RFS kapitulē Liepājā: 'Riga' čempiones godā trešo sezonu pēc kārtas

Riga aizstāv čempiones godu

Optibet Latvijas futbola Virslīgas 22. kārtas pārceltajā spēlē Liepāja savā laukumā ar 1:0 apspēlēja RFS vienību, par varoni ar vārtu guvumu atkal kļūstot brazīlietim Dodo. Līdz ar to, ka RFS nespēja gūt trīs punktus, par Latvijas čempionu trešo sezonu pēc kārtas kļuvusi Riga FC komanda.

Lai RFS saglabātu cerības uz titulu, komandai vajadzēja uzvarēt Liepāju, izcīnīt uzvaras arī atlikušajās divās spēlēs un cerēt, ka Riga kapitulēs abos savos dueļos. Tieši ceturtdien, 26. novembrī, ieplānots Rīgas derbijs, kā norise gan ir zem jautājuma zīmes, jo čempionvienībā ir liels skaits Covid-19 slimnieku.

Riga FC jau trešo gadu pēc kārtas izcīnījusi zeltu, kas komandai 2021./2022. gada sezonā ļaus pārstāvēt Latviju UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā.

Spēle starp Liepājas un Rīgas komandām tika aizvadīta ārpus sacensību kalendāra, jo to iepriekš nācās pārcelt apgaismojuma izdegšanas dēļ. Toreiz Virslīgas 22. kārtas spēlē, kurā ar 1:0 vadībā bija liepājnieki, maču Daugavas stadionā izbeidza daļēji pazudušais apgaismojums. Šajā sakarā komandas pavadīja ilgu laiku futbola gaiteņos, strīdu cenšoties atrisināt caur institūcijām, nevis futbola laukumā.

Tomēr ne vienai, ne otrai komandai neizdevās pierādīt savu taisnību, tāpēc situāciju nācās atrisināt futbola laukumā. Ļoti vējainos laikapstākļos spēcīgāki izrādījās liepājnieki, kuru uzvaru 81. minūtē atnesa brazīlieša Dodo precīzais sitiens.

Paralēlajā Jelgavas - Valmieras duelī izvērtās ļoti saspringta cīņa, spēlei noslēdzoties neizšķirti 2:2. Līdz ar to vakance uz trešo pozīciju čempionāta noslēgumā joprojām ir atvērta gan Valmieras, gan Ventspils, Jūrmalas Spartaks un Liepājas vienībai.

Šobrīd vēl nav ziņots, vai virslīgas čempionātu izspēlēs līdz galam. Virslīgā atlikušas vēl divas kārtas, pie tam vēl nav noskaidrots visu komandu vietu sadalījums. Vēl nav zināma pēdējā Eirokausa ceļazīmes saņēmēja, kā arī norit cīņa par neizkrišanu no augstākās līgas Tukums2000 un Metta starpā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Porziņģis: "Vienīgais, ko zinu - atkopjos labi un tā ir pati svarīgākā lieta"

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!