'Sarkanie velni' piekāpjas turnīra pastarītei Šefīldas 'United'

Anglijas premjerlīgas 20. kārtā viena no turnīra līderēm Mančestras United savā Old Trafford stadionā ar 1:2 piekāpās turnīra pastarītei Šefīldas United, tādējādi neizmantojot iespēju pakāpties uz kopvērtējuma pirmo pozīciju.

Mančestras United premjerlīgā nebija zaudējusi jau 13 spēlēs pēc kārtas, izcīnot desmit uzvaras un trīs neizšķirtus. Pēdējā kārtā izbraukumā ar 2:1 tika apspēlēta Fulham vienība. Komanda bija iedegusies un nekas neliecināja, ka Šefīldas klubs varētu apstādināt Ūles Gunnara Sulšēra vadītās komandas skrējienu. Šobrīd ar 40 punktiem 20 spēlēs United ieņem kopvērtējuma otro pozīciju. Par punktu vairāk, bet spēli rezervē, ir otra Mančestras pilsētas komanda City. Trijnieku ar 39 punktiem noslēdz Leicester, kas paralēlajā mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Liverpūles Everton.

Mača rezultātu 23. minūtē pēc stūra sitiena atklāja Šefīldas United, kuras rindās bumbu ar galvu vārtos raidīja Kīns Braiens - 0:1. Protams, ka sarkanie velni, kuriem pirmajā puslaikā bija gandrīz 80% bumbas kontroles, metās atspēlēties. 30. minūtē vārtus guva Marsiāls, taču tie netika ieskaitīti, jo tika fiksēts pārkāpums pret vārtsargu.

Otrajā puslaikā saglabājās mājinieku milzīgais teritoriālais pārsvars. 64. minūtē Mančestras komanda pēc stūra sitiena panāca neizšķirtu. Otros vārtus šosezon guva kādreizējais šefīldietis Harijs Magvairs - 1:1.

Sarkanie velni turpināja spiest pretinieku, taču 74. minūtē tika sodīti. Mājinieku pasivitāte aizsardzībā tika sodīta ar bumbas atņēmšanu. Bumba tālāk tika novirzīta soda laukumā esošajam Oliveram Burkam, kurš brīvi uzsita pa vārtiem. Pa ceļam bumba skāra United aizsargu un ielidoja Mančestras vārtos - 1:2. Spēcīgā premjerlīgas komanda spēles turpmākajā daļā nespēja atspēlēties un piedzīvoja pirmo zaudējumu kopš novembra. Tikmēr šis bija Šefīldas otrs panākums šosezon, kas gan to neizceļ no pēdējās vietas kopvērtējumā.


Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Porziņģim sliktākais +/- rādītājs zaudējumā pret 'Jazz'