Tottenham Hotspur - Fulham FC

13/01/2021 (22:15)

Jansons
Jansons
12/01/2021 13:28

Viena no Anglijas premjerlīgas līderēm Totenhamas Hotspur trešdien, 13. janvārī, savā laukumā uzņems Fulham FC vienību.

Hotspur visās sacensībās nav piedzīvojusi zaudējumu jau piecus mačus pēc kārtas, izcīnot četrus panākumus un vienu neizšķirtu. Premjerlīgā gan situācija ir mazliet sarežģītāka - pēdējos piecos mačos gūta tikai viena uzvara, vēl divus punktus iekrājot pēc neizšķirtiem. Jāpiemin, ka abas neveiksmes bija pret TOP klubiem - Liverpool (1:2) un Leicester (0:2).

Spurs premjerlīgā aizvadījusi 16 mačus, tajos iekrājot 29 punktus, kas Londonas klubu ierindo kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā. Tikpat punktu ir vēl trīs komandām, kas ieņem zemākas pozīcijas vārtu attiecības dēļ. Prognoze rakstīta pirms 12. janvāra spēlēm, tāpēc vietu sadalījums vēl var pamainīties. Dotajā momentā līderu godā ar 33 punktiem ir Liverpool un Mančestras United, kam ir labas iespējas izvirzīties pirmajā vietā, jo šovakar jāaizvada mačs pret Burnley.

Savukārt Fulham 15 dueļos guvuši vien 11 punktus, kas novieto tabulas 18. vietā 20 komandu konkurencē. Premjerlīgā londonieši nav uzvarējuši jau piecus mačus pēc kārtas - iekrāti četri neizšķirti un viens zaudējums.

Tottenham ir bijusi pārāka par Fulham komandu pēdējās piecās tikšanās reizēs. Divas no spēlēm noslēdzās ar Spurs vienu vārtu pārsvaru, pārējās ar divu vai vienā gadījumā trīs golu pārākumu. Jāmin, ka četros mačos abas komandas guva vārtus.

Tomēr gaidāmajā duelī, visticamāk, netiks pieredzēta vārtu jūra, mačam noslēdzoties ar rezultātu 2:0. Tottenham iepriekšējie 11 premjerlīgas mači beidzās ar mazāk kā 3.5 gūtajiem vārtiem, bet trīs no Spurs pēdējām piecām premjerlīgas uzvarām ir bijušas ar rezultātu 2:0. Arī Fulham cīņas nav bijušas ļoti rezultatīvas - komanda šosezon iesitusi tikai 13 vārtus, bet ielaidusi 23. Pēdējās četrās spēlēs fulhamieši iesituši un ielaiduši tikai divus vārtus.

Spēles prognoze:

Tottenham uzvara un mazāk kā 3.5 mačā gūtie vārti @ 2.09 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %