Jelgava - Valmiera

20/11/2020 (13:00)

Jansons
Jansons
19/11/2020 11:56

Iekavētās Latvijas futbola Virslīgas spēles rīt, 20. novembrī, aizvadīs četras vienības. Soli tuvāk bronzas godalgām centīsies nokļūt Valmieras futbolisti, kas izbraukumā spēkosies ar Jelgavu.

Virslīgas čempionātā Covid-19 ietekmētajā sezonā katra komanda aizvada 27 spēles jeb trīs apļus katrā vienreiz tiekoties ar katru. Kopumā aizvadītas jau 25 spēļu kārtas, taču vairākas komandas dažādu iemeslu dēļ iekavējušas vienu vai divas spēles. Rīt sagaidāms jau minētais Jelgava - Valmiera duelis, kā arī Liepāja savā laukumā uzņems RFS. Pēc rītdienas mačiem pa vienai iekavētai spēlei būs tikai Valmieras un Liepājas klubiem.

Pēc 23 spēlēm valmierieši iekrājuši 39 punktus. Viņiem priekšā, otrajā vietā, ar 60 punktiem neaizsniedzami ir RFS futbolisti. Tikmēr vidzemniekiem uz pēdām min trīs komandas - Ventspils, Spartaks un Liepāja. Trešās vietas izcīnīšana nozīmē ne tikai bronzas godalgas, bet arī iekļūšanu nākamās sezonas Eirokausos, kas nozīmē arī papildus finansējumu no UEFA. Cīņā par trešo pjedestālu, visticamāk, neiesaistīsies liepājnieki, kuri savu ceļazīmi uz Eiropas skatuvi nodrošināja uzvarot Latvijas kausa izcīņā.

Kamēr valmieriešu motivācija ir pavisam skaidra, tikmēr Jelgava jau gatavojas nākamajai sezonai. Zemgales klubs ieņem septīto pozīciju (21 punkts 24 spēlēs) un ir saglabājuši vietu Virslīgā. Pavisam nesen komanda atbrīvojās no vairākiem atslēgas spēlētājiem, tāpēc laukumā tiek sūtīti gados jauni spēlētāji, kā arī gandrīz tikai latvieši.

Jelgava zaudējusi savas pēdējās četras spēles, tikmēr Valmiera divreiz uzvarējusi un divreiz zaudējusi.

Komandas šosezon tikušās divas reizes, abās spēcīgāki izrādījās valmierieši. Jūlijā Jelgava savā laukumā atzina viesu pārākumu ar 1:2, bet mēnesī vēlāk Vidzemes vienība savā laukumā svinēja uzvaru ar 2:0.

Spēles prognoze:

Valmieras uzvara @ 1.95 (Betsafe)

Ja nevari izdomāt, kurā totalizatorā likmi veikt, tad ielūkojies šeit: Totalizatori LatvijāJansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %