Borrusia Dortmund - Hoffenheim

13/02/2021 (16:30)

Jansons
Jansons
11/02/2021 11:50

Vācijas futbola Bundeslīgas dzeltenmelnā armija, Dortmundes Borrusia, sestdien savā laukumā uzņems Hoffenheim vienību. Mača sākums pulksten 16:30.

Dortmundes Borrusia mūždien bijusi ļoti pievilcīga komanda, kuras sekmēm ir interesanti sekot līdz. Lai gan Dortmundes klubs nav komanda, kas bieži virs galvām ceļ triumfa kausus, dzeltenmelnajiem vienmēr ir potenciāls, lai to spētu paveikt. Un tam ir ļoti vienkāršs izskaidrojums - Borrusia vienmēr ir ļoti jauns un nepieredzējis, bet talantīgs, sastāvs. Cik daudz joku nav dzirdēti vai meme redzēti par to, kā Borrusia ražo futbolistus Vācijas grandam Minehenes Bayern. Arī šī brīža bavāriešu zvaigzne Roberts Levandovskis ir kādreizējais dortmundietis. Šobrīd kluba jaunie, visredzamākie talanti ir norvēģu uzbrucējs Erlings Hālands, kā arī anglis Džeidons Sančo.

Arī šajā sezonā Borrusia spēlē kā pa viļņiem - 20 spēlēs iekrāti 32 punkti, kas klubu ierindo kopvērtējuma sestajā pozīcijā. Pēdējās piecās spēlēs dzeltenmelnie iekrājuši tikai četrus punktus, izcīnot vienu uzvaru un neizšķirtu.

Tikmēr Hoffenheim 20 mačos ieguvusi 22 punktus, kas klubu nostāda tabulas 12. vietā 18 komandu konkurencē. Iepriekšējās septiņās spēlēs Hoffenheim guvusi divus panākumus, vienu neizšķirtu, kā arī četrus zaudējumus.

Komandas pēdējo reizi tikās šosezon, kad uzvaru ar 1:0 izcīnīja dortmundieši. Ticu, ka dzeltenmelnie spēs gūt panākumu arī šoreiz.

Spēles prognoze:

Dortmundes Borrusia handikaps (-1) @ 1.72 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %