Tuhels nomaina Lampardu un pārņem 'Chelsea' vadības grožus

Tomass Tuhels


Pirms divām dienām no Anglijas premjerlīgas kluba Londonas Chelsea galvenā trenera amata tika atlaists Frenks Lampards. Jau nākamajā dienā komandas grožus pārņēma Tomass Tuhels, kurš pirms mēneša tika atbrīvots no Parīzes Saint-Germain.

"Mēs visi cienām Frenka Lamparda ieguldīto darbu un atstāto mantojumu Chelsea klubā, taču tajā pašā laikā nevaru sagaidīt, kad satikšu savu jauno komandu un varēsim spēkoties pašā aizraujošākajā futbola līgā. Esmu pateicīgs, ka varu būt daļa no Chelsea ģimenes," kluba mājaslapā citēts jaunais treneris Tuhels.

Ziņots, ka ar Vācijas futbola ekspertu parakstīs līgums uz 18 mēnešiem ar iespēju to pagarināt vēl uz sezonu.

"Nekad nav bijis viegli mainīt galveno treneri sezonas vidū, taču esam ļoti priecīgi, ka esam vienojušies ar vienu no Eiropas labākajiem treneriem - Tomasu Tuhelu. Gan šajā, gan nākamajās sezonās vēl ir daudz jācīnās un tikpat jāsasniedz," par jaunieguvumu priecājās Chelsesa direktore Marina Granovska.

Šo sezonu Chelsea iesāka visai veiksmīgi - pēc 11 spēļu kārtām komanda ierindojās kopvērtējuma trešajā vietā. Tāpat tika sasniegts Eiropas līgas izslēgšanas turnīrs. Tomēr pēdējā pusotra mēneša laikā Londonas kluba spēle ir pamatīgi sašķobījusies, jo astoņos premjerlīgas duelos gūtas tikai divas uzvaras, kas komandu atmetis uz tabulas devīto pozīciju. No līderes Mančestras City, kuras kontā ir 41 punkts, Chelsea atpaliek par 12 punktiem.

Tuhels nedaudz vairāk kā pirms mēnešā tika atstādināts no PSG komandas galvenā trenera krēsla. Viņa vietā stājās kādreizējais PSG spēlētājs Maurisio Početino. Tuhels divos ar pusi gados pie PSG stūres izcīnīja kopumā sešas trofejas, četras no tām 2019./2020. gada sezonā. Vācietis arī pirmo reizi kluba vēsturē ieveda Parīzes klubu UEFA Čempionu līgas finālā. Speciālists strādājis arī Vācijas komandās Dortmundes Borussia un Mainz.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Apkārt jau gads, bet brūces nedzīst - Kobes Braienta traģisko bojāeju pieminot

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!