West Bromwich Albion - Sheffield United

28/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
29/11/2020 04:37


Daži mediji Anglijā sestdien gaidāmo cīņu starp Vestbromvičas “Albion” un Šefīldas “United” jau nodēvējuši par “agro cīņu par palikšanu Premjerlīgā”, taču, manuprāt, ir pāragri kādu norakstīt. Vismaz Šefīldu jau nu noteikti nē. Pagājušosezon “asmeņi” gandrīz līdz pašām beigām cīnījās par vietu Eirokausos, sezonu noslēdzot devītajā vietā.

Šefīldas “United” sezonu sākusi katastrofāli. Savainojumi (īpaši jāizceļ Džeks O’konels), sarežģītais kalendārs un vairāki citi faktori un noveduši pie tā, ka komandai izdevies izcīnīt tikai vienu punktu deviņās spēles. Patiesībā Šefīlda ir tikai viena no trim komandām Premjerlīgas vēsturē ar tik gausu startu, un abas pārējās no līgas savulaik izkrita. Taču ir pamats domāt, ka “asmeņi” var pārrakstīt vēsturi un noturēties līgā. Komanda pavisam noteikti var spēlēt labāk, un arī kalendārs kļūst vieglāks. Galvenais treneris Kriss Vailders arī ir optimistisks. Viņš spēlētājiem iesaka neskatīties tabulā, nedomāt par pagātni, bet koncentrēties nākamajai spēlei. Vestbromviča varētu būt tas pretinieks, pret kuru lauzt sezonu un iecelt to pozitīvākā gultnē.

Arī Vestbromvičai sezonas sākums nav bijusi patīkama pastaiga parkā. Komanda atrodas priekšpēdējā vietā, un deviņās spēlēs ne reizi nav izdevies uzvarēt. Jau trīs spēlēs pēc kārtas “strazdiem” nav izdevies gūt vārtus.

Spēles prognoze:

Sheffield United uzvara @ 2.95 (Betsafe)

Vai zināji, ka var spēlēt izmantojot kriptovalūtu?

Likt likmi (2.95 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %