Atalanta - Verona

28/11/2020 (21:45)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
29/11/2020 04:28

Visnotaļ interesants duelis sagaidāms sestdien Itālijas A sērijas ietvaros, kad Bergamo “Atalanta” uzņems sīksto Veronas “Hellas”. Mājinieki ir izteikti favorīti gaidāmajā spēlē un noteikti arī kontrolēs bumbu, taču angļiem ir brīnišķīgs teiciens - “Nekas futbolā nav tik skaists kā rezultāts uz tablo,” proti, dienas beigās svarīgi ir iegūtie punkti, nevis filigrānas izspēles. Un šajā sakarā Veronas “Hellas” ir, ko teikt.

Iepriekšējo savstarpējo spēli komandas aizvadīja 18. jūlijā, Veronā. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1. Pēc tam “Hellas” ir spēlējusi neizšķirti viesos arī pret Turīnas “Juventus” un “AC Milan”. Komanda astoņās spēlēs ir zaudējusi tikai divreiz, abos gadījumos mēģinot spēlēt kā pirmajam numuram, kontrolējot bumbu. Ar punktu vākšanu daudz labāk ir veicies spēlēs, kurās Verona spēlējusi kā nefavorīte. Zīmīgi, ka kluba logo rotā divi mastifi – suņi, kas spēj pat lāci pieveikt…

Bergamo “Atalanta” nedēļas vidū UEFA Čempionu līgas ietvaros pieveica blāvi spēlējošo “Liverpool”. Varētu pat teikt, ka drīzāk Liverpūle zaudēja kā “Atalanta” uzvarēja. Un tomēr – trīs punkti tabulā, un pārliecība arī augusi. Līdz spēlei pret “sarkanajiem” nebija izdevies uzvarēt trīs mačos pēc kārtas.

Mans ieteikums ir likt dubultiespēju jeb āzijas handikapu +0,5 uz Veronas “Hellas”. Abas šīs likmes nozīmē vienu un to pašu, taču koeficienti bieži vien atšķiras. Āzijas handikaps parasti ir augstāks. Lai vai kā – pārbaudiet abus un izvēlieties labāko.

Spēles prognoze:

Hellas Verona (+0.5) @ 3.40 (Pafbet)

Izvēlies kādu no šiem Latvijas licencētajiem totalizatoriem.

Likt likmi (3.4 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %