Rīgas 'Dinamo' papildlaikā vēlreiz pieveic Pekinas komandu

Rīgas Dinamo uzveic Pekinas Kunlun

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) pirmdien noslēdza izbraukuma sēriju ar 5:4 (2:1; 1:0; 1:3; 1:0) papildlaikā uzveicot Pekinas Kunlun Red Star komandu.

Latvijas galvaspilsētas klubam tā bija sezonas ceturtā uzvara, bet pirmā papildlaikā. Dinamo pēc 26 spēlēm iekrājusi 12 punktus, joprojām atrodoties Rietumu konferences un visas līgas pēdējā pozīcijā. Tomēr pēc panākuma, rokas stiepiena attālumā ir Kunlun vienība, kura sakrājusi par punktu vairāk, bet arī aizvadījusi par spēli vairāk. Pekinieši ieņem Austrumu konferences pēdējo pozīciju.

Spēles rezultātu 9. minūtē atklāja Čehijas hokejists Ondržejs Vitāseks, bet neizšķirtu mājinieku labā panāca Džeiks Čelioss. Mazliet vairāk kā pusotru minūti pirms perioda beigām vienu vārtu pārsvaru Dinamo labā atjaunoja Miks Indrašis.

Otrajā periodā spēli mazliet vairāk sāka kontrolēt mājinieki, kuri arī visa mača gaitā izpildīja vairāk metienu (45 pret rīdzinieku 35). Tomēr otrā perioda devītajā minūtē vēl vienu ripu pretinieku vārtos raidīja rīdzinieki - pēc Denisa Paršina piespēles precīzs bija Pāvels Černovs - 3:1.

Viss pārsvars tika izlaists no rokām noslēdzošās trešdaļas ievadā, kad divi nevajadzīgi noraidījumi pārvērtās par Kunlun vārtu guvumiem. Abās reizēs precīzs bija Hanters Šinkaruka.

Mazliet vairāk kā piecas minūtes līdz beigām, Miks Indrašis vairākumā atgrieza viesu vadību - 4:3, taču nieka 24 sekundes vēlāk Tailers Vongs, pateicoties Džordana Mareja noraidījumam, panāca 4:4.

Spēles likteni nācās izšķirt papildlaikā. 11 sekundes pirms beigu svilpes, uzvaru Rīgas klubam izrāva Deniss Paršins.

Nākamo spēli Dinamo aizvadīs jau trešdien, kad savās mājās uzņems Novosibirskas Sibir komandu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Medvedevs 'ATP Finals' zelta mačā apspēlē austrieti Tīmu