Bayern Munich - Red Bull Salzburg

25/11/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
23/11/2020 14:08

Ieņemto uzvaru kursu UEFA Čempionu līgas A grupā centīsies noturēt Vācijas Bundeslīgas grands Minhenes Bayern, kas trešdien, 25. novembrī, savā laukumā uzņems Zalcburgas Red Bull vienību.

Čempionu līgas titula turētāja Bayern arī šogad ir vieni no favorītiem uz titula izcīnīšanu. Minhenes klubs, kas 2020. gadā izcīnījuši piecas trofejas (Bundeslīgas čempioni, Vācijas kausa un Vācijas Superkausa ieguvēji, Čempionu līgas uzvarētāji un UEFA Superkausa trofejnieki), joprojām turpina uguņot. Bavārijas futbolisti A grupā aizvadījuši trīs mačus un visos svinējuši uzvaras. Tas viņus ierindo grupas pirmajā pozīcijā, par pieciem punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus. Tas nozīme, ja Bayern rīt izcīnīs uzvaru, tad komanda ir garantējusi izkļūšanu no grupas uz izslēgšanas spēlēm. Minhenes futbolisti atrodas arī Bundeslīgas kopvērtējuma priekšgalā.

Savukārt Bayern sāncenši no Salcburgas Čempionu līgas grupu turnīra pirmo apli aizvadījuši ļoti vāji - trīs mačos iekrāts tikai punkts, nospēlējot neizšķirti 2:2 ar Maskavas Lokomotiv.

Iepriekšējā bavāriešu un sarkano buļļu sadursme noslēdzās ar negaidītu lielu Bayern sagrāvi viesos. Vācijas klubs svinēja uzvaru ar 6:2. Tajā mačā bavārieši iesita četrus golus pamatlaika pēdējās 14 minūtēs.

Savā laukumā bavārieši spēlē īpaši labi, tomēr pēdējā Bundeslīgas kārtā nācās zaudēt punktus pret Brēmenes Werden, nospēlējot neizšķirti ar 1:1, tādējādi pārtraucot desmit uzvaru sēriju.

Bayern - Red Bull mačā izteikti favorīti ir vācieši, kuri arī triumfēs šajā mačā!

Spēles prognoze:

Minhenes Bayern handikaps (-1) @ 1.56 (Betsafe)

Ielūkojies speletajiem.com komandas Latvijas totalizatoru apskatā

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %