UFC atgriežas jau šo sestdien!

Speletajiem.com
Speletajiem.com
07/05/2020 23:10
Facebook icon Twitter icon Reddit icon

Kamēr pārējie sporta veidi ir nopauzēti, UFC ir gatavs atsākt darbību.

Ultimate Fighting Championship (UFC) prezidents Dana White lepojās ar to, ka viņam ir izdevies noturēt savu solījumu par to ka UFC būs pirmais sporta veids, kas tiks atsākts pēc tam, kad COVID-19 uzlika pauzi normālai dzīvei.

To nebija grūti ievērot vērojot jaunāko reklāmas video, lai reklamētu šīs nedēļas nogales (Sestdiena, 9. maijs 2020. gads) UFC 249 maksā-par-skatīšanos (PPV) pasākumu, ko būs iespējams vērot ESPN+ translācijā no VyStar Veterans Memorial arēnas Džeksonvillā, Floridā. Kurā tiekoties Tony Ferguson un Justin Gaethje tiks noteikts Vieglās svara kategorijas čempions, kā arī to, kurš no sportistiem stāsies pretī Khabib Nurmagomedov.

View this post on Instagram

A post shared by Dana White (@danawhite) on

Dana White ar reklāmas video dalījās savā Instagram kontā. Klips sākās ar paziņojumu par to ka vairākas profesionālā sporta līgas, kā NBA, MLB un NHL pārtrauc savas sezonas sakarā ar Corona vīrusu. Tad turpinājumā tiek pāriets uz UFC, kas neskatoties uz pāris mēnešu pauzi, ir atradis veidu, kā atgriezties agrāk nekā vēlāk.

Dana White cer, ka citas sporta līgas sekos viņa piemēram un mēģinās atsākt savas sezonas, ja visi trīs ieplānotie UFC pasākumi noritēs bez aizķeršanās. Turklāt UFC prezidents ir atvērts un gatavs dalīties ar dokumentāciju, ko bija jāsagatavo, lai varētu atsākt savu līgu.

UFC 249 laikā tiks aizvadīta arī cīņa, kurā Henry Cejudo centīsies aizstāvēt savu čempiona jostu pret Dominick Cruz. Kā arī smagsvara kategorijā tiks aizvadīta cīņa starp Francis Ngannou un Jairzinho Rozenstruick.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu par to, kāpēc futbola fani var priecāties

Speletajiem.com komanda