VAR trīs reizes izlīdz 'Barcelona', kas gūst svarīgu panākumu Turīnā

Barcelona futbolisti atzmē vārtu guvumu

UEFA Čempionu līgas E, F, G, H grupu dueļos tika aizvadītas otrās kārtas spēles. Futbola sekotāju kārotajā grandu sadursmē, kur savā starpā spēkojās spāņu smagsvars Barcelona un titulētā Itālijas komanda Juventus, uzvaru ar 2:0 izcīnīja barselonieši. Šajā mačā Turīnas uzbrucējs Alvaro Morata guva trīs vārtus, taču nevienu no tiem neieskaitīja, jo visos gadījumos pēc VAR sistēmas atkārtojuma noskatīšanās tika fiksēts aizmugures stāvoklis.

Mājinieku Juventus rindās nevarēja doties uzbrukuma līderis Krištianu Ronaldu, kurš atkārtoti saņēma pozitīvu Covid-19 testa rezultātu. Tāpat itāļu klubam palīdzēt nevarēja aizsargi Džordžo Kjellīni un Mateiss de Lihts, kuri ārstē savainojumus. Tikmēr Barcelona starta vienpadsmitniekā, pēc zaudējuma Spānijas čempionāta El Classico pret Madrides Real vienību, bija vairākas izmaiņas. Sākumsastāvā devās Usmans Dembelē, Antuāns Grīzmans un Miralems Pjaničs. Tikmēr piespiedu kārtā (diskvalifikācijas dēļ) laukumā nevarēja doties Žerārs Pikē, kura vietā spēlēja Ronaldu Arauho.

Jāpiemin, ka dienu pirms dueļa no Barcelona prezidenta amata atkāpās līdzjutēju un it īpaši komandas līdera Lionela Mesi nīstais prezidents Žuzeps Marija Bartameu.

Viesi no Spānijas mača vadībā izvirzījās jau 14. minūtē, kad pēc Mesi piespēles, no viena laukuma puses uz otru, bumbu saņēma Usmans Dembelē, kurš izpildīja tālsitienu - bumba ar rikošeta palīdzību ielidoja Juventus vārtos.

Minūti vēlāk mājinieki izlīdzināja rezultātu, taču Moratas svinības aprāva tiesnesis, kurš vārtus neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ. Spānis bumbu vārtu tīklā sita arī 30. un 55. minūtē, tomēr arī tad rezultāts uz tablo nemainījās, jo uzbrucējs atradās aizmugures stāvoklī.

Jau pamatlaika beigās Juventus soda laukumā tika nogāzts uzlēcošā zvaigzne Ansu Fati. 11 metru soda sitienu izpildīja Mesi, kurš bija precīzs - 2:0.

UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīrs turpināsies jau nākamajā nedēļā otrdien un trešdien.

E, F, G, H grupu rezultāti un tabulas:

E grupa:

Krasnodar - Chelsea 0:4

Sevilla - Rennes 1:0

Tabula (S - spēles, U - uzvaras, N - neizšķirti, Z - zaudējumi, VA - vārtu attiecība, P - punkti):

4. Basaksehir S - 2, U - 0, N - 0, Z - 2, VA: - 4, P - 0

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Latvijas kausā būs jauns čempions: trofeju dalīs Kurzemes derbijā