Sassuolo - Genoa

06/01/2021 (16:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
05/01/2021 17:03

Turpinoties Epifānija dienai Itālijā, “Sassuolo” A sērijas ietvaros uzņems sīksto un nepiekāpīgo “Genoa”. Likmes ir augstas abām komandām. Kamēr mājiniece cīnās par vietu Eirokausu zonā, dženovieši jau trešo gadu pēc kārtas – par palikšanu A sērijā.

“Sassuolo” A sērijas tabulā šobrīd ieņem 6. vietu. 15 spēlēs izcīnītas septiņas uzvaras, piecreiz spēlēts neizšķirti un piedzīvoti trīs zaudējumi. Zaļganmelnajiem gan vairāk ir veicies izbraukumā, ne mājās. Viesos astoņās spēlēs izcīnīti 17 punkti, kamēr septiņās mājas spēlēs vien deviņi.

Dženova ar vienpadsmit izcīnītiem punktiem 15 spēlēs tabulā ieņem necilo 19. vietu, taču pat viens punkts ļautu vismaz uz brīdi izkļūt no izkrišanas zonas. “Grifi” septiņās izbraukuma spēlēs uzvarējuši vienreiz, kamēr trīs reizes spēlējuši neizšķirti un piedzīvojuši tikpat daudz zaudējumu. Pēdējās četrās A sērijas spēlēs “Genoa” vienreiz uzvarējusi, vienreiz zaudējusi un divas reizes spēlējusi neizšķirti. 1:1 pret Romas “Lazio” un 2:2 pret “AC Milan”. Abās iepriekš minētajās spēlēs bukmeikeri neizšķirtu bija novērtējuši ar koeficientu 4.00 vai augstāku. Taču dženoviešiem par to viens pīpis…

Spēles prognoze:

Neizšķirts @ 4.00 (Betsafe)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %