Helovīna vakarā ​aizvadītais Kristapa Zuša un Ņikitas duelis cīņu šovā LNK ​Fight Night 17​ izvērtās par īstu cirku, jo vakara galvenā cī� Zuša un Smirnova cīņa beidzas ar abpusēju diskvalifikāciju

Zuša un Smirnova cīņa izvēršas par 'cirku'

Bokseris Kristaps Zutis

Helovīna vakarā Studio-69 telpās aizvadītais Kristapa Zuša un Ņikitas duelis cīņu šovā LNK Fight Night 17 izvērtās par īstu cirku, jo vakara galvenā cīņa tika apturēta.

Smirnovs un Zutis smagsvaru kategorijas ringā jau reizi bija tikušies - pirms pāris gadiem spēcīgāks bija Zutis. Tomer šī cīņa nebija oficiāla un neuzrādās abu profesionālā boksa uzvaru-zaudējumu bilancēs. Pirms mača Kristapa Zuša bilance bija 7-1-2, bet Smirnova 5-0.

Smagsvaru cīkstoņu boksēšanās šovs tika reklamēts kā galvenais vakara notikums, kurā sportistiem uzvarētāju vajadzēja noteikt četru raundu laikā. Cīņa izvērtās šķietami personiska, jo tā bija asa, saraustīta un visnotaļ neprofesionāla. Abiem bokseriem tika atņemts pa punktam par nedisciplinētību.

Trešajā raundā bokseri kārtējo reizi saķērās klinčā, taču Smirnovs par rupjību saņēma vēl vienu soda punktu. Atsākoties cīņai, pēc pāris sekundēm, abi sportisti atkal atradās klinčā. Šoreiz pacietības mērs beidzās Zutim, kurš pretinieku norāva zemē, pie tam veica kustību ar kāju pretinieka virzienā, kas izskatījas pēc mēģinājuma iespert pie zemes guļošajam Smirnovam. Epizode beidzās ar to, ka Smirnovs saķēra Zuti aiz kājas un tiesnesis lika punktu profesionālā boksa cīņai, ko eksperti var traktēt par īstu cirku un neprofesionalitātes augstāko punktu.

Pēc tiesneša signāla par cīņas beigām, Zutis uzskatīja, ka Smirnovs ir saņēmis diskvalifikāciju un sāka svinēt uzvaru. Turpinājumā Smirnovs centās atkārtoti uzbrukt pretiniekam, uz ko Zutis labprātīgi centās atbildēt. Sportistiem pa vidu stājās tiesnesis un Latvijas Profesionālā boksa federācijas prezidents Andrej Ahmedovs. Bokseri turpināja apmainīties ar dažādām glaimojošām replikām.

Cīņa beidzās ar abu bokseru diskvalifikāciju.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Dinamo' piedzīvo jau septīto zaudējumu pēc kārtas