Rīgas 'Dinamo' pēcspēles metienu sērijā piekāpjas 'Lokomotiv' komandai


Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo trešdien, 14. oktobrī, uzsāka mājas spēļu sēriju, Arēna Rīga sienās piedzīvojot zaudējumu pēcspēles metienu sērijā pret Jarosļavas Lokomotiv vienību ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1). Vārtus rīdzinieku laba guva Pāvels Černovs un Jevgeņijs Gračovs.

Rīgas Dinamo 2020./2021. gada KHL sezonā spējuši izcīnīt vien septiņus punktus 13 spēlēs, tādējādi ieņemot pēdējo, 11. vietu, Rietumu konferencē. Tikmēr Jarosļavas klubs ar 21 punktu 15 mačos ir trešie.

Ar Covid-19 jau daļēji novājinātā Rīgas komanda nav spējusi uzvarēt jau piekto maču pēc kārtas. Iepriekšējā mačā, tāpat kā spēlē pret Lokomotiv, rīdzinieki atzina pretinieku pārsvaru vien pēcspēles metinu sērijā. No pēdējās izbraukuma sērijas, kurā bija četras spēles, Dinamo mājās atveda tikai vienu punktu.

Rīgas hokejistu sastāvā pēc pārtraukuma bija atgriezušies trīs hokejisti, kurus bija skāruši veselības likstas - aizsargi Rīss Skārlets un Endrjū O' Braiens un uzbrucējs Džeisī Lipons.

Pret spēcīgo Jarosļavas klubu latvieši spēja uzrādīt atzīstamu sniegumu, kas atmaksājās arī ar spēles rezultāta atklāšanu skaitliskajā vairākumā. Meta Vaita raidījumu precīzi pielaboja Pāvels Černovs, kurš pēc iepriekšēja mačā uzsvēra to, cik svarīgi ir pirmajiem gūt vārtus. Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo nieka 14 sekundes vēlāk rezultātu izlīdzināja lokomotīves, precīzam esot Arturam Kajumovam.

Trešajā periodā saturīgāku spēli rādīja viesi no Jarosļavas, kas arī atmaksājās ar nonākšanu vadībā - 2:1. Tomēr izcilu meistarību noslēdzošās trešdaļas 14. minūtē demonstrēja Jevgeņijs Gračovs, kurš rezultātu izlīdzināja 2:2.

Lai noteiktu uzvarētāju tika izpildīti pēcspēles metieni. Rīdzinieki nespēja realizēt nevienu bullīti, kamēr viesi iemeta divus no pieciem.

Nākamā spēle Latvijas galvaspilsētas klubam paredzēta jau šo sestdien, kad Pētera Skudras komanda lūkos atņemt punktus Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas apgabala Vitjaz vienībai.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Spēlē ērti no sava telefona!