Iepriekšējā rakstā “Bundeslīgas spēļu apskati un prognozes” Speletajiem.com komanda prognozēja Vācijas futbola Bundeslīgas sestdienas maču izn� Bundeslīgas pēcspēļu apskats un prognožu rezultāti (27

Bundeslīgas pēcspēļu apskats un prognožu rezultāti (27. kārta)

Futbola Bundeslīga

Aizvadītajā rakstā Bundeslīgas spēļu apskati un prognozesSpeletajiem.com komanda prognozēja Vācijas futbola Bundeslīgas sestdienas maču iznākumus. Kopumā uz piecām spēlēm tika veiktas 13 prognozes, no kurām astoņas bija precīzas. Īsos vilcienos apskatījām, kāpēc prognožu precizitāte nebija augstāka.

Leverkūzenes Bayer jaunā zvaigzne Havercs atzīmē golu

Menhengladbahas “Borrusia ” ar 1:3 atzina Leverkūzenes “Bayer” pārākumu. “Speletajiem.com” prognozēja, ka: 1) Tiks gūti vairāk kā 2.5 vārti ( Over 2.5 Match Goals) ; 2) Abas komandas gūs vārtus ( Both teams to score); 3) Spēle noslēgsies neizšķirti ( Draw).

Abas komandas guva vārtus un kopējā iesisto vārtu summa bija virs 2.5, taču neveiksmīga izrādījās prognoze, ka spēle beigsies neizšķirti. Pirmkārt, jāpiemin, ka veikt likmes uz neizšķirtu rezultātu vienmēr ir riskanti. Spēles lūzuma punkts bija 56. minūte, kad “Borrusia” uz saviem vārtiem nopelnīja 11 metru soda sitienu, tikai četras minūtes pēc tam, kad viņi bija izlīdzinājuši spēles rezultātu. Protams, jāuzslavē arī 20 gadus vecā “Bayer” uzbrucēja Kaja Haverca darbības uzbrukumā, gūstot komandas pirmos divus vārtus. Pēc soda sitiena spēles rezultāts bija 1:2, pēc kura Menhengladbahas komanda nespēja atrast veidus, kā uzlauzt pretinieku aizsardzību. Domājot vairāk par uzbrukumu un mazāk par aizsardzību, “Borrusia” 81. minūtē ielaida trešos vārtus, kas arī noteica spēles gala iznākumu.

Freiburg” ar 0:1 piekāpās Brēmenes “Werden” . Prognozes bija: 1) “Freiburg” uzvara ( Freiburg To Win) 2) Tiks gūti vairāk kā 1.5 vārti ( Over 1.5 Match Goals).

Spēles pavediens bija “Freiburg” rokās, tomēr ātri ielaistie vārti 19. minūtē satricināja sezonu labi iesākušo “Freiburg”. Mājiniekiem bija lielāka bumbas kontrole – 61% pret Brēmenes 39%. Arī sitieni vārtu rāmi bija krietni vairāk – astoņi pret trīs. “Freiburg” pamanījās neizmantot vairākas izcilas vārtu gūšanas iespējas, turklāt komanda spēles 89. minūtē guva vārtus, kurus ar video tiesneša asistenta (VAR) sistēmas palīdzību, nolēma neieskaitīt aizmugures stāvokļa dēļ.

Hoffeinheim futbolists izšļūcienā izsit bumbu

Paderborn” nospēlēja neizšķirti ar 1:1 pret “Hoffenheim”. Prognozes bija: 1) Likme bez neizšķirta uz “Hoffeinheim” uzvaru ( Draw No Bet “Hoffenheim” To Win) ; 2) Tiks gūti mazāk kā 2.5 vārti ( Under 2.5 Match Goals).

Likme bez neizšķirta uz “Hoffenheim” uzvaru bija ar nolūku, ka spēle var noslēgties bez uzvarētāja noteikšanas. Lai gan mačs iesākās ar “Hoffenheim” ātru vārtu guvumu ceturtajā minūtē, uz to piecas minūtes vēlāk ar precīzu raidījumu atbildēja arī pretinieku komanda. Pēc tik ātriem diviem vārtu guvumiem abām prognozēm nebija iespējams būt pareizām. Veiksmīgs izrādījās minējums, ka tiks gūti mazāk kā 2.5 vārtu.

Dortmundes līderi svin vārtu guvumu

Wolfsburg” ar 0:2 savā stadionā piekāpās Dortmundes “Borrusia” vienībai. “Speletajiem.com” prognozes bija: 1) Dortmundes uzvara ( “Dortmund” To Win); 2) Abas komandas gūs vārtus ( Both teams to score); 3) Erlings Hālands gūs vārtus ( Erling Haaland To Score).

Spēlē ar visai maz vārtu gūšanas iespējām pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dortmundes komanda. Tikmēr “Wolfsburg” pie rezultāta 0:1 raidīja bumbu pa dortmundiešu vārtu konstrukciju, bet par vismaz vienu vārtu guvumu pacīnīties traucēja Fēliksa Klausa nopelnītā sarkanā kartīte spēles 82. minūtē. “Borrusia” rindās vārtu gūšanas “garšu” mazliet ir pazaudējis norvēģu talants Erlings Hālands, kurš pēdējos piecos mačos guvis tikai vienus vārtus. Tas var būt saistāms arī ar to, ka komandas pievērš īpašu uzmanību uzbrucēja segšanai.

Millera un Levandovska saspēle atnes vārtus

Minhenes “Bayern” rezultatīvā mačā ar 5:2 pārspēja Frankfurtes “Eintracht” . Prognozētais: 1) “Bayern” uzvara ( “Bayern” To Win) 2) “Bayern” handikaps (-2), (“Bayern” (-2)); 3) Tiks gūti vairāk kā 2.5 vārti (Over 2.5 Match Goals)

Visas trīs Betsafe liktās prognozes īstenojās uz futbola laukuma, lai gan pie Minhenes komandas vadības ar 3:0, “Eintracht” guva ātrus divus vārtus, kas varēja izmainīt spēles gaitu. Tomēr minhenieši turpināja rādīt spēles pirmajā daļā uzrādīto sniegumu, tādējādi atgūstot ērto trīs vārtu vadību.

Speletajiem.com komanda