Skrill ir debeta maksājumu karte, kuru iespējams izmantot virtuāli, bez piesaistīta bankas konta. Tā aizvien vairāk iemanto popularitāti cilvēku vidū Skrill - ērta un droša fiziskā un virtuālā maksājumu karte

Skrill - ērta un droša maksājumu karte

Skrill maksājumu metodes

Skrill Mastercard karte ir debeta maksājumu karte, kuru iespējams izmantot virtuāli, bez piesaistīta bankas konta. Tā aizvien vairāk iemanto popularitāti cilvēku vidū, jo pilda funkcijas, kuras nespēj veikt parasta, vienai bankai piesaistīta maksājumu karte.

Skrill karte ir alternatīva Paypal kontam, turklāt tā piedāvā daudz vairāk iespēju.

Skrill var lietot divos veidos - tikai virtuāli vai virtuālā un fiziskā veidā:

1) Skrill Virtual Mastercard lietotājam ir iespējams izveidot kontu Skrill mājaslapā un to izmantot dažādiem interneta maksājumiem, bet ne fiziskai naudas izņemšanai no bankomātiem vai maksājumiem veikalos.

2) Skrill Mastercard lietotājs var izveidot kontu Skrill mājaslapā un pasūtīt uz mājām karti fiziskā veidolā, tādējādi spējot veikt darījumus gan internetā, gan savā ikdienā.

Izmantojot Skrill karti, iespējams pārsūtīt dažādu valūtu naudas līdzekļus no gandrīz jebkuras pasaules valsts. Lai to izdarītu nepieciešams vienīgi otra lietotāja e-pasts. Arī komisijas maksa maksājumiem ir salīdzinoši zema un izdevīga.

Skrill ir viena no retajām vietnēm, kur uz kontu ir iespējams pārsūtīt arī bitcoin, kas automātiski transfomējas naudas formātā, lai to var izmantot ikdienas tēriņiem.

Skrill – īpaši atzīts tiešsaistes azartspēļu tīkotāju vidū

skrill

Skrill, kā arī Neteller ir plaši izmantoti tiešsaistes totalizatoru un kazino lietotāju vidū. Ērtais E-maks, kura izveidei nav vajadzīgs piesaistīt īstu bankas kontu, ir plaši atzīts interneta lietotāju vidū savas parocīgās lietošanas dēļ.

Interneta totalizatoru lietotājiem ļoti svarīga ir izmaksas ātrums. Skrill sadarbojas ar vairākām ārzemju gambling saitēm (viena no tām ir 1xbet), tāpēc nauda E-maciņā ieripo salīdzinoši ātri. Ar Skrill palīdzību klients nodrošina sev drošību, ātrumu un privātumu.

Reģistrējies Skrill mājaslapā spiežot ŠEIT.