Beļģija - Anglija

15/11/2020 (21:45)

Jansons
Jansons
13/11/2020 15:43

Grupas līdera godu UEFA Nāciju līgas A divīzijas otrajā grupā centīsies noturēt Beļģijas futbola izlase, kas svētdien, 15. novembrī, savā laukumā uzņems Anglijas valstsvienību.

A divīzijas otrajā grupā spēkojās Beļģijas, Dānijas, Anglijas un Islandes valstsvienības. Katra komanda aizvadījusi pa četrām spēlēm, un pirmajā vietā ar deviņiem punktiem atrodas Beļģija. Par diviem punktiem mazāk ir Dānijas un Anglijas izlasēm, bet Islande punktus vēl nav guvusi.

Beļģi četrās spēlēs iesituši desmit vārtus un ielaiduši četrus, tikmēr angļu vārtu attiecība ir visai pieticīga - 3:2. Beļģija ar 2:0 izbraukumā uzveica Dāniju, ar 2:1 Islandi, bet ar 1:2 piekāpās angļiem. Tikmēr savā laukumā aizvadīta tikai viena spēle, ar 5:1 dominējot pār Islandes valstsvienību.

Savukārt angļi ar 1:0 apspēlēja Islandi, nospēlēja neizšķirti (0:0) un otrajā mačā ar 0:1 zaudēja Dānijai, kā arī ar 2:1 uzveica nākamos pretiniekus no Beļģijas.

Anglijai ir ļoti nepieciešama uzvara, lai pacīnītos par pirmo pozīciju grupā. Lai izcīnītu uzvaru ir jāgūst vārti. Tikmēr beļģi savā laukumā noteikti nepadosies pēc vieniem ielaistajiem vārtiem. Paredzu, ka mačs varētu noslēgties ar 2:1 Beļģijas uzvaru, kas nozīmē, ka abas komandas gūs vārtus.

Spēles prognoze:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.72 (Pafbet)

Ja vēl neesi atradis savu 'īsto' totalizatoru, tad aplūko Latvijas totalizatoru piedāvājumu

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %