Manchester City - Olympiacos Piraeus

03/11/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
02/11/2020 16:10

Otrdien UEFA Čempionu līgas C apakšgrupas mačā Mančestras City uzņems Pirejas Olympiacos. Pepes Gvardiolas trenētie futbolisti iepriekšējos mačos iesita trīs vārtus gan Porto, gan Marseille vārtos - vai tagad ir Grieķijas kluba kārta?

"Čempionu līgā tu nedrīksti kļūdīties, jo pēc tam var nākties saskarties ar sekām," atzina City galvenais treneris Pepe Gvardiola. "Mēs zinām, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm, ir jāuzvar spēles savā laukumā un jāgūst vismaz viena uzvara izbraukumā. To mēs paveicām Marseļā, bet tagad mums jānosargā savi punkti mājās. Tas ir iemesls, kāpēc rīt mums ir teicama iespēja veikt lielu soli pretim iekļūšanai nākamajā kārtā."

Kamēr Mančestras City starts Anglijas premjerlīgā ir salīdzinoši nepārliecinošs (11 punkti sešās spēlēs), Čempionu līgas ietvaros Gvardiolas skolotie spēlētāji savā laukumā ar 3:1 apspēlēja spēcīgo Portugāles čempionāta komandu Porto, bet ar 3:0 izbraukumā uzveica Francijas Ligue 1 vienu no finansiāli turīgākajiem klubiem Marseille. Pie tam, skatoties uz papīra, duelim pret Pirejas Olympiacos vajadzētu būt vieglākajam no iepriekš aizvadītajiem.

Grieķijas čempionāta komanda divās spēlēs ielaidusi tikai divus vārtus, bet iesitusi vēl mazāk - vienu. Pirejas klubs ar 0:2 piekāpās Porto vienībai, bet ar 1:0 uzveica Marseille.

Viss liecina, ka City-Olympiacos duelī drošu uzvaru vajadzētu izcīnīt Anglijas klubam, turklāt panākums, visticamāk, būs ar vairāk nekā vienu vārtu handikapu. Olympiacos ir zaudējuši 14 no 16 spēlēm Anglijā, kā arī ielaiduši 11 vārtus pēdējos četros Čempionu līgas izbraukumos.

Spēles prognoze:

Mančestras City handikaps (-1,5) @ 1.57 (Viensviens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Manchester City - Olympiacos Piraeus

Ja tev arī ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %