Arsenal - Aston Villa

08/11/2020 (21:15)

Jansons
Jansons
06/11/2020 19:51

Otro uzvaru pēc kārtas Anglijas futbola Premjerlīgā centīsies gūt Londonas Arsenal vienība, kas savā laukumā uzņems Aston Villa futbolistus.

Pēc septiņām aizvadītām spēļu kārtām Arsenal izcīnījusi 12 punktus, ierindojoties kopvērtējuma devītajā pozīcijā. Pagājušajā kārtā londonieši izcīnīja svarīgu uzvaru izbraukumā, kur Old Trafford stadionā apspēlēja laukuma saimniekus Mančestras United.

Vietu augstāk, bet ar tik pat izcīnītiem punktiem, kopvērtējumā ierindojas Aston Villa, kuri gan aizvadījuši par vienu maču mazāk. Aston Villa izcēlās ar vienu no šīs sezonas skaļākajām uzvarām - mājās tika sagrauta čempionvienība Liverpool ar rezultātu 7:2. Astonieši šosezon arī pieveikuši spēcīgo Leicester komandu ar rezultātu 1:0.

Spēle, visticamāk, noslēgsies ar salīdzinoši maz gūtajiem vārtiem, ņemot vērā to, ka Arsenal septiņās spēlēs iesituši tikai deviņus vārtus, bet Aston Villa sešos mačos ielaiduši arī deviņus golus.

Lai gan Arsenal nav labākajā formā, saprotams, ka viņi ir mača favorīti. Pēc uzvarās pār United komanda noteikti ir guvusi nepieciešamās emocijas, lai turpinātu uzvaru ciklu arī pret Aston Villa.

Spēles prognoze:

Arsenal uzvara @ 1.68 (Pafbet)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Arsenal - Aston Villa

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot: "Prognozēt priekam"


Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %