Spānijas futbola kausa izcīņas 1/16 finālā fiasko piedzīvoja titulētais Madrides ​Real​ klubs, kas izbraukumā ar 1:2 papildlaikā piekāpās treš Zidāna komanda nespēja uzvarēt trešās līgas klubu

Trešās līgas klubs Spānijas kausā izslēdz diženo Madrides 'Real'

Trešās līgas komanda Spānijas kausā pārspēj Madrides Real

Spānijas futbola kausa izcīņas 1/16 finālā šokējošu fiasko piedzīvoja titulētais Madrides Real klubs, kas izbraukumā ar 1:2 papildlaikā piekāpās trešās līgas komandai Alcoyano.

Pirmajai Spānijas kausa kārtai pārkāpa visas La Liga komandas, bet jau otrajā vairākām nācās izstāties. Piemēram, augstākās līgas līdere Madrides Atletico ar 0:1 piekāpās trešās līgas komandai Cornella. Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī Celta Vigo, kas ar 2:5 atzina Ibiza pārspēku. Tikmēr Real uzveikusī Alcoyano iepriekšējā kārtā izslēdza citu La Liga klubu Huesca.

"Kad tu spēlē pret trešās divīzijas klubu, tev ir jāuzvar, bet mēs to nespējām," pēc spēles atklāja Madrides galvenais treneris Zinedins Zidāns. "Tā gadās. Es uzņemos atbildību par zaudējumu. Mums jāturpina smagi strādāt."

Lai gan Madrides Real izteikti dominēja gan bumbas kontrolē (73% pret 27%), gan sitienos pa vārtiem (11:3 vārtu rāmī), bumbas trešās līgas kluba vārtos tik viegli nekrita. Vadībā valsts čempioni izvirzījās tikai 45. minūtē, kad pēc Marselu centrējuma ar galvu precīzi sita Eders Militau. Otrajā puslaikā Zinedina Zidāna skolotajai vienībai neizdevās pārsvaru dubultot, bet tieši otrādi - 80. minūtē Alcoyano spēlētājs Hosē Selboss pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu - 1:1. Turpinājumā Alcoyano spēja maču aizvilkt līdz papildlaikam.

Papildlaikā madridieši daudz uzbruka, pie tam Alcoyano 110. minūtē palika mazākumā. Tomēr piecas minūtes pēc tam vārtus pretuzbrukumā guva tieši Alcoyano. No vārtu priekšas uzvaru pār Real atnesa Huanana Kazanova precīzais sitiens. Trešās līgas klubs līdz pat spēles beigām spēja noturēt pārsvaru un svinēja vēsturiski lielāko kluba uzvaru.

"Mēs ticējām, ka varam uzvarēt šo spēli pat pēc sarkanās kartītes iegūšanas," atklāja Alcoyano treneris Vinsents Parass. "Šo uzvaru mēs atcerēsimies pat pēc 15 vai 20 gadiem."

1/16 finālos zaudējumu piedzīvoja vairākas augstākās līgas komandas - Alaves, Cadiz, Eibar, Elche. Ceturtdien mačus vēl aizvadīs Bilbao Athletico, kas spēkosies ar Ibiza, kā arī Barcelona, kas ciemosies pie Cornella.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Porziņģa teicamais sniegums palīdz sakaut Saboņa 'Pacers'