Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtā pārliecinošas uzvaras guva divi vienīgie klubi ar iespēju izcīnīt titulu - ​Riga ​FC un RFS Rīgas klubi sakauj pastarīšus un turpina 'skrējienu' pē

Rīgas klubi sakauj pastarīšus un turpina 'skrējienu' pēc titula

RFS futbolisti

Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtā pārliecinošas uzvaras guva divi vienīgie klubi ar iespēju izcīnīt titulu - Riga FC un RFS. Čempiona titula turētāji ar 2:0 izbraukumā sakāva Tukums2000 vienību, bet RFS ar 3:0 apspēlēja Metta.

Šobrīd Riga FC ar izcīnītiem 69 punktiem 25 mačos ieņem Virslīgas kopvērtējuma pirmo pozīciju. Vietu zemāk atrodas RFS, kas 24 spēlēs iekrājuši 60 punktus. Teorētiski Riga FC jau šodien varēja nodrošināt triumfu Latvijas čempionātā jau trešo sezonu pēc kārtas, bet tas bija atkarīgs ne tikai no viņiem, bet arī paralēlās spēles, kurā tikās RFS un Metta vienības. Riga savu darbiņu paveica un ar 2:0 izbraukumā sakāva Tukums2000, taču vismaz punktu zaudēt vajadzēja RFS klubam, kas ar 3:0 sakāva Metta. Tas mettiešiem bija jau septītais zaudējums pēc kārtas.

Lai RFS izcīnītu titulu, galvaspilsētas komandai jāizcīna uzvaras visās trīs atlikušajās spēlēs, tajā starpā pret līderi Riga FC. Vēl RFS spēkosies ar Liepāju un Tukumu. Tikmēr Riga FC jāizcīna vismaz punkts atlikušajās divās spēlēs - Rīgas derbijā vai mačā pret Ventspili.

Tikmēr cīņā par neizkrišanu no Virslīgas joprojām atrodas Tukums2000 un Metta. Kurzemnieki ar 14 punktiem ieņem pēdējo pozīciju, bet rīdzinieki iekrājuši divus punktus vairāk. Abām komandām atlikuši divi grūti mači - Tukumam vēl jātiekas ar Liepāja un RFS komandām, bet Mettai ar Ventspili un Valmieru. Šīs sezonas desmitās vietas īpašnieces vietā nākamsezon stāsies 1. līgas čempions Lokomotiv.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. LFF izbeidz zemāko līgu un jaunatnes čempionātus, 'Lokomotiv' iekļūst Virslīgā

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!