Sevilla - Real Sociedad

09/01/2021 (15:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
07/01/2021 08:58

Kamēr Dons dziesmās ceļo uz Vārānasī, mēs domās uz Spāniju, kur sestdien La Liga ietvaros Sevilja uzņems viesus no Basku zemes – Sansebastjanas “Real Sociedad.” Sinoptiķi Andalūzijā sola lietainu un apmākušos pēcpusdienu, tādēļ “sevillistas” noteikti pacentīsies ienest sauli savu līdzjutēju sirdīs, izcīnot trīs punktus turnīra tabulā.

Sevilja turpina savu sliktāko La Liga startu kopš 2015./16. gada sezonas, taču izskatās, ka šobrīd ir panākusi lūzumu, kas ļauj nākotnē skatīties ar zināmu optimisma devu. Komanda nav zaudējusi pēdējas piecās līgas spēlēs pēc kārtas (3-2-0), un uzvara izcīnīta arī Spānijas Karaļa kausā. Pēdējo zaudējumu “Los Palanganas” piedzīvoja pērnā gada 5. decembrī, kad ar 0:1 piekāpās Madrides “Real”. Nedaudz pieskaroties vēstures tēmai - Sevilja pret “Real Sociedad” uzvarējusi pēdējās trīs savstarpējās mājas spēles.

Lai gan “Real Sociedad”, pretēji mājiniecei, aizvada labāko sezonu pēdējo četru gadu laikā, pēdējā laikā nav klājies viegli. Piecās iepriekšējās La Liga spēlēs izcīnīta tikai viena uzvara, kamēr piedzīvoti trīs zaudējumi un spēlēts neizšķirti 1:1 pret priekšpēdējās vietas pašreizējo īpašnieci “Osasuna”. Galvassāpes sagādā milzīgā lazarete. Savainojumu dēļ palīdzēt nevar Davids Silva, Adnans Januzajs, Načo Monreāls un vēl vesela virkne spēlētāju.

Spēles prognoze:

Sevilla uzvara @ 2.25 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %