Zenit St Peterburg - Borrusia Dortmund

08/12/2020 (19:55)

Jansons
Jansons
07/12/2020 03:21

Pirmo uzvaru UEFA Čempionu līgas 2020. gada sezonā centīsies gūt Krievijas premjerlīgas klubs Sanktpēterburgas Zenit, kas savā laukumā uzņems Vācijas grandu Dortmundes Borrusia.

  • Zenit piecās Čempionu līgas spēlēs nav guvusi nevienu uzvaru;
  • Iepriekšējā komandu duelī uzvaru izcīnīja Dortmundes klubs;
  • Piecās Čempionu līgas spēlēs Borrusia zaudējusi tikai vienreiz.

Dortmundes komanda Čempionu līgas F grupā iekrājusi desmit punktus pēc piecām spēlēm, ieņemot pirmo pozīciju. Punkts mazāk ir Itālijas Lazio vienībai, bet septiņus punktus guvusi Brugge. Lai gan Borrusia jau nodrošinājusi vietu izslēgšanas spēlēs, dortmundieši no grupas noteikti vēlas izkļūt kā pirmie, bet tā nodrošināšanai nepieciešama uzvara. Savukārt Zenit, kas jau zaudējusi cerības uz play-off un Eiropas līgu, dzīsies pēc goda uzvaras savās mājās.

Iepriekšējā komandu tikšanās reizē ar 2:0 labāka bija Borrusia. Toreiz abus vārtus guva jaunie talanti - Holanns un Sančo. Jāpiemin, ka pēdējās divās Vācijas komandas spēlēs nav piedalījusies norvēģu zvaigzne, kas iedzīvojusies savainojumā un, visticamāk, nepiedalīsies arī mačā pret Zenit.

Pēdējās desmit spēlēs Zenit klubs guvis tikai četras uzvaras, kamēr Borrusia pēdējie divi Čempionu līgas dueļi noslēgušies ar 3:0 uzvaru. Pastāv liela iespēja, ka ar šādu rezultātu noslēgsies arī spēle pret krieviem.

Spēles prognoze:

Dortmundes Borrusia uzvara @ 1.78 (Olybet)

Pirms veic likmi izlasi rakstu par Latvijā licencētajiem totalizatoriem

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %