Sheffield United - Tottenham Hotspur

17/01/2021 (16:05)

Jansons
Jansons
14/01/2021 16:52


Uzvarēt un pietuvoties Anglijas premjerlīgas kopvērtējuma pirmajam trijniekam svētdien, 17. janvārī, centīsies Totenhamas Hotspur, kas viesosies pie neveiksmīgi spēlējošās Šefīldas United.

Totenhamas Hotspur šosezon 17 spēlēs iekrājusi 30 punktus, kas komandu ierindo kopvērtējuma tabulas sestajā pozīcijā. Līderes godā ar 36 punktiem ir Mančestras United, kam ar 33 seko Liverpool un 32 punktus guvušas trīs komandas - Mančestras City, Leicester un Everton.

Pēc 11 spēļu kārtām Žuzē Morinju trenētā Spurs bija čempionāta līdere, taču mainīgi uzrādītais sniegums pēdējos sešos mačos lika Londonas klubam gāzties no pagaidu troņa. Premjerlīgā Tottenham pēdējās sešās spēlēs izcīnījusi tikai vienu uzvaru un trīs neizšķirtus.

Tomēr londonieši nevar sūdzēties, jo viņu gaidāmajiem pretiniekiem Šefīldas United veicies daudz katastrofālāk - 18 dueļos gūta tikai viena uzvara un divi neizšķirti. Tikai likumsakarīgi, ka šefīldieši ierindojas tabulas pēdējā pozīcijā. Savu pirmo uzvaru United guva pagājušajā spēļu kārtā, kad ar 1:0 tika pārspēta Ņūkāslas United vienība. Tas pavisam noteikti bija ļoti svarīgs panākums, lai atgūtu komandas pārliecību saviem spēkiem.

Lai gan šajā mačā prognozēju Spurs uzvaru ar vismaz divu vārtu pārsvaru, iepriekšējos dueļos londoniešiem nemaz tik labi nav veicies - abu vienību pēdējās piecās tikšanās reizēs divreiz triumfēja United, divreiz mačs noslēdzās neizšķirti, bet tikai reizi panākumu svinēja Tottenham.

Spēles prognoze:

Tottenham handikaps (-1) @ 2.05 (Optibet)


Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %