus un ieņem trešo vietu. Gaidāmā pretiniece Leipzig iekrājusi par trīs punktiem vairāk, kas no novieto otrajā pozīcijā. Līderes godā ir titulētā Minhenes Bayern.

Uz papīra, vai drīzāk pēc statistikas, abas vienības izskatās ļoti līdzīgas. Red Bull guvusi 31 vārtus, bet ielaidus 18, kamēr Bayer iesitusi un ielaidusi par vienu golu vairāk. Abi klubi pēdējā kārtā piedzīvoja zaudējumu - leipcigieši negaidīti ar 2:3 piekāpās Mainz, bet Bayer ar 0:1 atzina Wolfsburg pārākumu. Pēdējos piecos dueļos labāk veicies buļliem, kas iekrājuši septiņus punktus, kamēr leverkūzenieši vien četrus.

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 3.75 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %