UEFA Čempionu līgas trešajā kārtā H grupas līdere Mančestras United izbraukumā piedzīvoja fiasko pret grupas pastarīti Stambulas Basaksehir. 'United' fiasko Stambulā, 'Barcelona' nostiprinās grupas a

'United' fiasko Stambulā, 'Barcelona' nostiprinās grupas augšgalī

Stambulas Basaksehir futbolisti

UEFA Čempionu līgas trešajā kārtā H grupas līdere Mančestras United izbraukumā piedzīvoja fiasko pret grupas pastarīti Stambulas Basaksehir. Tikmēr Barcelona uzveica viesus no Kijevas Dinamo, nostiprinoties G grupas augšgalī.

Mančestras United bija izteikta favorīte cīņā pret turkiem no Basaksehir vienības, taču līdzjutēju atbalsts, šķiet, palīdzēja mājiniekiem pārsteigt sarkanos velnus. Iepriekš Gunnara Šulšēra vadītā komanda bija uzvarējusi Parīzes Saint-Germain (2:1), kā arī ar 5:0 sagrāvusi RB Leipzig vienību.

Tomēr pārlieku lielā pārliecība, vai turku fani, izsita Mančestras klubu no ierindas, un mājinieki pirmajā puslaikā kārtīgi izvazāja pretiniekus. Turcijas čempione rezultātu atklāja 13. minūtē, kad laukuma viduszonā bumbu vienatnē saņēma Demba Bā, kurš veica sprintu ar bumbu, noslēgumā pārspējot Čempionu līgas debitantu Dīnu Hendersonu - 1:0 turku labā.

40. minūtē Basaksehir futbolisti nonāca divatā pret vienu vārtsargu, bumbu vārtu tiklā raidot Edinam Viščam - 2:0. Trīs minūtes vēlāk ģerbtuves golu guva Antonī Marsiāls, tādējādi atgriežot cerību United futbolistu rindās.

Tomēr otrajā puslaikā autobusu priekšā saviem vārtiem nolika mājinieki, un, lai kā necenstos angļu futbolisti, vārtus tā arī neizdevās gūt - 2:1 mājinieku labā.

Tajā pašā H grupā svarīgu panākumu savā laukumā izcīnīja Leipcigas Red Bull, kas ar 2:1 pārspēja Parīzes Saint-Germain komandu, tādējādi nostiprinoties grupas otrajā pozīcijā.

Savukārt G grupas augšgalī nostiprinājās Spānijas čempionātā buksējošā Barcelona, kas ar 2:1 savā Camp Nou stadionā pārspēja Kijevas Dinamo. Pirmos vārtus pēc 11 metru soda sitiena guva komandas līderis Lionels Mesi, bet uzvaras vārtus pēc Ansu Fati centrējuma guva Žerārs Pikē, kurš nodemonstrēja meistarstiķi ar galvu. Viesi 75. minūtē vienus vārtus atguva, taču līdz mača beigām rezultāts vairs nemainījās.

Tikmēr F grupā Vācijas grands Dortmundes Borrusia ar 3:0 viesos apspēlēja Brugge. Divus vārtus savam kontam pievienoja norvēģu brīnumbērns Erlings Hālands. Ar tādu pašu rezultātu triumfu svinēja E grupas līdere Chelsea, kas, pateicoties diviem Tīmo Vernera vārtiem, pārspēja Rennes futbolistus. Tajā pašā grupā sensacionālu uzvaru guva Sevilla, kas ar 3:2 spēja izvilkt uzvaru pret Krasnodar. Pie rezultāta 1:2 spāņi palika desmit vīru sastāvā, taču otrajā puslaikā guva divus vārtus.

UEFA ČEMPIONU LĪGAS E, F, G, H APAKŠGRUPU TREŠĀS KĀRTAS REZULTĀTI UN TABULAS:

E grupa:

Chelsea - Rennes 3:0

Sevilla - Krasnodar 3:2

Tabula (S - spēles, U - uzvaras, N - neizšķirti, Z - zaudējumi, VA - vārtu attiecība, P - punkti):

4. Basaksehir S - 3, U - 1, N - 0, Z - 2, VA: - 3, P - 3

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu.'Ventspils' nospēlē neizšķirti Daugavpilī, liepājnieki zaudē 'Spartakam'