Sevastova uzvar Berlīnes paraugturnīrā

Sevastova kļūst par čempioni

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova svētdien, 19. jūlijā, triumfēja Berlīnē notikušajā Bett1 Aces paraugturnīrā.

Pasaules tenisa ranga 43. rakete Anastastija Sevastova finālā tikās ar čehieti Petru Kvitovu, kuru uzveica ar 3-6, 6-3 un 10:5.

Pirmo setu veiksmīgāk iesāka Latvijas sportiste, taču abpusēji apmainoties ar pretinieces serves laušanu, spēcīgāka izrādījās planētas 12. rakete Kvitova.

Otrais sets noritēja līdzīgā manierē, kamēr astotajā geimā liepājniece lauza pretinieces servi un turpinājumā nokārtoja setā uzvaru ar 6-3. Turnīra uzvarētāja tika noskaidrota supertaibreikā, kurā Sevastova ieguva ātru 5:1 pārsvaru, beigās mačam liekot punktu ar rezultātu 10:5.

Turnīrs ar 100 000 eiro prēmiju fondu iedalījās divās daļās. Pirmais turnīrs norisinājās uz zāles seguma kortiem, taču lietus dēļ tas netika pabeigts. Uz zālāja latviete pusfinālā divos setos piekāpās ukraiņu sportistei Jeļinai Svitoļinai.

Otrais turnīrs, kurā Sevastova nule kā izcīnīja čempiones titulu, notika uz cietā seguma. Jāpiemin, ka visa turnīra gaitā latviete, pēc vietas rangā un bukmeikeru domām, bija nosacīts otrais numurs. Pirmajā spēlē sportiste ar 6-1, 6-4 uzveica Nīderlandes tenisisti Kiki Bertensu, bet pusfinālā ar parliecinošu 6-1, 6-1 apspēlēja Svitoļinu.

Sevastova oficiālās spēles nav aizvadījusi kopš februāra beigām. Plānots, ka pēc pusotras nedēļas viņa Tallinā piedalīsies Latvijas - Igaunijas izlašu mačsacīkstē, ziņo medijs LETA.

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) sezona atsāksies 3.augustā Palermo.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Bingo - kur, kā un kāpēc spēlēt?

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!