Everton - Leeds

28/11/2020 (19:30)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
29/11/2020 04:19

Sestdien plkst. 19:30 Liverpūles “Everton” savā “Goodison Park” stadionā uzņems Līdsas “United”, kas šosezon atgriezusies Anglijas Premjerlīgā pēc 16 gadu pārtraukuma. Ne tikai atgriezusies elitē, bet izdarījusi to gana cienījami. “Everton”, savukārt, pirmoreiz 82 gadu laikā uzsāka sezonu ar piecām uzvarām pēc kārtas. Tikai un vienīgi uzvaras garšu komanda pazina, līdz Mersīsaidas derbijs aizsāka neveiksmīgu notikumu virkni trīs spēļu garumā.

Jau iepriekš pieminētais Mersīsaidas derbijs beidzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2:2, taču daudz interesantāki par rezultātu uz tablo, bija notikumi laukumā. “Everton” vārtsargs Džordans Pikfords savainoja “Liverpool” zvaigzni Virdžilu van Deiku, par ko vēlāk saņēma nāves draudus no pretinieku nometnes līdzjutējiem, un Ričarlisons spēles izskaņā saņēma sarkano kartīti ar tās izrietošajām sekām – diskvalifikāciju. Pēc derbija sekoja zaudējums viesos pret “Southampton”, un jau atkal tika parādīta sarkanā kartīte – šoreiz vaininieks bija malējais aizsargs Lukass Dinjē. Pirms spēles pret “Newcastle” bija skaidrs, ka savainojuma dēļ nevarēs palīdzēt Hamess Rodrigess un nespēlēs arī Pikfords. Vēl viens zaudējums. Zaudēts tika arī Mančestras “United”, taču pagājušonedēļ jau krietni nopietnākā sastāvā viesos tika pieveikta “Fulham”. Ar Dominiku Kalvertu-Lūinu centrā un Ričarlisonu, un Rodrigesu flangos “Everton” var sakurt uguni pie jebkuras komandas vārtiem un noteikti sagādās problēmas arī Līdsai, kuras aizsardzība ir viena no sliktākajām līgā.

Līdsas “United” tiek dēvēta par “pāviem” stadionam blakus esošā kroga “The Old Peacock” dēļ. Atgriežoties Premjerlīgā, kā jau šiem cēlajiem putniem pienākas, viņi pievērsa milzīgu futbola līdzjutēju uzmanību. Sezona tika sākta ar divām uzvarām – pret “Fulham” un “Sheffield United”, kam sekoja neizšķirts (1:1) pret Mančestras “City”. Taču pēdējā laikā nav klājies viegli. Ar identisku 1:4 tika atzīts gan Lesteres, gan “Crystal Palace” pārākums. Neizdevās uzvarēt arī buksējošo “Arsenal”, lai gan lielgabalnieki no spēles 51. minūtes spēlēja 10 vīru sastāvā, sarkanās kartītes dēļ.

Spēles prognoze:

Everton uzvara @ 2.07 (Betsafe)

Te arī būs Latvijas totalizatoru piedāvājumi, atrodi sev piemērotāko!

Likt likmi (2.07 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %