'The Athletic': 'Wizards' atlaiž Pasečņiku

Bijušais Wizards basketbolists Anžejs Pasečņiks

Nacionālās baketbola asociācijas (NBA) klubs Vašingtonas Wizards izlēmis atbrīvoties no latviešu spēlētāja Anžeja Pasečņika, ziņo Ziemeļamerikas medija The Athletic apskatnieks Freds Kacs.

Lai gan Pasečņiks jau pērnās sezonas izslēgšanas spēlēs, kas notika Orlando burbulī, tika pie visai minimāla spēles laika (neskatoties uz to, ka komandā iztrūka virkne vadošo spēlētāju), Vašingtonas Wizards novembrī nolēma latvieti paturēt līdz šī gada 1. februārim ar atalgojumu 350 000 ASV dolāru. Tomēr šajā periodā Pasečņikam neizdevās pierādīt savu lietderību, laukumā tiekot tikai vienā regulārā čempionāta spēlē.

Pērn Vašingtonas klubs ar Pasečņiku parakstīja trīs gadu līgumu. Līdz ar to iepriekšējā sezonā centra spēlētājs debitēja Ziemeļamerikas basketbola mekā, laukumā dodoties 27 spēlēs un vidēji spēlējot 16 minūtes. To laikā viņš guva 5,8 punktus un savāca 4,0 bumbas zem groziem.

NBA Pasečņiks nokļuva pēc 2017. gada jauno spēlētāju drafta, kad viņu pirmajā kārtā ar 25. numuru izvēlējās Orlando Magic, kas viņu uzreiz aizmainīja uz Filadelfijas 76ers komandu. Vēlāk Filadelfijas klubs no latvieša atteicās.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Bļugers 100. NHL spēlē rezultatīvi piespēlē, 'Penguins' svin uzvaru 'bullīšos'

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!