ASV reģistrētā pasaules tūres komanda ​Trek-Segafredo​ paziņojusi par sadarbības turpināšanu vēl uz diviem gadiem ar Latvijas riteņbraucēju Tom Skujiņš pagarina līgumu ar 'Trek-Segafredo' komandu

Skujiņš paraksta jaunu līgumu ar 'Trek-Segafredo' komandu

Toms Skujiņš

ASV reģistrētā pasaules tūres komanda Trek-Segafredo pirmdien, 2. oktobrī, paziņojusi par sadarbības turpināšanu vēl uz diviem gadiem ar 29 gadus veco Latvijas profesionālo riteņbraucēju Tomu Skujiņu.

"Toms kopš pievienošanās mums savu lomu ir nostiprinājis kā komandas pamatvērtību," par līguma pagarināšanu komentējusi komanda. "Trīs gadu laikā viņš sevi ir pierādījis ar vairākiem spilgtiem rezultātiem, tostarp neaizmirstamu uzvaru Kalifornijas tūres posmā un Varēzes viendienu velobraucienā. Daudzveidīgais braucējs ir sācis sekmīgi uzņemties komandas kapteiņa pienākums, kas viņam arī patīk!"

Jaunais līgums ar Trek-Segafredo komandu Skujiņam ir pagarināts līdz 2022. gada sezonas beigām. Latvijas riteņbraucējam arī turpmāk būs iespēja piedalīties visaugstākās raudzes viendienu un daudzdienu velobraucienos.

"Esmu patiesi priecīgs un, vienlaikus, pateicīgs komandai par atbalstu un ticību maniem spēkiem," atklāja Skujiņš. " Trek-Segafredo man ir palīdzējusi augt kā sportistam. Nākamo divu sezonu laikā es vēlos sekmīgi startēt Giro d'Italia grandtūrē. Vēlos saglabāt virzienu, kuru esmu uzsācis – būt gan komandas kapteinim, gan laiku pa laikam doties pēc rezultāta pašam. Gribu būt noderīgs komandai, cik vien varu, neatkarīgi no sacensībām!"

Toms Skujiņš pirmo līgumu ar Trek Segafredo komandu noslēdza tieši pirms 2018. gada sezonas. Pēc divām labām sezonām latvieša izpildījumā, pērn līgumu pagarināja vēl uz gadu. Trīs gadu laikā Skujiņš kļuvis par vienu no komandas pamatvērtībām, apliecinot sevi kā lielisku komandas spēlētāju, kā arī braucēju, kurš prot izmantot iespējas un cīnīties par labu rezultātu.

Komandas kreklā latvietis trīs sezonu laikā guvis piecas uzvaras, kā arī vairākus goda pjedestālus. Šogad Skujiņš var lepoties ar izcīnīto augsto otro pozīciju Tour de France grandtūres astotajā posmā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Zuša un Smirnova cīņa izvēršas par 'cirku'

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!