Ziemeļīrija - Rumānija

18/11/2020 (21:45)

Jansons
Jansons
17/11/2020 14:13

Par palikšanu UEFA Nāciju līgas B divīzijā rīt, 18. novembrī, cīnīsies Ziemeļīrijas un Rumānijas izlases.

Visai bēdīgu periodu šobrīd piedzīvo Ziemeļīrijas izlase, kas ar vienu punktu pēc pieciem mačiem atrodas pēdējā Nāciju līgas B divīzijas pirmās grupas pozīcijā. Turklāt komanda pirms trīs dienām, 12. novembrī, pēcspēles sitienu sērijā piekāpās Slovākijai, tādējādi nekvalificējoties Eiropas čempionātam futbolā.

Arī Rumānijas izlase piedzīvoja zaudējumu Eiropas čempionāta ceļazīmes mačā, kad ar 1:2 tika atzīts Islandes futbolistu pārākums. Tikmēr Nāciju līgā rumāņi ierindojas trešajā pozīcija, pēc četrām spēlēm iekrājot četrus punktus. Viņiem gan vēl viens mačs ir rezervē, jo spēle pret Norvēģiju tika pārcelta.

Tādējādi Ziemeļīrijai ir iespēja izbēgt no izkrišanas uz C dīvīziju, ja savā laukumā tiks apspēlēta Rumānijas izlase. Lai gan rumāņiem ir mačs rezervē, maz ticams, ka viņi spēs pārspēt norvēģus, kuriem iepriekšējā mačā piekāpās ar graujošu 0:4.

Ņemot vērā, ka iepriekšējais komandu duelis noslēdzās neizšķirti ar 1:1 (kā arī iepriekšējās četrās tikšanās reizēs tika gūti ne vairāk kā divi vārti), arī šajā mačā daudz goli nav gaidāmi. Ziemeļīri guvuši tikai trīs vārtus piecos Nāciju līgas mačos, bet rumāņi palikuši uz nullītes pēdējos divos Nāciju līgas dueļos.

Spēles prognoze:

Mazāk kā 2.5 gūtie vārti spēlē @ 1.57 (Pafbet)

Ja nevari izlemt, kurā totalizatorā veikt likmi vai reģistrēties, tad apskati Latvijas totalizatoru piedāvājumu

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %