Anglijas futbola premjerlīgas 2021. gada pirmās dienas mačos Mančestras ​United​ ar 2:1 pārspēja Birminhemas ​Aston​ ​Villa ​vienību Mančestras 'United' ar 2:1 uzveica 'Aston Villa'

'Sarkanie velni' panāk Liverpūli, 'Everton' paklūp savā laukumā

Mančestras United futbolists

Anglijas futbola premjerlīgas 2021. gada pirmās dienas mačos Mančestras United ar 2:1 pārspēja Birmingemas Aston Villa vienību, tādējādi kopvērtējumā panākot līderi Liverpool, bet Everton savā laukumā ar 0:1 piekāpās Vesthemas United.

Mančestras United rezultātu atklāja 40. minūtē, kad pēc Ārona Van-Bisakas centrējuma ar galvu precīzi sita Antonī Marsiāls - 1:0. Tas bija Francijas futbolista sezonas otrais vārtu guvums. Mača turpinājumā jāuzteic Mančestras kluba vārtsarga Dāvida De Hejas izcilais sniegums, tomēr 58. spānim nācās kapitulēt. Pēc Džeka Grīliša piespēles izlīdzinājuma golu guva Bertāns Traore. Uzvaras vārtus Sarkanie velni guva jau pavisam drīz - vienā no nākamajiem uzbrukumiem tika nopelnīts 11 metru soda sitiens. Uz sitiena izpildes punktu devās portugālis Bruno Fernandešs, kurš guva savus 11 vārtus.

Mančestras United 2020./2021. gada Anglijas premjerlīgas 16 spēlēs iekrājusi 33 punktus, kas vienību ierindo kopvērtējuma otrajā vietā. Tikpat punktu iekrājusi arī pērnā čempione un tagadējā čempionāta līdere Liverpool, kas 16. spēļu kārtā nespēja uzveikt Ņūkāslas United, mačam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Tikmēr citā šodienas spēlē Liverpūles Everton savā laukumā ar 0:1 piekāpās Vesthemas United komandai. Uzvaras vārti tika gūti mača pašā izskaņā - 86. minūtē.

Iepriekšējos četros dueļos West Ham ne reizi nebija uzveikusi Liverpūles klubu, un arī 2021. gada pirmās dienas spēles sākumā neizskatījās, ka tas varētu mainīties. Laukuma saimnieki atzīmējās ar vairākām labām vārtu gūšanas iespējām, taču pietrūka pats galvenais - realizācija. Mača otrajā pusē iniciatīvu pārņēma viesi no Vesthemas. 86. minūtē pirmais pie atlēkušās bumbas pēc Everton vārtu vīra seiva bija čehs Tomāšs Součeks, kurš guva pirmos vārtus premjerlīgā 2021. gadā.