Chelsea - Rennes

04/11/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
03/11/2020 13:13

Trešdien, 4. novembrī, trešās kārtas mačus UEFA Čempionu līgā aizvadīs E, F, G, H apakšgrupas. Anglijas premjerlīgas klubs Chelsea savā laukumā uzņems Francijas čempionāta komandu Rennes.

"Mums ir nepieciešamais mērķis, lai šajās sacensībās tiktu ļoti tālu," uzskata Chelsea uzbrucējs Tīmo Verners. "Mēs šeit esam, lai uzvarētu Čempionu līgu un šogad pastāv labas izredzes. Mēs esam labi iesākuši mūsu ceļu, un mums vajadzīgs vienam no otra macītīes, lai saglabātu labas izredzes tikt pēc iespējas tālāk."

Chelsea-Rennes dueļa izteikti favorīts ir Londonas klubs, kas divos mačos izcīnījuši četrus punktus un ierindojas E grupas pirmajā pozīcijā. Tikpat punktu ir arī Sevilla vienībai, ar kuru londonieši pirmajā mačā nospēlēja neizšķirti 0:0. Otrajā spēlē Chelsea ar 4:0 sagrāva Krievijas klubu Krasnodar.

Tikmēr grupas nosacītā pastarīte Rennes iekrājuši vienu punktu, duelī ar Krasnodar cīnoties neizšķirti 1:1, bet otrajā kārtā piekāpjoties Sevilla ar 0:1.

Frenka Lamparda vadītajai Anglijas vienībai šogad ir uguņojošs uzbrukums, kur līdera lomu uzņemas Tīmo Verners, tomēr komandas aizsardzība citos mačos vēl mēdz pieklibot. Tas ir iemesls, kāpēc spēles ar Chelsea dalību var izvērsties ļoti rezultatīvas.

Spēles prognoze:

Chelsea handikaps (-1) @ 1.55 (Viensviens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Chelsea - Rennes

Ja tev arī ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot: "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %