Rīgā atvērsies modernākā futbola halle Baltijā!

Pavisam drīz, 3. septembrī, Rīgā darbību uzsāks modernākā futbola halle visā Baltijā Playoff Arena, kur uz septiņiem mazā izmēra laukumiem jeb minipičiem savas prasmes varēs iemēģināt jebkurš interesents.

"Pirms 11 gadiem, kad studēju Francijā, draugi mani uzaicināja uzspēlēt futbolu," stāsta Playoff Arena futbola halles tēvs Kristofers Ritovs. "Spēlējām hallē mini-pitch laukumā, kas man bija pirmā tāda pieredze, un es biju ļoti patīkami pārsteigts, ka spēlēt četri pret četri nelielā laukumā var būt tik aizraujoši."

Playoff Arena plānojums


"Pēdējos gados, strādājot daudzviet Eiropā, pamanīju, ka šāda veida futbols ir ārkārtīgi populārs. Piemēram, Francijā ir vairāk nekā 200, Vācijā – pat vairāk nekā 300 šādu haļļu. Zinot, ka Rīgā pieprasījums pēc futbola laukumiem ir krietni lielāks nekā iespējas, nolēmu, ka šāds projekts ir jārealizē arī pie mums. Domāju, Playoff Arena ieņems ļoti nozīmīgu vietu Rīgas futbola infrastruktūrā un būs liels ieguvums sabiedrībai kopumā," uzskata Ritovs.

Halles vadītājs būs Latvijā pazīstamais žurnālists Ilvars Koscinkevičs, kurš atzina, ka projektu ar Ritovu apspriedis jau trīs gadus atpakaļ, un no tā laika ideja neesot likusi viņam mieru. "Jau tagad iztēlojos, kā halli piepildīs futbolistu prieks un smaids. Mēs nodrošināsim ne tikai izcilus futbola laukumus, bezmaksas pirti un dzeramo ūdeni, bet būs pat bērnu auklīte darba dienu vakaros, kas bez maksas pieskatīs jūsu bērnus. Pats esmu tētis un zinu, ka treniņi mēdz iet secen, jo nav, kas pieskata atvasītes," uzsver Koscinkevičs.

Futbola halle Playoff Arena

Pie tam, ikviens klients, kas īrēs laukumu vai hallē rīkos dzimšanas dienas ballīti, būs pieejamas arī bērnu un jauniešu zonas ar dažādām galda spēlēm - novusu, Playstation, galda futbolu - kā arī bezmaksas pirts, dzeramais ūdens, autostāvvieta, bērnu auklīte un citas noderīgas lietas.

Halle atradīsies Pārdaugavā, Kauguru ielā 6, pie Kalnciema tilta. Sīkākai informācijai nepieciešams apmeklēt projekta mājaslapu www.playoff.lv.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!