Bayer Leverkusen - Mainz

13/02/2021 (16:30)

Jansons
Jansons
11/02/2021 11:44

Uzvaras garšu Vācijas futbola Bundeslīgā sestdien, 13. februārī, centīsies atgūt Leverkūzenes Bayer, kas savā laukumā uzņems Mainz futbolistus. Mača sākums pulksten 16:30.

Vēl pāris spēļu kārtas iepakaļ Leverkūzenes Bayer ierindojās Bundeslīgas kopvērtējuma trešajā pozīcijā. It īpaši spēcīgi komanda izskatījās sezonas sākumā, kad pēc pirmajiem 12 mačiem nebija piedzīvots neviens zaudējums (astoņas uzvaras, četri neizšķirti). Tomēr skaistajam skrējienam pienāca gals - turpmākajās astoņās spēlēs gūtas vien divas uzvaras un viens neizšķirts, pārējos mačos ciešot zaudējumu. Iepriekšējā spēlē Bayer guva pozitīvu lādiņu, kad ar 5:2 tika sakauta Stuttgart, tomēr pārliecības celšanai nepieciešams sakaut arī nākamo pretinieku Mainz.

Bayer 20 mačos iekrājis 35 punktus, ierindojoties piektajā pozīcijā. No trešajā vietā esošās Wolfsburg leverkūzenieši atpaliek par vienas uzvaras tiesu, bet no līderes Minhenes Bayern par 13 punktiem.

Mainz nav aizvadījis labu sezonas sākumu - 20 dueļos gūti 13 punkti, kas klubu nostāda kopvērtējuma pirmspēdējā, 17., pozīcijā. Sliktāk veicies tikai Schalke 04, kas izcīnījis astoņus punktus. Tomēr vērts pieminēt, kad Mainz ir guvis divas uzvaras pēdējos trīs mačos, turklāt viens no panākumiem iespēts pret spēcīgo Leipcigas Red Bull vienību (3:2).

Septiņi no pēdējiem astoņiem komandu dueļiem noslēgušies ar mazāk kā 4.5 gūtajiem vārtiem. Vispārīgi visai pievilcīga ir arī likme ar mazāk kā 3.5 gūtajiem vārtiem, taču - mazāk kā 4.5 vārtu opcija ir ar pietiekami pievilcīgu koeficientu. No šīm astoņām spēlēm sešreiz uzvaru svinējusi Bayer (pēdējās sešās tikšanās reizēs), bet divreiz Mainz. Šosezon komandas jau reizi tikās, kad Leverkūzenes futbolisti izbraukumā bija spēcīgāki ar 1:0.

Spēles prognoze:

Leverkūzenes Bayer uzvara un mazāk kā 4.5 mačā gūtie vārti @ 1.83 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %