'Sabres' treneris pēc Girgensona traumas: mēs izjutīsim robu sastāvā

Girgensons savainots dodas malā no laukuma

Latvijas hokejistam Zemgusam Girgensonam savainojuma dēļ nāksies izlaist gaidāmo Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulāro sezonu. Bufalo Sabres galvenais treneris Ralfs Krīgers, kā arī komandas kapteinis Džeiks Eikels uzsvēra, ka latvieša trūkums būs ļoti jūtams robs Sabres sastāvā.

Savainojumā Girgensons iedzīvojās pirmdien, kad Sabres vienība aizvadīja pirmo iekšējo treniņspēli. Pēc salīdzinoši nevainīgas sadursmes Latvijas spēlētājs palika guļam uz ledus un laukumu spēja pamest tikai ar komandas biedru palīdzību. Trešdien viņam tika veikta paceles cīpslas operāciju, kādēļ latvietis nevarēs palīdzēt komandai vismaz pusgadu.

"Zemgus būs komandas tuvumā, jo viņš ir svarīga personāža mūsu organizācijā," trešdien atklāja Sabres treneris Krīgers. "Mēs visi izjutīsim robu sastāvā pēc Zemgus savainojuma. Viņa raksturs, darba ētika un loma komandā izveidojusi viņu par neatņemamu un unikālu vienības sastāvdaļu."

Krīgeram piebalsoja arī komandas kapteinis Džeks Eikels: "Tas ir milzīgs zaudējums mūsu sastāvā, tāpat tas ir liels zaudējums arī no personības viedokļa, jo viņš dod ieguldījumu ne tikai laukumā, bet gan arī ārpus tā. Mums viņš ļoti pietrūks."

Oktobrī 26 gadus vecais Girgensons pagarināja līgumu ar Sabres uz trīs gadiem. Par katru sezonu latvietis saņems 2,2 miljonus ASV dolāru. Viņš NHL piedalījies 489 spēlēs, kurās guvis 61 vārtus un atdevis 77 rezultatīvas piespēles.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. ASV sakauj Kanādu un triumfē U-20 pasaules čempionātā

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!